Jak jste spokojené s Avent sport ?

28414
5.2.07 22:05

Jak jste spokojené s Avent sport ?

Ahoj maminky. Nevím, jestli tahle diskuze už někde je, spíš jsem našla porovnávání s jinýma hrnečkama. Máme hrneček od Chicca Aiutabimbo First cup. Chci malému kopupit s větším obsahem, a přemýšlím nad tím Aventem Sport.
Nekape vám? Dá se do něj dát i studené i teplé pití?
Já už jednou Avent měla, bílou i zelenou hubičku a děsně tekly, ale hlavně takovou tou dírkou, a tady u Sportu není.
Díky moc, Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.2.07 22:16

Ahoj já ač na jiné výrobky od Aventu nedám dopustit, tak jejich hrnky to je děs:(( Měli jsme nejdříve Magic cup, ten tekl. Nedala jsem si říct a koupila Avent sport, teče taky. Takže já ti to nedoporučuji, myslím, že je to vyhození peněz. Ale jinak k tvému druhému dotazu, dá se tam dát teplé i studené.
Já měla dobrou zkušenost s hrnečkama s takovým tím brčkem,myslím, že je vyrábí i Canpol Babies? Ten opravdu netekl.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
386
5.2.07 23:08

Tak zase ahoj Jani,
já měla taky vše od Aventu, ale o tom Sportu jsem zatím jen uvažovala. Teď už kupuji i různé hrnečky. Za prvý - Adulu už nebavilo pít pořád z jedné flašky (stejný typ) a za druhé mě pěkně štvou, jak tečou. Je to děs. Nejradši bych jim to vrátila. Někdy se mi stane, že ale netečou. Myslím si, že když je nechám pořádně oschnout rozebrané, ale nejsem si jistá. Musím to vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
5.2.07 23:17

Ahoj holky…já sem měla taky všechny hrnečky od Aventu a je fakt, že ten malý byl v pohodě, ten větší kapal a ten sport cvrkal tou dírkou, takže taky žádná sláva… :roll: ale vrchol byl ten, když se mně jednou vylél celý obsah do tašky… :evil: jenomže pak sem zjistila, že má drahá polovička zapomněla na ten ventilek připevnit tu gumičku… :lol:
Teď už to neřeším, protože mylý pije z hrnku, ale právě sem se dívala, že na ven bude dobré pořídit něco s tím brčke, protože brčkování se nám taky líbí :D takže ten Canpol Babies je dobrý???…Sem nad ním uvažovala, ale moc sem nevěřila tomu, že by netekl. Takže omyl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.07 23:50

Já jsem zrovna před 14 dny koupila ten Avent Sport. Trochu teče (stejně jako lahvička Avent s hubičkou), nosím ho v igeliťáku, abych neměla čaj v batohu. Nevím jestli existuje nějaký hrnek nebo lahvička, která zaručeně neteče (měli jsme něco od Bočka a teklo taky). Jinak jsme s ním docela spokojení. Jo a v návodu píšou, že není na horké a bublinkaté nápoje.
Gabriela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
6.2.07 09:15

Holky díky, nebudu ho kupovat. My máme teď od chicca, ale je to obsah 250 ml a pořád doplňuju. Koupím mu ten samý, ale větší (má i jinou barvu). Avent mě teda dost zklamal, za ty peníze by mohl alespoň fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.2.07 10:08

Tak můj Sport zatím funguje, na rozdíl od toho menšího… Když ho Pepi oklopí tak vyteče jen ten zbyteček co zůstal v hubičce od pití, ale jinak nic… ale několikrát už si flašku sám otevřel, není k otmu zapotřebí moc síly…
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
2649
6.2.07 10:52

Ahoj,

my už asi rok používáme ten hrneček s brčkem od Canpol Babies. Na pití je super (dětem se z něj dobře pije a baví je to), ale taky některé tečou. Já jsem jich už vystřídala asi 5 a z toho min. 2 tekly. Takže záleží na štěstí, jaké budeš mít při nákupu. Z Aventu mi syn nevypil za den skoro nic a s touhle lahvičkou to do něj jen padá.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19991
6.2.07 12:33

S Avent sport jsem spokojená, neteče a používáme ho 10měsíců, zatímco Magic cup kapal a musel se hooodně utahovat, ale zas z něj malá chtěla pít, na rozdíl od jiných (Nub, Mam).
Zatim je ale rozhodně nejlepší plastová lahev od Rajec se sportovnám uzávěrem :-)
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
6.2.07 13:06

Holky, co když takový hrneček koupíte a on teče? Jak je to s reklamací? Jde to vůbec? To na prodejně ještě nějak vyzkouší, že máte pravdu? Kdybych ho kupovala, nebo nějaký jiný, určitě si schovám paragon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
6.2.07 13:42

Psala jsem email na aventbaby.cz a odpověď je tahle (zkopírovaná z mého emailu) :

Dobrý den,

nejčastějšími důvody protékání hrnečku jsou zaschlý cukr z nápoje na ventilu či hubičce, vodní kámen nebo dokonce samotný zachlý nápoj. Proto je nutné
důkladně mýt všecny části výrobku. Hubičku je nutné měnit každé tři měsíce
pravidelného používání.
Věřím, že výše uvedené důvody nejsou Váš případ, proto nám hrneček zašlete
spolu s dopisem, kde popisuje závadu na naši adresu k reklamaci.

No, tak co tomu říkáte? Myslím, že snad žádná z nás nemá ten hrneček v takovém stavu jako popisuje paní asistentka od Aventu. Reklamovaly by jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
6.2.07 14:49

Mám jich doma asi 10, ale abych se s tím táhla na poštu a bůhví, jak to dopadne. Nehlědě na to asi už nemám ani paragon. Musí to tam vědět, protože to protýká skoro každému a pochybuji, že by jsme je všechny měly v takovém stavu, jak popisuje paní asistentka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
6.2.07 14:51

JA reklamovala Avent magic cup ani ne tyden po koupi zacal tect
Odnesla jsem ho dolekarny kde jsem koupila a do mesice prislo vyjadreni, ze s tim nic neudelaji, a dali mi zpatky penize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.07 14:44

Ahoj holky, tak ten Avent by dle dovozce téct fakt neměl, píšou to někde už nevím kde. Prostě ten hrnek Avent Magic je filigránská práce, kde vše těsně doléhá, a když se některá součástka zkřiví asi po vypadnutí z lisu, prostě teče. A těch dílů v hrnku je dost, vlastně pítko, silikon, hrnek, co může dělat neplechu. U náhradních pítek může být vadné to pítko nebo ten silikon. Měla jsem seskupení hrnků a pítek, co těsnily dobře, ale to byly malé hrnky s bílými pítky, tak jsem si koupili nyní větší se zeleným, a zrovna jej máme na reklamaci. Normálně jsem ho koupila, doma vybalila, vypláchla a dala do něj vodu studenou vodovodní. Zkusila se napít a z tý horní dírky to proudem vytrysklo a udělalo louži na stole. Tak jsem ho tak, jak byl, vzala zpět obchodu a vše tam předvedla i s tím litím vody :P :D , no bylo to trapný, ale jak jinak, že jo. Tak mi dali obratem novej. Ale ten to dělal taky! Tak opět zpátky, a to už jsem navrhla, že to pošlem dovozci, aby se na to mrknul sám, mně to bylo trapný vybrat jim tam celou vitrínu a běhat s tím za chvíli zpět :oops: 8O . Tak čekám na vyjádření, tak bych si přála vrácený peníze i tomu obchodu, co mi tak vyšel vstříc, i sobě!! Už nechci Avent hrnky ani vidět a bejt prodejcem, neprodávám je. Je to fakt o nervy.

Pítka Sport mají též tu horní dírku, nelze čekat zázraky, přinejmenším vždy vyteče obsah pítka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.2.07 20:31

Mamuldinko, dobrý :lol: Já teda pokud bych to měla k lékárně blízko, tak bych snad i tu vitrýnu vyzkoušela :lol: :lol: :lol:
Nakonec jsem ten Sport koupila. Teče, ale jen z pítka co tam zbyde po napití, nebo pokud to zpítka nevyteče a nakloním ho na tu stranu co je dirka, tak to vykapává. Takže mě se osvědčilo pítko po malým dovycucnout, nebo jednorázově vykápnout a je klid. Jo a taky mu říkám, aby po napití hrnek postavil na stolek a celkem to i dělá.
Měli jsme (ještě máme v záloze) hrnek od Chicca (modrá lahvička s oranž. pítkem a rukojetí) a ten když s ním Adámek praštil taky vykápl. Bude to asi u všech podobný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama