Jak se vyrovnat s odchodem manžela k milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 22:51
Jak jste se vyrovnali s odchodem manžela k milence?

Otázka je, jak jste se vyrovnaly z pozice matky s odchodem manžela k milence? Před měsícem odešel 36 letý manžel k čerstvé dvacítce. Rodině jsem věnovala vše i když by to do mě asi spousta lidí neřekla, jsem vysokoškolsky vzdělaná, podnikám (nyní to bylo velmi okrajově ta má činnost), starám se o domácnost, 2 děti (2 roky a 10 let) a prostě cítím, že máme pokažený život. Hrozně mě to mrzí kvůli dětem, prostě nejvíc. Můžu doufat v růžové zítřky, nebo se to stává málokdy? Dnes na mě udeřila krize, vím, že je to blbost se tady ptát, ale stejně :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 27.11.17 23:05

Tak vyrovnat se s tim asi nejde ne? Proste je to hnusna situace, nevim co chces slyset…

arada
Extra třída :D 11034 příspěvků 27.11.17 23:07

Musíš to přijmout a žít dál. Na jednom chlapovi svět nestojí KDYŽ BYL SCHOPEN OPUSTIT RODINU, TAK ZA NIC NESTÁL.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 23:09
@arada píše:
Musíš to přijmout a žít dál. Na jednom chlapovi svět nestojí KDYŽ BYL SCHOPEN OPUSTIT RODINU, TAK ZA NIC NESTÁL.

Děkuji :kytka: Prostě mám dnes fakt krizi a to jsou ty pravdy, co potřebuju aby mi někdo připomněl.

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 27.11.17 23:13

Přesně, když opustí ženu, co mu dala dve deti kvuli mladymu telatku, tak si nezaslouzi tvoji jednu jedinou slzu.

Viděla jsi film Ženy v pokušení? Nakonec on zustane sám a ty budeš šťastná s někým lepším. :kytka:

Detsa
Echt Kelišová 8516 příspěvků 27.11.17 23:13

To je mi líto :hug:. Ale když někdo dokáže takhle odejít a eště k dvacetileté milence 8o, tak to fakt není normální člověk.
Teď je to těžký, ale musíš tomu dát čas a jednoho dne budeš ráda, že ses ho zbavila :kytka:.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 23:15
@Detsa píše:
To je mi líto :hug:. Ale když někdo dokáže takhle odejít a eště k dvacetileté milence 8o, tak to fakt není normální člověk.
Teď je to těžký, ale musíš tomu dát čas a jednoho dne budeš ráda, že ses ho zbavila :kytka:.

Taky děkuji :kytka: Taky slova mých kamarádek a známých. Vím, že to chce čas, jen to na člověka prostě občas víc dolehne než by chtěl.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 23:17
@Mallorka píše:
Přesně, když opustí ženu, co mu dala dve deti kvuli mladymu telatku, tak si nezaslouzi tvoji jednu jedinou slzu.Viděla jsi film Ženy v pokušení? Nakonec on zustane sám a ty budeš šťastná s někým lepším. :kytka:

V to doufám, ale nikde není psáno, že se to fakt stane i když mi to všichni prorokují. Prostě jsem fakt akční žena a takové zase nemají chlapi moc rádi. A hlavně mám pocit, že ke dvěma dětem je nereálné někoho přibírat, jak z hlediska dětí tak toho někoho. Ne že bych, teď po někom toužila.

arada
Extra třída :D 11034 příspěvků 27.11.17 23:18
@Detsa píše:
Teď je to těžký, ale musíš tomu dát čas a jednoho dne budeš ráda, že ses ho zbavila :kytka:.

Přesně tak, ono všechno zlé, je k něčemu dobré. Jestli vás opustil teď před vánocema, tak je to bezcharakterní hovádko, myslící sobecky jen na sebe. Nevzpomínej na to hezké, co jste spolu prožily, ale připomínej si to, jak se zachoval.Brzy ti dojde, že nemáš čeho litovat.

Detsa
Echt Kelišová 8516 příspěvků 27.11.17 23:19
@migi1 píše:
Taky děkuji :kytka: Taky slova mých kamarádek a známých. Vím, že to chce čas, jen to na člověka prostě občas víc dolehne než by chtěl.

To zvládneš. Jo a nezapomeň na alimenty ;) :roll:.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 23:21
@Mallorka píše:
Přesně, když opustí ženu, co mu dala dve deti kvuli mladymu telatku, tak si nezaslouzi tvoji jednu jedinou slzu.Viděla jsi film Ženy v pokušení? Nakonec on zustane sám a ty budeš šťastná s někým lepším. :kytka:

Mallorka, Tvoje první věta je tak na vytisknutí a nalepit si to na zeď - samozřejmě tak ve snu, dcera to nese velmi těžce, takže se soustředím hlavně na děti. Navíc si myslel, že s nima bude šťastně žít s novou děvčicou. Především, že on bude mít dceru, ke které choval odjakživa opičí lásku a syna v podstatě nepřijal. Ale nějak v tom plánování s dvacítkou, která mu vše odsouhlasila zapomněl na mě, že má taky matku, která si navíc nenechá vzít dítě.

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 27.11.17 23:29

I kdyz jsem to nezazila, chapu Te. I tu potrebu ujistit, ze manzel se zachoval nemoralne, kdyz obetoval zivot vas vsech kvuli nejake mladoucke holce. Je to strasna rana osudu, ale: poradlepsi nez vazna nemoc. Nakonec budes treba rada, ze ses ho zbavila, neni o co stat. Kdo rika, ze nebudes stastna s nekym jinym? Chapu, ze je Ti lito deti, tam je to uz dany, ale rikej si, ze to nebyla Tvoje volba, neovlivnis vse. A taky si muzes rict, ze ted je nejhur. Za cas bude vse pravdepodobne uplne jinak, zivot nekonci.

arada
Extra třída :D 11034 příspěvků 27.11.17 23:29

Každopádně první co udělej a to co možná nejdřív, zažádej si o svěření dětí do péče a alimenty.Na nic nečekej.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 27.11.17 23:36
@migi1 píše:
Děkuji :kytka: Prostě mám dnes fakt krizi a to jsou ty pravdy, co potřebuju aby mi někdo připomněl.

Hele, ber to tak, že s každým koncem přichází nový začátek. Někde na tebe čeká mnohem lepší chlap, zcela určitě! :hug: A 100% tě čekají lepší zítřky, o tom neměj pochyb.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 27.11.17 23:49

Dámy, moc vám všem děkuji za podporu, je to příjemné v té nepříjemné situaci a aktuálnímu tlaku situace.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama