Jak jste se učili v autoškole?

57
22.4.17 17:52

Jak jste se učili na autoškole ?

Ahoj, dělám si řidičák a krom hodin teorie v učebně, pak už doma tomu učení moc nedám. Sem tam prolistuju učebnice, občas udělám na netu online testy na zkoušku a to je vše. Myslíte, že to zanedbávám? Seděli jste nad učebnicemi někdo hodiny, ve dne v noci? Já z testů zas tak šílený obavy nemám, spíš jízdy budou katastrofa, ty zřejmě ani na poprvé udělat nemůžu…Ale zajímá mě tedy, jak moc jste se věnovali tomu učení na testy..Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9421
22.4.17 17:53

Nejlépe se to učí praxí, jinak mi to přijde tak nudný, že se to blbě pamatuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5260
22.4.17 17:55

Neseděla jsem nad učebnicemi. Před písemkou jsem si snad 100× prošla ty otázky na netu a bylo to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18097
22.4.17 17:56

Otázka je jak ti to přemýšlí, jestli se potřebuješ učit nebo ne to je individuální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
22.4.17 18:07

Já delala řidičák loni, stáhla jsem si aplikaci s otázkami, každý den jsem si udělaudělala 3-4 testy a testy jsem udělala na plný počet bodů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 18:11

@Aliana já si dělala akorát před zkouškou ty cvičné testy na netu. Udělala jsem si jich tak 50 a tím jsem se to naučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 18:12

Já si dělala ty testy na netu pořád dokola až jsem je znala nazpaměť téměř. Takže žádné učení z učebnic a pohoda. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
22.4.17 18:15

Taky na netu, denně tak 3 a před zkouškou 3 dny asi po 50ti. Otázky co mi nešly jsem i vypsala a ještě se je učila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19239
22.4.17 18:28

@Aliana Žádné teorie v učebně jsem de facto neměla, učebnici taky ne. Dostala jsem výukové interaktivní cédéčko včetně asi 300 otázek a to jsem si 2× projela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3936
22.4.17 18:41

Ja se na to ucila z knizky odpoledne den pred testem. Otazky jsem si 2× projela a mela jsem plny pocet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16838
22.4.17 18:51

Já si dělala jen testy na netu. V učebně jsem byla asi jen dvakrát. Testy jsem ale uměla perfektně, jak se dělají stále dokola, tak si to člověk zažije :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.4.17 18:57

Učebnici jsem ani neviděla, na teorii nechodila, dělala jsem si testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22173
22.4.17 19:01

Já chodila každý týden na přednášku do učebny ( dvakrát byla povinná, technika a zdravověda), poněvadž jsem se aspoň dostala od dětí ven :D dostali jsme výukové CD, to jsem zkoukla několikrát, bylo to tam dobře vysvětlené. A potom asi 14 dní před testy jsem si večer dělala online testy, většinou tak 5 po sobě. Před zkouškou už jsem je měla na nebo skoro na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6736
22.4.17 19:15
@Aliana píše:
Ahoj, dělám si řidičák a krom hodin teorie v učebně, pak už doma tomu učení moc nedám. Sem tam prolistuju učebnice, občas udělám na netu online testy na zkoušku a to je vše. Myslíte, že to zanedbávám? Seděli jste nad učebnicemi někdo hodiny, ve dne v noci? Já z testů zas tak šílený obavy nemám, spíš jízdy budou katastrofa, ty zřejmě ani na poprvé udělat nemůžu…Ale zajímá mě tedy, jak moc jste se věnovali tomu učení na testy..Díky :mavam:

Pravdu?
Dělala jsem rychlokurz tj papíry do 3týdnů. Knížku jsem neviděla, dostala jsem na učení papíry, který byly zrovna testy, takže jsem věděla, že papír číslo 48 je A, C, D, D atd… :oops: To jsem se naučila nazpaměť a měla zaplno :oops:
Jízdy, no, ty asi standart, něco jsem udělala dobře, něco špatně, ale jezdila jsem skoro denně 1,5 hod, takže jsem si trasy najezdila.

Jo, ještě jedna hodinka jízdy měla být na motorce, tu jsem odmítla-protože motorky prostě ráda nemám, nikdo nic neříkal, takže na motorku neumím ani nastartovat i když na tu nejmenší mám vlastně řidičák. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.4.17 19:19
@Uju píše:
Pravdu?
Dělala jsem rychlokurz tj papíry do 3týdnů. Knížku jsem neviděla, dostala jsem na učení papíry, který byly zrovna testy, takže jsem věděla, že papír číslo 48 je A, C, D, D atd… :oops: To jsem se naučila nazpaměť a měla zaplno :oops:
Jízdy, no, ty asi standart, něco jsem udělala dobře, něco špatně, ale jezdila jsem skoro denně 1,5 hod, takže jsem si trasy najezdila.Jo, ještě jedna hodinka jízdy měla být na motorce, tu jsem odmítla-protože motorky prostě ráda nemám, nikdo nic neříkal, takže na motorku neumím ani nastartovat i když na tu nejmenší mám vlastně řidičák. :nevim:

Když jsem dělala řidičák na auto, tak nám motorku ani neukázali, ani jsem nikdy neslyšela o tom, že by byla hodina na ní :think: i když logiku by to mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama