Jak jste se v těhotenství hýčkaly a na co si dát zase pozor?

Anonymní
7.1.21 05:32

Jak jste se v těhotenství hýčkaly a na co si dát zase pozor?

Anonym z důvodu čerstvého těhu, o kterém zatím nikdo neví, děkuji. :)
Zdravím dámy, jak jste o sebe pečovaly v těhotenství? Jak jste relaxovaly, co jste si dopřávaly a naopak, čemu se vyvarovat?
Já například miluju horké koupele, vždycky vypnu a mám svůj svět :D na druhou stranu jsem se doslova vyvedla z relaxu, když jsem se dozvěděla, že horké koupele nejsou pro těhotné úplně fajn a tak si to chci vynahradit něčím jiným, tak se pochlubte baby :kytka: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7628
7.1.21 06:10

Tak horké koupele určitě ne. Relaxuji sportem a procházkami, jako předtím. Nic zvláštního jsem v těhotenství nedělala. Můžeš jít do bazénu, až je otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 06:14

Já do vany teda lezu, ale už ne do horké :lol:
Těšila jsem se na těhotenské masáže, a smula, všechno zavřeli. Tak občas zafunguje manžel, ale není to ono.
Jinak nevím, co bys mohla myslet. Upřímně, v prvním trimestru jsem převážně spala, byla jsem ráda, že jsem zvládla práci a to bylo moje maximum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 06:17

@Lily-of-the-valley joo o těch masážích jsem taky slyšela :D taky furt spím, ale mám to tak pomalu celý život takže žádná novina :D

• Citovat
  • Nahlásit
62216
7.1.21 07:12

Nerozmazlovala jsem se ničím, byla jsem úplně ko a nebyla síla. Jinak ano, miluju teplé koupele a to fakt nešlo, až ke konci.. Plus by se nemělo jist syrové maso, plisnove sýry atd, já to zrala na kila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
7.1.21 07:13

V prvním trimestru hsem zvracela, spala a trpěla. To jsem se moc nehýckala. Ve druhém si dám občas vanu, jinak jsem stihla jednu těhotenskou masáž. Nerozmazluju se nijak, ani jídlem, jsem díky covidu bez chuti. Možná takové jediné rozmazlování, že si jdu lehnout kdy chci a spím kolik chci. To je asi vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
7.1.21 07:14
@Anonymní píše:
Anonym z důvodu čerstvého těhu, o kterém zatím nikdo neví, děkuji. :)
Zdravím dámy, jak jste o sebe pečovaly v těhotenství? Jak jste relaxovaly, co jste si dopřávaly a naopak, čemu se vyvarovat?
Já například miluju horké koupele, vždycky vypnu a mám svůj svět :D na druhou stranu jsem se doslova vyvedla z relaxu, když jsem se dozvěděla, že horké koupele nejsou pro těhotné úplně fajn a tak si to chci vynahradit něčím jiným, tak se pochlubte baby :kytka: :D

Také miluju horkou koupel. V těhotenství jsem více jedla zdravé, pila kysané podmáslí. Pouzivala jsem kvalitnější kosmetiku, cvicit jsem bohužel nemohla :?

Příspěvek upraven 07.01.21 v 07:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 07:15

Hýčkali? Ja byla rada, ze jsem přežila skoro 3 mesice zvracení a ležení. Masáž bych si taky dala, ale bohužel. Jediné co, tak víc odpočívám a čtu nebo sleduju filmy nebo seriály na Netflixu.

• Citovat
  • Nahlásit
11756
7.1.21 07:50
@martina.se píše:
Nerozmazlovala jsem se ničím, byla jsem úplně ko a nebyla síla. Jinak ano, miluju teplé koupele a to fakt nešlo, až ke konci.. Plus by se nemělo jist syrové maso, plisnove sýry atd, já to zrala na kila :think:

Taky jsem tu u čtvrtého riskla, nebylo mi po nich blbě. Bála jsem se, listerie je svine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
7.1.21 08:07

Ja teda fungovala jako normalne :D prace, bezet pro dite do skolky, nakup, doma neco udelat a padnout do postele :D pak sem si polezela v nemocnici a po zbytek tehotenstvi sem byla upoutana na luzko, to uz mi ten odpocinek lezl krkem, ze bych radsi behala vysokohorske tury :mrgreen: ale jinak sem nic extra proti klasickému stavu nedelala, vanu nemame, takze varit se v ni stejne nemuzu, na jidlo sem si davat pozor nemusela, protoze bylo jen par veci, co sem v sobe dokazala udrzet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
7.1.21 08:27

Ja funguji pořád normálně. Jediné hýčkáni je, že si tolik nehlídam co jim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1630
7.1.21 08:44

Já koupele miluju a ani v tehotenstvi jsem se jich nevzdala. Ke konci je navíc koupel se soli super proti otokum, doporučila mi to moje PA a fungovalo :palec:

Spis bych řekla, ze není moc dobre koupat se v sestinedeli, když jsou ještě porodní cesty otevřené… no na druhou stranu se do vody i rodí, a tem ženským z toho taky nic není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
7.1.21 08:48

U prvního jsem se „hýčkala“ tím, že jsem se přestala stresovat. V práci jsem nadřízenému řekla, že jsem těhotná a jestli mě budou nutit neustále fungovat na 350% tak prostě půjdu na nemocenskou. Už jsem měla plnou zadnici toho, jak jsem šla večer domů a ze stresu jsem se celá třepala. No a pak jsem si dopřávala spánek a relax (knížka, film) dle potřeby :)
Teď když čekám druhé, jsou moje jediné rozmazlovací zážitky, když si dám večer teplou sprchu a padnu vyřízená do postele a děkuju bohu, že už jsem přestala zvracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19560
7.1.21 08:52

@Semtex přímo do vody rodí jen domarodky, v porodnici na tlačení z vany vylézáš a jdeš na kozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10585
7.1.21 08:59

Dopravala jsem si masaze :D pak ruzne cviceni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat