Reklama

Jak jste se vyrovnali s rozchodem, když máte roční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 16:49
Jak jste se vyrovnali s rozchodem, když máte roční miminko?

Jak jste se vyrovnali s rozchodem když byl vašemu miminku rok? Teď jsem zjistila že mi chlap delší dobu lže, v dost zásadních věcech. Navíc na něho není žádný spoleh, ani finance nás moc nezajistí. Jediné co vím, že miluje naší dceru, ale věnuje se jí jen když si udělá čas ve svém nabitém programu plném kamarádů a kamarádek. Jsem rozhodla odejít, mám kam. Problém je že jsem ho vážně milovala a byla zvyklá na nás dům a teď je to všechno pryč. Nějak si nevím rady, a emoce valí na plné obrátky :(


Reklama

Reakce:
 
Qwentin
Hvězda diskuse 56549 příspěvků 26.09.18 16:51

Ne moc dobře, rozešli jsme se, když malému bylo necelých 5 měsíců. A jednoduché to rozhodně nebylo :roll: .

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 17:06

@Qwentin a ted? Potvrdilo se pravidlo že čas vše zahojí?? Já to pořád nemůžu pochopit. Vím že byl hajzlik, ale v jádru skvělej chlap a přesvědčoval mě o tom, že jsme na prvním místě. A já mu věřila, že nás vztah je založený na upřímnosti. A teď tohle

 
Qwentin
Hvězda diskuse 56549 příspěvků 26.09.18 17:08

Já od té doby žádnému chlapovi nevěřím, rány si nesu doteď, čas rány úplně nezahojí. Stále ten rozchod budu mít v sobě. Také jsem věřila ve vztah založený na upřímnosti, ale byla jsem naivka. Ale v rámci možností s bývalým musím komunikovat kvůli dítěti.

 
Bizky
Kecalka 388 příspěvků 26.09.18 17:10

Horko těžko. Bylo to pořád jen o lžích, neuměl mít jednu ženskou a myslel si,že jsem úplně hloupá a nepřijdu na to. Pokaždý se nas… když jsem mu řekla,že to vím a ještě to házel na mě,že jsem padla na hlavu a kde ty nesmysly beru. A přitom netušil,že každá z těch pip… dává fotky na sociální sítě. Takže bylo hned jasno. A tak nezbylo,než ho nechat jít. Ale kvůli dítěti se s nim vídam a rozhodně to ještě neprebolelo a kdo ví jestli někdy preboli. Ale jak je tu už řečeno, chlapům už taky nevěřím. Jsou schopni vykladat cokoli a vůbec jim to není blbý.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 17:38

Synovi byli dva když od nás jeho otec odešel, už je to pět let. Mě se ulevilo, dlouho jsem věděla ze se něco děje akorát to nechtěl přiznat. Šla jsem do práce, najala chuvu, našla nového partnera a vše se srovnalo. Naštěstí jsem měla dobrou práci tak jsem se o nás dokázala postarat.
Ex Partnera dva měsíce po tom co od nás odešel přes 100km daleko “ta druhá” stejně opustila.
Prosím zachovat anonym

 
káťa
Extra třída :D 12798 příspěvků 26.09.18 18:01

Já jsem se rozváděla z podobných důvodu (lhaní, peníze), když byl dcerce rok a půl. Lehké to nebylo, naštěstí takhle malé děti si nic špatného z rozchodu nepamatují, narozdíl od dětí třeba školních z toho nemají žádné trauma. Nebylo to lehké finančne, lidsky.
Nikdy jsem ale nelitovala. Exmanžel v 5 letech dcery zemřel při autonehodě.
Dneska je dceři 11 let, mám super partnera a ona super náhradního tátu…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 20:19

Nebylo to lehké, ale zvládla jsem to. V garsonce, bez auta, jediný příjem RP, alimenty 0, tahali jsme se po soudech. Bývalý stál za....., hodně mi pomohli rodiče a později jsem malému našla tátu, kterému biologický nesahal ani po kotníky. Přeji hodně síly, i když je prcek malý, nezůstávej s nějakým budižkničemu , bude líp .

 
mrav
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 26.09.18 20:33
@káťa píše:
Já jsem se rozváděla z podobných důvodu (lhaní, peníze), když byl dcerce rok a půl. Lehké to nebylo, naštěstí takhle malé děti si nic špatného z rozchodu nepamatují, narozdíl od dětí třeba školních z toho nemají žádné trauma. Nebylo to lehké finančne, lidsky.
Nikdy jsem ale nelitovala. Exmanžel v 5 letech dcery zemřel při autonehodě.
Dneska je dceři 11 let, mám super partnera a ona super náhradního tátu…

U nás to nebyl rozchod, ale tragédie. A je pravda, že když je dítě malé, ať už má rok a půl, nebo dva, je to pro něj vždycky těžké. Člověk pak může přemýšlet nad tím, proč na silnicích umírají nevinné oběti…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 02:05

Prosím o anonym, příliš osobní téma.
Milá zakladatelko, zažila jsem to samé, s tím, že já měla k ročnímu děťátku ještě čtyřletou. Podobná situace jako u vás, zjistila jsem o ex velmi nepěkné věci a zatímco jsem tápala, co s tím,, tak nakonec přišel on jako první s tím, že odchází, takže nebylo co řešit. Musím říct, že malý to zvládl líp, prostě si ještě celou situaci tak neuvědomoval, takže zpočátku sice hledal večer tátu /byl zvyklý, že chodil večer domů), ale poměrně rychle toho nechal, zapomněl, že to bývalo jinak. Horší to bylo se starší dcerou, tu to zasáhlo víc a dost se s tím prala (a to jsme si teda dávali s ex velký pozor, abychom nic neřešili před dětmi, nehádali se před nimi apod., takže nebyla svědkem nějaké předrozvodové itálie). No zvládli jsme to všichni a opravdu platí, že čas vše srovná. Dnes vztahy pěkné (i my dva spolu vycházíme velmi dobře, dokonce o dost líp než za našeho manželství), vztah dětí s otcem se ale nikdy nepřerušil, na dětech mu záleželo a staral se o ně vždycky. Vztahy s ním mají děti hezké do dnes. Dej si ale dost času se se vším vyrovnat, nespěchej na sebe, bude přrozené, že budeš cítit smutek a lítost, věř si ale, že to zvládneš a že opravdu bude později líp. Držím palce!

 
Anelli
Nováček 6 příspěvků 29.09.18 19:04

Mohu se zeptat, jak dlouho jste byly s partnery, kteří se takto projevili? Děsí mě, že něco takového vyplave na povrch po té, co s nimi člověk založí rodinu :(


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >