Jak jste se zbavili menstruační bolesti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 13:53
Jak jste se zbavili menstruační bolesti?

Ahoj, vždy jsem měla silnou a bolestivou menstruaci. Začala jsem brát na rok HA, díky které jsem přišla o menstruaci úplně a nebyly ani bolesti. Nicméně jsem jí teď vysadila před měsícem, menstruace přišla, ale strašně moc silná a bolestivá, šílené křeče, musela jsem zůstat jeden den doma. Můžete mi poradit co na to pomáhá? Nechci být každý měsíc v bolestech.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 13:56

Před 4 roky jsem vyzkoušela homeopatii a super, jsem bez problémů :palec:

Tyncam
Stálice 81 příspěvků 11.02.19 13:59

měla jsem vždy taky bolestivou hodně, někdy jsem až zvracela. Když pominu že mi pomohla HA, kdy bolesti ustali, tak mi pomáhal akorát prášek, lehnout a teplou dečku na břicho. Zkusila jsem všechny možné čaje, bylinky, cviky, homepatické kapky..Nic nepomáhalo. :zed:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 14:03

@Tyncam Jaké homeopatické kapky?Já to mám přímo od homeopata, který semnou probral vše a pak mi vybral vhodný lék.Od té doby mám pokoj.

Lujza031
Kecalka 159 příspěvků 11.02.19 14:07

Před HA jsem to měla taky moc silné a bolestivé. S HA se doba zkrátila a skoro nic nebolelo. První menstruace po vysazení může být tak silná a bolestivá, měla jsem to obdobně. Pak jsem ji měla už normální, nevím kolik ti je, ale myslím, že s věkem se ten průběh zlepší. SKus GYNEX kapky, jsou dobré na gyn. problémy a určitě jsou i jiné bylinky a potraviny, které ti pomůžou. Já si gynex koupila kvůli podezření na cystu, tu jsem ale neměla a pak mi pomohl s ustálením menstruace a otěhotnět. :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.02.19 14:08
@Anonymní píše:
Ahoj, vždy jsem měla silnou a bolestivou menstruaci. Začala jsem brát na rok HA, díky které jsem přišla o menstruaci úplně a nebyly ani bolesti. Nicméně jsem jí teď vysadila před měsícem, menstruace přišla, ale strašně moc silná a bolestivá, šílené křeče, musela jsem zůstat jeden den doma. Můžete mi poradit co na to pomáhá? Nechci být každý měsíc v bolestech.

Ahoj.

Také jsem mívala šílené menstruace. Spolehlivě mi pomáhal jen Ibalgin 600.

Po porodu zatím vše OK. Sice mám MS docela silnou, ale křeče, zvracení, bolesti nikde.

Takže já doporučuji těhotenství a porod. :)

amalka3455
Kecalka 330 příspěvků 11.02.19 14:11

Zkus pupalkový olej. Když jsem ho brala, byla jsem bez bolestí.

lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 11.02.19 14:15

Měla jsem ji silnou a bolestivou před tehotenstvim i po porodu. Pomohla ha ale u mne to zpusobavala nemoc

Anny A
Kecalka 246 příspěvků 11.02.19 14:22

Caj z kontryhele. Nevěřila jsem ale po 3 mesicich uzivani (vzdy prvnich 14dni cyklu - po ovulaci zase 14 dni ne) a bolesti tak o 50% lepsi i slabsi krvaceni. Ze jsem se obesla i bez ibalginu.
Neco si o tom čaji přečti, spouste zen zafungoval. :potlesk:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 11.02.19 14:26

Jen opětovným nasazením Ha. Porody nepomohly, spíše to bylo horší, to samé kontryhel - působí růst sliznice, takže kromě křečí jsem i krvacela jak silena

zuzikka
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 12 inzerátů 11.02.19 14:37

Mě třeba pupalka ani kontryhel nezabral. Zjistila jsem, že mi to dělá nedostatek hořčíku, takže jsem ho pak brala pravidelně a měla klid ;)

misa.kordik
Nováček 4 příspěvky 11.02.19 14:40

Pupalkovy olej beru, zatím ale krátce. Teď mi paní v bylinkarstvi doporučila tinkturu z kontryhele. Zatím užívám dva dny, ale řekla ať ji používám každý den do dobraní kapek, bez pauzy.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17310 příspěvků 11.02.19 14:44

ještě tu napadlo doporučení na šikovného fyzioterapeuta/ku. Můžeš mít problém v oblasti páteře, svalstva malé pánve a co já vím, kde jinde…Může odblokovat nebo poradit cviky.

Tyncam
Stálice 81 příspěvků 11.02.19 15:24

@Jančakecalka
To netuším, tyhle bolesti jsem měla před HA, což jd 9 let zpátky. Pak mi to přešlo a když jsem zas vysadila, doktorka upozorňovala, že se mi bolesti můžou vrátit, ale naštěstí ne. I po vysazení to bylo ok

Murka
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 21:49
@amalka3455 píše:
Zkus pupalkový olej. Když jsem ho brala, byla jsem bez bolestí.

Taky doporučuju. Užívat dlouhodobě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >