Jak jste spokojené s UM Naše mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Růžička17
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 22:47
Jak jste spokojené s um Naše mléko?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jak jsou Vaše miminka spokojená s um Naše mléko (kozí mléko) a Kozí kaše? :srdce:

Reakce:
tannul
Povídálka 22 příspěvků 05.11.18 10:54

Já vřele doporučuji. Máme doma doslova „kozomilku“ a Naše mléko nás zachránilo. Já sice kojím,ale byli okamžiky, kdy jsem nesměla a musela použít UM. Zkoušeli jsme různé,ale malá je vůbec nechtěla pít.Já v nemocnici a chlap na ní sám. Byl už z toho dost nešťastnej až mu kamarádka co má stejně staré mimčo odsypala Naše mléko a malá se konečně napila a chutnalo jí. Byla spokojená a nebolelo ji bříško. Sehnali jsme si balení po porcích a mám ho schované pro strýčka příhodu :-) Po této zkušenosti a sběru informací o kozím mléku jsem hned jak malá povyrostla a začala papat i něco jiného než mě :lol: :lol: nakoupila na zkoušku Kozí kaše (super je, že i ty nabízí po balení po porcích) a malá má boule až za ušima. Zkoušela jsem i jiné značky s klasických UM a nebo domácí,ale ty naše princezna nechce. :zed: :zed: Prostě od narození „kozomilka“ :lol: :lol: :lol:

Růžička17
Povídálka 13 příspěvků 05.11.18 11:20

@tannul Tak to moc ráda slyším :lol: Už jsme také vyzkoušeli kdejaké kaše, ale žádné synovi nechutnají tak, jako Kozí kaše. :* Jsem moc ráda, že jsme je objevili. Dokonce po Našem mléku synovi konečně mizí atopický ekzém, za to jsem nejvíce vděčná. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >