Jak jste spokojeni s obojkem Foresto?

67392
6.5.17 08:45

Jak jste spokojeni s obojkem Foresto?

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, jak jste spokojeni s obojkem Foresto? Koupila jsem ho pejskovi před necelým měsícem, včera a dnes jsem našla 2 klíšťata, a drbe se, tak si myslím, že má i nějakou blechu. Má to přesně nasazené, tak jak má být, cca na dva prsty mezera. Já teda spokojená nejsem, ráda bych ho reklamovala, ale bojím se, že to nejde. Stál skoro 750,–Kč a bohužel nefunguje. :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6185
6.5.17 08:52
@Andrejka81 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, jak jste spokojeni s obojkem Foresto? Koupila jsem ho pejskovi před necelým měsícem, včera a dnes jsem našla 2 klíšťata, a drbe se, tak si myslím, že má i nějakou blechu. Má to přesně nasazené, tak jak má být, cca na dva prsty mezera. Já teda spokojená nejsem, ráda bych ho reklamovala, ale bojím se, že to nejde. Stál skoro 750,–Kč a bohužel nefunguje. :nevim: :nevim: :nevim:

U nás třeba fungoval super. A to ho pes po třech měsících někde ztratil a i tak to mělo ještě účinek. Letos ještě nemá a už měl klíště takže teď o vikendu musíme zase koupit. Už pět let nekupuju jiný.
Vašemu nemusí dělat dobře. Asi budeš muset zkusit jiný. U nás prodává třeba i veterinář, ale ty mi děsně smrdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67392
6.5.17 08:55

No právě že ho ani nekoupu, aby to mělo účinek, ale ty dvě napasené klíšťata mne dnes dostaly :mrgreen:,všude na něj mají reklamu, i veterinářka ho doporučuje. Měl ho už loni, také mu cca po třech měsících nefungoval, ale koupala jsem ho cca 1× do měsíce, ale že by nefungoval tak brzo, to mne zaráží. Ty co smrdí, už měl taky, ale to taky dlouho nezabíralo. Navíc opravdu zápach. A dá se to vrátit nebo vyměnit, když nefunguje? To asi neudělají, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
6.5.17 09:00

Za me DuoWin Vontact. Je to vodicka a super. 3 mesice zadny kliste.
Jedna ampulka asi kolem 200 Kc.
Na vsechny nase psy to fungovalo :palec:

Temhle reklamnim produktum neverime.

• Citovat
  • Upravit
67392
6.5.17 09:03

Děkuji moc, no já tomu taky přestávám věřit. Chtějí zato nehorázné peníze, a účinek teda co se týká mého pejska, žádný. A ta vodička Duowin vontact, se kupuje u veterináře nebo v obchodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
6.5.17 09:06

U nás funguje super, jiný nekupujeme. Ale zase na naší čubu nefungují žádné ampulky, vodičky, pipety a ani levné obojky jen tento. Třeba je to jako u lidí, že každému sedne něco jiného :nevim:. Taky by mě naštvalo kdyby za ty peníze nefungoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
6.5.17 09:06
@mmch píše:
U nás třeba fungoval super. A to ho pes po třech měsících někde ztratil a i tak to mělo ještě účinek. Letos ještě nemá a už měl klíště takže teď o vikendu musíme zase koupit. Už pět let nekupuju jiný.
Vašemu nemusí dělat dobře. Asi budeš muset zkusit jiný. U nás prodává třeba i veterinář, ale ty mi děsně smrdí.

Mame pulrocniho bigla a mame od veta tabletku, funguje bezvadne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67392
6.5.17 09:09

@AnetaŠev
A koupete fenečku? Já se ptám jen z důvodu, že psovi po návratu domů dělám očistu, tlapky a tak, nevím, jestli to není tím, že třeba nefunguje proto… :nevim:,bohužel na něj není záruční doba a reklamovat se asi nedá… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67392
6.5.17 09:10

@misi11
Uvažuji také o té tabletce.Ale ta je myslím jen na blechy nebo na všechny parazity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
6.5.17 09:12
@Andrejka81 píše:
Děkuji moc, no já tomu taky přestávám věřit. Chtějí zato nehorázné peníze, a účinek teda co se týká mého pejska, žádný. A ta vodička Duowin vontact, se kupuje u veterináře nebo v obchodě?

Bud v lekarne cely baleni, nebo ochotny veterinar objedna a proda ti to po jednom.
Taky jsme zkusili vse a bez vysledku. Meli jsme pet psu a na kazdyho zabral :palec:
A 200 je prece jenom min nez 700 :zed: hruza. Takhle drahy.
Nam to prave poradil veterinar. A maloktery veterinar to ma. Musis se zeptat ;)

• Citovat
  • Upravit
2344
6.5.17 09:18

Nam veterinarka tyhle ruzne obojky nedoporucovala…davame tablety a funguji zatim vyborne…zadne kliste, zadna blecha :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
6.5.17 09:21
@Andrejka81 píše:
@misi11
Uvažuji také o té tabletce.Ale ta je myslím jen na blechy nebo na všechny parazity?

My predchozimu pejskovi davali obojek kiltix, ale stene obojek pry nemuze, je to nak podle mesicu. Vet nam dal tabletu na mesic na zkouzku a pak uz dame na pul roku. Pusobi to jak na klistata, blechy tak na svrab.. mame ho z utulku totiz a mel zanet v uchu, rekl ze tam sice ted nic neni, ale kdyby se delalo tak to pusobi i na to. Za ty 3 tydny nemel jeste ani jedno prisate kliste, odpada smrad z obojku.. my jsme zatim hodne spokojeni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 09:27

Ahoj, my Foresto kupujeme. Loni mela nase fena celou cezonu jeden, koupali jsme doma, v rybniku se koupala, po lese a po zahrade behala a ani jedno kliste. Za me super :palec: Letos jsme koupily zase :) Vratit se asi nebude moci, jelikoz je pouzit. Je mozne ze pejskovi nesedi, muze se projevit i slabsi alergie na nejakou chemii co obsahuje. Mozna bych zkusila spise,,kapku,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
6.5.17 09:40

@Andrejka81 za nas spokojenost. mame velkeho psa a kocoura, obojky maji oba. za lonskou sezonu asi tri klistata na psovi a kocoura to zbavilo blech kdyz pochytil od venkovnich kocek.
jinak taky nekdy potiram tea tree olejickem, na lidi i zvirata, odpuzuje klistata ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13072
6.5.17 09:42

Nic jiného nekupuju, od jara do podzimu stačí jeden a klíště už jsem psovi netahala roky. A je to kachna, vleze do každý vody a stejně účinkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama