Jak jste se smířily s tím, že nemůžete kojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 56 příspěvků 21.07.19 18:18
Jak jste se smířily s tim ze nemuzete kojit ? :(

Dobry den, mam dotaz jak jste se smirily s tim jako matky, ze nemuzete s nejakeho duvodu kojit i kdyz jste pro to udelali maximum? Ja mam ten problem, ze se s tim nemuzu nejak vnitrne smířit a trápí me to :( Prijde mi, ze jsem jako matka selhala, ze jsem nedokazala dat tomu malemu ze sebe maximum. Jak jste to brali vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 21.07.19 18:20

Já jsem nekojila dobrovolně a moc dobře nechápu proč by mě mělo trápit nějaké selhání, o co jde?

warita
Extra třída :D 12131 příspěvků 21.07.19 18:20

Velmi lehce, nekojila jsem vubec. Ani jsem nechtela.

Ester13
Kelišová 5933 příspěvků 21.07.19 18:23

Absolutně v pohodě. Jaké selhání? Když to nejde, nejde. Lámat to přes koleno, nervovat se tím, přenášet to na dítě? Ne; děkuji.

Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 21.07.19 18:23

Jeeezis to bylo slavy :lol: 3× hura :D byla jsem happy.

terien
Extra třída :D 12401 příspěvků 21.07.19 18:24

Srovnala jsem se s tím úplně jednoduše. Nevěděla jsem, že jako matka selžu když nekojím a že maximum, co můžu dítěti dat je koza :think:

Amiraa
Stálice 55 příspěvků 21.07.19 18:26

Nekojim z vlastniho, dobrovolnyho, rozhodnuti. Proc bych se mela citit spatne? Nechapu, proc to tak hrotis.

Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 21.07.19 18:27

@Amiraa ja taky nechtela a kojila jsem presne do doby nez PPL dovezlo lahvicky, takze rozhodli za me :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 21.07.19 18:32
@RockFous píše:
Dobry den, mam dotaz jak jste se smirily s tim jako matky, ze nemuzete s nejakeho duvodu kojit i kdyz jste pro to udelali maximum? Ja mam ten problem, ze se s tim nemuzu nejak vnitrne smířit a trápí me to :( Prijde mi, ze jsem jako matka selhala, ze jsem nedokazala dat tomu malemu ze sebe maximum. Jak jste to brali vy?

Nebrala jsem to jako selhání, ale chvíli mi to trvalo. Porod mi vyvolávali, nakonec akutní císař, kojení se rozbíhalo pomalu a kluk moc nepřibíral. Dokrmovala jsem UM.

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 21.07.19 18:34

Smířila jsem se s tím asi za týden nebo dva, taky mi to bylo lito, ale když to nešlo, tak to nešlo a strašně mi vaděj kecy ženskejch, které měly mlíko snad ještě než začaly kojit a vůbec si neprožily to, co jiné ženy, kde to tak snadno nejde. Jak jsou ty, kterým to jde chytrý, že to je jen pohodlnost, atd. Mám takovou švagrovou, syn se jí přisál hned na porodním sále, nikdy neměla problém s nedostatkem mlíka, syn krásně pil od narození, oproti tomu já jsem neměla mlíko, dcera nechtěla sát ani se přisát na sále a vždycky jsem s tím měla hrozný nervy, po třech měsících jsem to vzdala a je mi úplně jasný, co ona si myslí. V porodnici mi řekli, že dítě se nechce chytat na moje bradavky, pak slyším, zas od jiné kamarádky, že to je blbost, že každé miminko se může kojit, tyhle kecy mi opravdu moc nepomáhaly, protože u nás to prostě nešlo ani přes kloboučky a to jsem opravdu dělala všechno možný, co jsem mohla.

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 21.07.19 18:37

Nešlo nešlo, neřešila jsem. Koupila nutrilon, aspoň mohl krimit otec nebo pohlídat babička

warita
Extra třída :D 12131 příspěvků 21.07.19 18:40
@jizvíková píše:
Nešlo nešlo, neřešila jsem. Koupila nutrilon, aspoň mohl krimit otec nebo pohlídat babička

tohle mi osobne prijde jako super vyhoda. Hlavne v noci. My se s manzelem stridali, jednou vstal on, jednou ja.

Čičorečka
Závislačka 2790 příspěvků 21.07.19 18:42

Maximum jsem synovi dala tím, že jsem ho odnosila a porodila. Takhle se deptat fakt nehodlám. Jo, je mi trochu líto, když se mazlíme a on začne hledat prso. Tak mě to zamrzí. Ale to je jen chvilka. Maximum je to, že ho nenecháš hladovět. Jakou cestu si zvolíte, je jen na vás.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 18:44

Ja jsem se o kojeni snazila, ale rozhodne jsem pro to neudelala vse, treba laktacni poradkyni jsem si nevolala. Jako umely mliko neni jed, proc bych mela jako matka selhat? Jako matka bych selhala, kdybych svoje dite tyrala nebo opustila, rozhodne ne tim, ze mu misto materskyho mlika dam umely. Kojeni je hezka vec, kdyz nekdo chce, jde mu to, ale rozhodne na tom nestoji svet. Syn byl tedy na umelym a dnes je z nej zdravy predskolak, co k doktroce chodi jen na ockovani

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 21.07.19 18:44
@warita píše:
tohle mi osobne prijde jako super vyhoda. Hlavne v noci. My se s manzelem stridali, jednou vstal on, jednou ja.

též tak :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama