Jak jste se seznámily s nynějším partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NellySofie
Stálice 54 příspěvků 25.01.17 16:11
Jak jste se seznámily s nynějším partnerem?

Ahoj holky, tak co navodit trochu romantiky a podělit se mezi sebou o to, jak jste se poznaly s vaším nynějším manželem/příte­lem/partnerem? :srdce: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 25.01.17 16:14

Na tom neni nic romantickyho. Na internetu.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 25.01.17 16:15

@NellySofie my se s manželem seznámily přes Badoo :mrgreen: kde mi napsal tu „trapnou“ větu zda se neznámé. A pak mě pozval na svůj fotbalovy zápas a od té doby jsme si denně psali a já jezdila na každý fotbal až mi jednou dal pusu před všema spoluhráčema a to bylo jasno :-D

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 25.01.17 16:16

Seznámila nás kamarádka. A to jsme ani jeden nikoho nehledali, já byla dokonce zadaná. Je to skoro pět a půl roku. Pak dala dohromady ještě další, nyní stejně dlouhý vztah jiných našich společných přátel. Má na to asi čich. :mrgreen:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 25.01.17 16:17

Kolega se nudil a vzal kolegovi telefon a začal mi psát :-D pak si vzal číslo a už to jelo… takže vlastně jsem si začala psát s kolegou přes kolegu :-D no sranda to byla.

Vemas
Kelišová 5366 příspěvků 25.01.17 16:19

V baru. Ja tam pracovala a on denne otravoval. Asi po trech mesicich sme se potkali na ulici. Zase me zval na drink, jeste se mi nechtelo domu, tak jsem sla. Je to uz 11 let :)

NellySofie
Stálice 54 příspěvků 25.01.17 16:20

My jsme se seznámili v práci na školení.

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 16:21

Neromanticky na internetu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 16:22

Tak nějak nic romantickýho… přes internet :oops:, po týdnu psaní na dálku setkání a sex na prvním rande :oops: :oops:
Jsme spolu téměř 4 roky :potlesk: a snažíme se o mimčo :dance:

Kriss Tina
Kelišová 5462 příspěvků 25.01.17 16:24

Taky pres internet, nic romantickyho :D

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 25.01.17 16:26

Teda já zírám, kolik vás tu je přes internet :lol:
My se seznámili v práci. Tak trochu mě ukradl :oops:

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 16:27

Myslím, že jsme zakladatelku zklamali asi si představovala romantiku a koukám, nikdo nic romantickýho nezažil :think:

Mari.G
Závislačka 4648 příspěvků 25.01.17 16:28

My o sobě věděli cca 10 let zpátky, znají se naše rodiny, ale těch 10 let jsme se neviděli. Pak jsme se díky těm rodinám dostali na stejnou chalupu na horách. Já zrovna řešila někoho jiného, měla jsem z něho „deprese“ a Jirka kolem mě kroužil. Nějak mi pár dní nedošlo, o co jde :lol:. Pak jsme jednou zůstali sedět večer spolu u vínka a hráli deskovky, najednou se na mě doslova vrhnul (nikdy to předtím neudělal) a skončili jsme v prázdném pokoji. Bylo mi s ním strašně dobře. Druhý den jsme si podali ruce a odjeli každý domů. Po 14 dnech jsme se viděli a začalo to. Já díky němu rozsekla situaci s tím druhým chlapem. Jirku jsem z počátku brala tak, že ho ráda vidím a je mi s ním fajn a poměrně rychle jsem se zamilovala. Teď máme 12denní miminko. Za necelý měsíc spolu budeme 3 roky. První miminko jsme čekali po roce a půl vztahu, ale bohužel zamlklo. Okolí to moc nechápalo, ale jsme tak moc spokojení. Je to to nejúžasnější, co mě v životě potkalo :srdce:. Zásnubní prstýnek jsem teď před porodem nenavlíkla, tak už ho zase hned nosím, aby bylo vidět, že jsem jeho :*. Pardon, to ty hormony…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 16:28

Vedl mi bakalářku na VŠ :mrgreen:

KalamityJohn
Kelišová 6290 příspěvků 25.01.17 16:29

Těžká romantika. Ujet mi tramvaj tak se nikdy nepotkáme. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >