Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 12.01.19 14:28
Jak jste to na sobe poznaly?

Ahoj holky, jak jste na sobe poznaly ze jste těhotné? :)

Příspěvek upraven 12.01.19 v 14:32

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 12.01.19 14:30

Nepoznala,poznala to na me moje sefova jeste tyden predtim,nez jsem mela dostat MS :lol: zabyva se hodne energiemi,cakrami apod a rikala,ze i kdyz jsme byly v kancelari samy dve,tak citila pritomnost nekoho tretiho :srdce:

Bídžej
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 12.01.19 14:30

@Kájí66 holky - poznalY. Jinak většinou to poznáš pozitivním tehotenskym testem. :roll:

Bídžej
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 12.01.19 14:32

@Kájí66 jestli jsi alespoň 10 dpo, tak už by mohl být vidět duch.

Janli
Kelišová 6870 příspěvků 12.01.19 14:33

Nejdřív se mi dělalo z ničeho nic zle, pak jsem při orgasmu cítila, že mi ztuhla děloha a když mi začala smrdět naše chodba, bylo to jasný. To je u mě jistější než těhotenský test. Tohle všechno ale až u třetího těhotenství. Předchozí dvě jen podle dvou čárek na testu.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7095 příspěvků 12.01.19 14:33

Já to tušila, když mi začaly ještě před termínem MS šíleně bolet prsa, pak sem si to potvrdila když nedorazila a já si udělala test.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7095 příspěvků 12.01.19 14:35

Jo a předtím sem to poznala, když se mi udělalo šíleně zle po oblíbených špagetách :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9290 příspěvků 12.01.19 14:37

U prvního syna až vynechanou MS, teď u druhého jsem to prostě „věděla“ a po vynechání jsem si to jen potvrdila testem :)

Kukacka123
Závislačka 2846 příspěvků 12.01.19 14:38

@Kájí66 z testu :P (SP, ZT) a ted malou mne od ovulace bolel podbrisek az do terminu MS a ta nedosla :srdce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 12.01.19 14:39

@Bídžej Tak urcite ;), ale spousta zenskych uz to na sobe pozna predtim, nez je cas si ten test udelat, nez vynecha MS - nekomu taky treba nevynecha…nekdo ma citlive bradavky, boli ho prsa, mne zase prestalo chutnat kafe :mrgreen: A ve 2.tehu mi bylo spatne uz jen z te vune, kdyz jsem delala kafe manzelovi. Coz je vzdycky u me, kafarky, dost podezrely - mela jsem to tak i v tehotenstvi, ktere skoncilo driv, nez poradne zacalo. A taky jsem jeste pred ocekavanou MS par dni po „oplodnovacim“ styku lehce zaspinila,jak se vajco usazovalo.

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 12.01.19 14:40

A co říkáte na menstruaci v těhotenství?

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.01.19 14:41

Každý měsíc jsem měla příznaky a nic z toho nebylo. Až jsem otěhotněla, tak jsem to vůbec nevěděla a netušila :lol: ms mi mešká normálně, když už to bylo dyl, udělala jsem test :palec: takže nemyslet na to :*

Kukacka123
Závislačka 2846 příspěvků 12.01.19 14:43
@Kájí66 píše:
A co říkáte na menstruaci v těhotenství?

Nemela jsem ani jednou, stat se asi muze ;)

Bídžej
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 12.01.19 14:49

@Kájí66 menstruace může být, ale měla by být slabounka, nebo jen špinění. Moje mamka to tak měla 3 měsíce po otěhotnění, ale fakt jen špinění

Kájí66
Povídálka 19 příspěvků 12.01.19 14:51

@Bídžej já ji mám normalne 5-6 dni a dost silnou hlavně první dva tři dny a tento měsíc jsem ji mela dva dny hrozné moc slabou a pak to bylo dva dny uz jen spíš spineni,dnes si jdu pro test tak uvidíme :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >