Jak rychle jste se vrátily do původního stavu po odstranění křečá

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3625 příspěvků 22.04.18 07:15
Jak jste si uzivali po odstraneni krecaku?

Jsem dva dny po operaci, klasika chirurgicky odstraneni, proste ty zily nariznou a vyskubnou. Kdyz lezim, je to pohoda, chozeni je krapatek utrpeni. Dr tvrdil ze az sest tydnu navratova doba do puvodniho stavu. Trochu jsem ho podezirala, ze me chce namotivovat abych vyuzila placenou metodu radiofrekvencni ablace ale 15 litru jsem fakt nemela. Jak rychle jste to rozchodili? :)

Přečtěte si článek: Křečové žíly v těhotenství: Co na ně zabírá?

Reklama

Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6295 příspěvků 22.04.18 09:18

Tohle téma mě zajímá, tak se háčkuji. Chci si nechat odstranit dvě metličkové žilky a hledám možnosti jak co nejlépe se jich zbavit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 15:10

Po té klasice je to fakt cca min ten měsíc. Mám zkušenost z rodiny, ale den ode dne se to zlepšuje. Já byla před necelými dvěma týdny na té placené ablaci. Peníze za to hrozný ale právě jsem potřebovala být brzy fit kvůli práci.

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 22.04.18 22:10

Byla jsem letos v lednu, ten první týden byl fakt nejdrsnější. Bylo mi řečeno, že můžu klidně druhý den do práce, tak to bych teda asi dala fakt jen těžko. Ještě tak někam do kanclu, ale já celý den stojím. Přesně za týden od zákroku jsem měla takovou krizovku, pak se to prakticky ze dne na den začalo hodně rychle lepšit. Modřiny mizely poměrně dlouho, ale bez velkých bolestí jsem byla určitě už 14 dní po zákroku. Mě teda říkali chodit a chodit, čím víc, tím líp. A je pravda, že při pohybu mě to bolelo mnohem méně než v klidu. Nejhorší bylo udělat dřep. :D

Tarjei
Závislačka 3625 příspěvků 22.04.18 22:14

@MartinaCV to je kosmetika skorem, metlicky se dělaj laserem. Ja měla varixy jako babca.

Tarjei
Závislačka 3625 příspěvků 22.04.18 22:15

@Ronnie tvl drep neudelam :mrgreen:

mroe
Extra třída :D 14104 příspěvků 22.04.18 22:21
@Tarjei píše:
@MartinaCV to je kosmetika skorem, metlicky se dělaj laserem. Ja měla varixy jako babca.

Bude to znit hnusne, ale jsem rada, ze konecne vidim nekoho, kdo mel krecaky snad jeste o neco malo hnusnejsi nez ja. Vsichni se tvari, jak jsou na tom spatne a maji par metlicek a jednu drobnou krecovku… Co jsem mela ja na noze, ma malokdo.
Jsem po krecacich na jedne noze klasicky rok, do prace jsem sla po ctyrech tydnech, ten posledni uz bych to v praci zvladla, takze teoreticky bych mohla jit do prace po trech tydnech, driv ne. Normalne to zacalo vypadat tak po pul roce.
Dokonce bych rekla, ze mam i podobny typ nozky :mrgreen:

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 22.04.18 23:16
@Tarjei píše:
@Ronnie tvl drep neudelam :mrgreen:

Hele já musela, nejmladší dítě má dva roky, od chlapa pomoc skoro žádná (ne že by byl takovej, ale tím, jak se mi dušovali, že druhý den můžu do práce a jakoby nic, jsme fakt nepočítali, že ze mě bude lemra a měl pracovní povinnosti), takže jsem kmitat musela. Aspoň jsem neměla čas se pozorovat a litovat. :mrgreen: Fotka pěkná, já to měla podobné, jen ze zadní strany nohy. Pak jsem ji měla fialovou odshora až dolů, mazec. Ale je to pryč, noha už skoro nebolí, jen ty jizvičky jsou pořád vidět docela hodně. Ale na modelku si už dávno nehraju, tak hlavně že to funguje. ;) Jo v té práci jsem byla poprvé týden po zákroku, žádná velká hitparáda, ale dalo se to.
Máš dělanou jednu nohu nebo obě?

Tarjei
Závislačka 3625 příspěvků 23.04.18 05:58

@mroe no je fakt ze je sranda poslouchat reci o krecakach a pak z toho vylezou ty metlicky jen…

Tarjei
Závislačka 3625 příspěvků 23.04.18 05:58

@Ronnie jen jednu, na druhy nic nemam.

lucinka2323
Nováček 9 příspěvků 16.05.18 08:55
@MartinaCV píše:
Tohle téma mě zajímá, tak se háčkuji. Chci si nechat odstranit dvě metličkové žilky a hledám možnosti jak co nejlépe se jich zbavit.

Kamarádka si nechávala odstranit metličkové žíly klasickou sklerotizací, zákrok byl ambulantní, fungovala hned po něm naprosto normálně, jen měla trochu modřiny. Co vím, tak akorát musela chvíli nosit ty kompresní punčochy a taky brala Detralex. Myslím, že je to tak rok nazpátek a zatím se jí žádné další neudělaly, tak snad dobrý.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama