Jak jste si řekli s partnerem, ze chcete dítě?

Anonymní
16.3.21 18:47

Jak jste si rekli s partnerem, ze bude dite?

Ja 28 let, partner 41. Deti nema zadne ani nemel manzelstvi. Jsme spolu dva roky. Kdyz jsme si zacali rekl, ze budem mit rodinu za dva roky. Ty ubehly a ted rika za dalsi dva roky. Kdyz nekdo otehotni nahodne tak to chapu, ale jak jste se domluvili na detech vy kteri jste to museli planovat? Musela s tim zacit zena tu debatu resit nebo to chtel muz sam? Osocil me, ze pprad resim blbosti.. pro me to neni blbost vedet na cem jsem :nevim: jestli tu budoucnost s semnou opravdu chce nebo mi bude kzde dva roky rikat,,za dalsi dva roky..” a me bude 40 a budu bezdetna diky tomu. Resim to moc maji to proste tak chlapi, ze o tom nemluvi a musi se chopit zena cinu a prinutit ho nebo jak jste to meli vy? Mozna jsem fakt hrr moc.. dekuji z reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.3.21 18:50

Jeste dopLnim, ze s semnou nechce spat a sex mame 4× do roka

• Citovat
  • Nahlásit
74
16.3.21 18:53

Obavala bych se, ze s jeho pristupem dite moc nechce. Jen tezko si neni vedom sveho veku, takze pokud by chtel, asi by pro to neco delal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7801
16.3.21 18:54
@Anonymní píše:
Jeste dopLnim, ze s semnou nechce spat a sex mame 4× do roka

Ehmmm…myslim, ze dite (a kdy ho budete mit) je vas nejmensi problem 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8964
16.3.21 18:54
@Anonymní píše:
Ja 28 let, partner 41. Deti nema zadne ani nemel manzelstvi. Jsme spolu dva roky. Kdyz jsme si zacali rekl, ze budem mit rodinu za dva roky. Ty ubehly a ted rika za dalsi dva roky. Kdyz nekdo otehotni nahodne tak to chapu, ale jak jste se domluvili na detech vy kteri jste to museli planovat? Musela s tim zacit zena tu debatu resit nebo to chtel muz sam? Osocil me, ze pprad resim blbosti.. pro me to neni blbost vedet na cem jsem :nevim: jestli tu budoucnost s semnou opravdu chce nebo mi bude kzde dva roky rikat,,za dalsi dva roky..” a me bude 40 a budu bezdetna diky tomu. Resim to moc maji to proste tak chlapi, ze o tom nemluvi a musi se chopit zena cinu a prinutit ho nebo jak jste to meli vy? Mozna jsem fakt hrr moc.. dekuji z reakce

Tak prvně jsem chtěla dítě já potom muž…ale tomu tvému už je celkem dost už by s tím měl něco dělat :nevim: mladej už není…Proč s tebou nespí? zdravotní problémy?

Příspěvek upraven 16.03.21 v 18:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
16.3.21 18:55
@Anonymní píše:

To je dost podstatna poznamka. Takova frekvence neni normalni a driv nez dite bych resila, proc to tak je. Nezda se mi, ze by tvuj partner s tebou vubec dite chtel :think: tak at neztracis roky s nekym, kdo se bude potomkovi vyhybat, jak to jen jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266

My jsme si tak nějak o tom povídali, že až po svatbě. Pak jsem vysadila antikoncepci s tím, že si zatím budeme dávat pozor. No a pak si chlap párkrát pozor nedal a bylo :D Prostě to tak mělo být a žádná domluva na silu před tím nebyla.

U tebe to ale spíš vidím na špatný výběr partnera. Že sexu čtyřikrát za rok máte fakt malou pravděpodobnost, že uděláte dítě a navíc v jeho věku nechápu, co pořád odkládá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845

Jojo přesně takto jsem to měla já, 3 roky mi říkal : ještě rok počkáme. Tak jsem v září proste vysadila HA a řekla jsem mu, že pokud dítě nechce ať se zařídí jinak. V listopadu ho přerušovaný sex přestal bavit a řekl že na to s… (kondom by nikdy nepoužil)
Teď pokaždé když má přijít MS je v nervech, ale vím, že až to přijde tak se s tím ve finále smíří.
Každopádně přítel je pořad sexuálně nevyřáděný, máme sex 4-5× za týden

Příspěvek upraven 16.03.21 v 18:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927

Normalně jsme si sedli a promluvili si o tom. Ja mi na rovinu řekla, jak se věci z mojí strany mají - stárnu, chtěli jsme dvě děti a já je nechci ve 40. Prvni bych chtěla do 30 a druhe do max 35, pak už rodit nechci. Je to pro mě hranice. A ze se to muze zadarit hned a nebo taky ne… v te dobe jsme spolu uz nekolik let bydleli a rok byli manzele. Nakonec otehotneni trvalo necelý rok s takovym snazenim nesnazenim.
Osobně by mi tahle reakce vadila - jakože dva roky a po dvou letech další dva roky. Uvědomuje si, že až mu půjde dítě do 1. třídy, tak mu bude 50?? Tolik je mojí mámě, která má svůj pohodovej život a užívá si vnučku. Zeptala bych se ho natovinu jestli děti vůbec chce nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
16.3.21 18:57
@Anonymní píše:

Uups… tak to asi chteni/nechteni potomka je vas nejmensi problem… Nema nejaky zdravotni problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
16.3.21 18:58
@Anonymní píše:

Nejsem si jista jestli bych chtela privadet dite do takoveho vztahu. Je mozne, ze on deti ani nechce a boji se to rict protoze bys ho opustila. Zkus si s nim promluvit a rict mu ze bud dite do dvou let nebo pujdete od sebe.
PS. Jsi mlada, pokud jsi ve spatnem, nefunkcnim vztahu mela bys dobre rozmyslet jestli ma cenu v tom pokaracovat. Ve svem veku si muzes klidne najit i nekoho jineho, kdo s tebou bude chtit i sex i dite… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
16.3.21 18:59
@Anonymní píše:

No tak plánování ditete bude ten nejmenší problém, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
16.3.21 19:00

Vypadá to, že děti nechce. A není k tobě bohužel upřímný. Já jsem se s manželem domluvila, že od určité doby tomu necháme volný průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 19:01

Pokud zdravotni problem ma tak ho neresi, ze pujde k dr. uz mi slibuje nekolik mesicu. Jeste mi rekl, ze jsem ohrana deska (kdyz se ten sex snazim resit)

• Citovat
  • Nahlásit
919
16.3.21 19:01

No tak nijak jsme se nedomlouvali.. HA jsem v životě nebrala takže jsme řekli až to přijde tak to přijde.. Vyšlo to a teď čekáme prcka ❤️oba jsme mimco chtěli a muž se moc těší a já tez😊ale být tebou tak si najdu asi jiného partnera na tu rodinu.. A mít sex 4× do roka asi by mě hrablo 😁 😁.. To není moc normální takže asi někde problém bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat