Jak jste se změnily časem po porodu

Anonymní
20.7.15 08:43

Jak jste se zmenili casem po porodu

Ahoj, mam dotaz. Jsem tri mesice po porodu. Predtim ok, ale ted postupne jsem vic nastvanejsi, vztahovacna, vadi mi kazda malickost co partner neudela dobre (vrati neco na misto tak jakto tak nebylo) a nebavi me jako sluzka jit videt udelat to po svem, cekam vic nehy, pochvaly. Ja mam prestavy jak vyrazit, on ne. Driv mi to bylo jedno, v pohode, ale citim ze po porodu, ze s ditetem jsem se zmenila. Je to tak? Zazila jste nektera neco podobneho?

Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4578
20.7.15 08:47

Ne, nezažila. Neotravuji život sobě ani druhým, resp. partnerovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5573
20.7.15 08:55

Zmenila jsem se az po druhem porodu, zacaly mi vadit veci, ktere mi predtim nevadili, ale vse bylo zpusobeno unavou, casem to preslo a dnes jsem naopak az moc flegmaticka, protoze to jaky neporadek udelaji deti bych se musela zblaznit. Uklidnim se a rikam si, hlavne, ze mam zdrave deti a milujiciho muze ;) Takze si myslim, ze i u tebe to casem prejde, je to dano unavou a celkovou zmenou zivota s ditetem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
20.7.15 08:56

:roll: se vzpamatuj :zed: tři měsíce po porodu docházeji euforicke hormony a začíná větší únava, venuj se dítěti, sobě a neres kraviny
Věř tomu, že horší je varianta, když jsi unavená, nevyspana a partner té nutí dělat pořádky, že není vše na svém místě :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 08:57

Ja si to uvedomuju, ale sama se divim, co se to deje proste.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 08:59

Uz se tesim az vypadnu nachalupu, verim, ze zmena prostredi bude jen ku prospechu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 09:02
@LadyLada píše:
Ne, nezažila. Neotravuji život sobě ani druhým, resp. partnerovi.

Ja normalne taky ne. Ale evidentne me ten priserny stereotyp nici.

• Nahlásit
  • Citovat
324
20.7.15 09:05

Holky, tohle bude fiktivni tema uzivatelky/uzivatele Markur69. Zaklada ruzna temata a bavi se tim. Poznam jeji sloh. Tohle tema je fake.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.7.15 09:09
@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz. Jsem tri mesice po porodu. Predtim ok, ale ted postupne jsem vic nastvanejsi, vztahovacna, vadi mi kazda malickost co partner neudela dobre (vrati neco na misto tak jakto tak nebylo) a nebavi me jako sluzka jit videt udelat to po svem, cekam vic nehy, pochvaly. Ja mam prestavy jak vyrazit, on ne. Driv mi to bylo jedno, v pohode, ale citim ze po porodu, ze s ditetem jsem se zmenila. Je to tak? Zazila jste nektera neco podobneho?Diky moc

vůbec jsem se nezmenila jsem porad stejna za tech 6 let od prvniho porodu a 1,5 od druhého :hug: naopak bych rekla ze to konecne naplnilo nas vztah naplno at dcerka tak i synek a co si dneska vic prat nez dve zdrave deti :andel:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.7.15 09:31

Prvni co udelam, ze opravdu vypadnu. I kdyz porad nekam chodime, stejne je to malo. Mam „ucourane“ boty:-D

A omlouvam se, ze jsem s tim otravovala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 09:34

Zakladatelko, ja se po porodu taky zmenila.Syn ma 2 roky skoro a porad jsem jina nez pred porodem.Me to prijde prirozene, ze se zena s ditetem zmeni. :nevim: :nevim: Bohuzel partner si to nemysli, proto ten anonym.Ja chci po nem vice zodpovednosti, vice pomoci a uznani.Coz on nechape. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4578
20.7.15 09:35
@Anonymní píše:
Ja normalne taky ne. Ale evidentne me ten priserny stereotyp nici.

Smiř se s ním. Nemá smysl bojovat proti něčemu, co stejně nezměníš a ve věku 3m dítěte to fakt moc nejde a navíc to ani není žádoucí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
20.7.15 09:40
Nejsi proste jen pretazena? Kdyz byl muj syn takhle maly, spala jsem tak 4-5 hodin denne a taky byla dost podrazdena…
@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz. Jsem tri mesice po porodu. Predtim ok, ale ted postupne jsem vic nastvanejsi, vztahovacna, vadi mi kazda malickost co partner neudela dobre (vrati neco na misto tak jakto tak nebylo) a nebavi me jako sluzka jit videt udelat to po svem, cekam vic nehy, pochvaly. Ja mam prestavy jak vyrazit, on ne. Driv mi to bylo jedno, v pohode, ale citim ze po porodu, ze s ditetem jsem se zmenila. Je to tak? Zazila jste nektera neco podobneho?Diky moc
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24477
20.7.15 09:48
@Anonymní píše:

Jaj. Tak z pohodové holky se stala vztahovačná podrážděná ženská, které vadí maličkosti a blbosti? A jak má asi chlap takové ženské prokazovat úctu, něhu a chválit jí? Vždyť to nedává smysl. Chlap ti s takovou půjde akorát tak z cesty.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
20.7.15 12:18

Taky jsem se zmenila. Zacala jsem byt samostatna a zodpovedna. Nekdy bych rekla, ze az moc. A zacali me neskutecne vytacet lidi, kteri samostatni nejsou.To teda bylo vzdycky, ale ted mi vadi hodne. Zadnou zmenu do starych koleji necekam, protoze jsem 3 roky po porodu :) spis to bude jeste horsi, protoze me ceka porod druhy. Manžel se nastesti taky změnil, i kdyz mu to trvalo dyl.Po narozeni ditete byl porad jak bezdětný, porad vyzadoval peclive naklizeno a vylesteno, porad uprednostnoval sve zajmy pred prckem, byl docela sobecky. Nastesti se to po case zmenilo a ted uz je pro nej ditr na prvnim miste. Podle me je normalni se zmenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama