Jak jste se vyrovnali s rozchodem, když máte roční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 16:49
Jak jste se vyrovnali s rozchodem, když máte roční miminko?

Jak jste se vyrovnali s rozchodem když byl vašemu miminku rok? Teď jsem zjistila že mi chlap delší dobu lže, v dost zásadních věcech. Navíc na něho není žádný spoleh, ani finance nás moc nezajistí. Jediné co vím, že miluje naší dceru, ale věnuje se jí jen když si udělá čas ve svém nabitém programu plném kamarádů a kamarádek. Jsem rozhodla odejít, mám kam. Problém je že jsem ho vážně milovala a byla zvyklá na nás dům a teď je to všechno pryč. Nějak si nevím rady, a emoce valí na plné obrátky :(

Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 26.09.18 16:51

Ne moc dobře, rozešli jsme se, když malému bylo necelých 5 měsíců. A jednoduché to rozhodně nebylo :roll: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 17:06

@Qwentin a ted? Potvrdilo se pravidlo že čas vše zahojí?? Já to pořád nemůžu pochopit. Vím že byl hajzlik, ale v jádru skvělej chlap a přesvědčoval mě o tom, že jsme na prvním místě. A já mu věřila, že nás vztah je založený na upřímnosti. A teď tohle

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 26.09.18 17:08

Já od té doby žádnému chlapovi nevěřím, rány si nesu doteď, čas rány úplně nezahojí. Stále ten rozchod budu mít v sobě. Také jsem věřila ve vztah založený na upřímnosti, ale byla jsem naivka. Ale v rámci možností s bývalým musím komunikovat kvůli dítěti.

Bizky
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 17:10

Horko těžko. Bylo to pořád jen o lžích, neuměl mít jednu ženskou a myslel si,že jsem úplně hloupá a nepřijdu na to. Pokaždý se nas… když jsem mu řekla,že to vím a ještě to házel na mě,že jsem padla na hlavu a kde ty nesmysly beru. A přitom netušil,že každá z těch pip… dává fotky na sociální sítě. Takže bylo hned jasno. A tak nezbylo,než ho nechat jít. Ale kvůli dítěti se s nim vídam a rozhodně to ještě neprebolelo a kdo ví jestli někdy preboli. Ale jak je tu už řečeno, chlapům už taky nevěřím. Jsou schopni vykladat cokoli a vůbec jim to není blbý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 17:38

Synovi byli dva když od nás jeho otec odešel, už je to pět let. Mě se ulevilo, dlouho jsem věděla ze se něco děje akorát to nechtěl přiznat. Šla jsem do práce, najala chuvu, našla nového partnera a vše se srovnalo. Naštěstí jsem měla dobrou práci tak jsem se o nás dokázala postarat.
Ex Partnera dva měsíce po tom co od nás odešel přes 100km daleko “ta druhá” stejně opustila.
Prosím zachovat anonym

káťa
Extra třída :D 13152 příspěvků 26.09.18 18:01

Já jsem se rozváděla z podobných důvodu (lhaní, peníze), když byl dcerce rok a půl. Lehké to nebylo, naštěstí takhle malé děti si nic špatného z rozchodu nepamatují, narozdíl od dětí třeba školních z toho nemají žádné trauma. Nebylo to lehké finančne, lidsky.
Nikdy jsem ale nelitovala. Exmanžel v 5 letech dcery zemřel při autonehodě.
Dneska je dceři 11 let, mám super partnera a ona super náhradního tátu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 20:19

Nebylo to lehké, ale zvládla jsem to. V garsonce, bez auta, jediný příjem RP, alimenty 0, tahali jsme se po soudech. Bývalý stál za....., hodně mi pomohli rodiče a později jsem malému našla tátu, kterému biologický nesahal ani po kotníky. Přeji hodně síly, i když je prcek malý, nezůstávej s nějakým budižkničemu , bude líp .

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 19460 příspěvků 26.09.18 20:33
@káťa píše:
Já jsem se rozváděla z podobných důvodu (lhaní, peníze), když byl dcerce rok a půl. Lehké to nebylo, naštěstí takhle malé děti si nic špatného z rozchodu nepamatují, narozdíl od dětí třeba školních z toho nemají žádné trauma. Nebylo to lehké finančne, lidsky.
Nikdy jsem ale nelitovala. Exmanžel v 5 letech dcery zemřel při autonehodě.
Dneska je dceři 11 let, mám super partnera a ona super náhradního tátu…

U nás to nebyl rozchod, ale tragédie. A je pravda, že když je dítě malé, ať už má rok a půl, nebo dva, je to pro něj vždycky těžké. Člověk pak může přemýšlet nad tím, proč na silnicích umírají nevinné oběti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 02:05

Prosím o anonym, příliš osobní téma.
Milá zakladatelko, zažila jsem to samé, s tím, že já měla k ročnímu děťátku ještě čtyřletou. Podobná situace jako u vás, zjistila jsem o ex velmi nepěkné věci a zatímco jsem tápala, co s tím,, tak nakonec přišel on jako první s tím, že odchází, takže nebylo co řešit. Musím říct, že malý to zvládl líp, prostě si ještě celou situaci tak neuvědomoval, takže zpočátku sice hledal večer tátu /byl zvyklý, že chodil večer domů), ale poměrně rychle toho nechal, zapomněl, že to bývalo jinak. Horší to bylo se starší dcerou, tu to zasáhlo víc a dost se s tím prala (a to jsme si teda dávali s ex velký pozor, abychom nic neřešili před dětmi, nehádali se před nimi apod., takže nebyla svědkem nějaké předrozvodové itálie). No zvládli jsme to všichni a opravdu platí, že čas vše srovná. Dnes vztahy pěkné (i my dva spolu vycházíme velmi dobře, dokonce o dost líp než za našeho manželství), vztah dětí s otcem se ale nikdy nepřerušil, na dětech mu záleželo a staral se o ně vždycky. Vztahy s ním mají děti hezké do dnes. Dej si ale dost času se se vším vyrovnat, nespěchej na sebe, bude přrozené, že budeš cítit smutek a lítost, věř si ale, že to zvládneš a že opravdu bude později líp. Držím palce!

Anelli
Povídálka 13 příspěvků 29.09.18 19:04

Mohu se zeptat, jak dlouho jste byly s partnery, kteří se takto projevili? Děsí mě, že něco takového vyplave na povrch po té, co s nimi člověk založí rodinu :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >