Jak jste řekli o těhotenství rodičům?

155
9.6.05 10:16

Jak jste to řekli rodičům?

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, nebo spíš o inspiraci - jsem dnes 10+5tt, a v dohledné době už bychom o tom chtěli říct rodičům. Ale nechce se mi jen tak přijít a říct - tak, bude z vás dědeček a babička. Nějak mě ale nic chytrého a vtipného nenapadá… :? Jak jste to řekly rodičům Vy? Bohužel v té době, kdy jim to chceme říct, nebudu mít ještě fotečku z UZ, což jsem si původně myslela, že použiju :cry:
Předem dík za inspiraci :lol:

Bubinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
9.6.05 10:25

Bubinko,
ty jsi teda dobrá, že jsi to vydržela tak dlouho. To my to vydrželi jen 10 dní od toho co jsme zjistili //. Koupila jsem perníkovou kolébku s mimi a zabalila jí do krabice. Pak jsme to našim dali ve chvíli, kdy nám dali dárek ke svatbě. Nejdřív vůbec netušili, proč jim dáváme taky dárek, ale když to rozbalili…to bylo radosti:-))))).
Zdraví Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 11:05

bubinka,
ja som chcela pockat do konca 3 mesiaca, ale moj muz to vsetkym vykecal!! :lol: 8)
danka

• Nahlásit
  • Citovat
7799
9.6.05 11:27

My jsme to prostě řekli normálně, ale kamarádka taky dala oboum rodičům dárek- perník ve tvaru mimina.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 11:29

Ahoj Bubinko.
Chystáme se to říct tento víkend, jestli bude UZ zítra v pořádku. Jsem dnes 6 + 4tt. Každé mamince (babičce) jsem koupila takové prťavé miminkovské botičky v průhledné krabičce, zabalila jsem to, a chtěla bych jim je dát jako dáreček. Snad to pochopí. Napadlo mě koupit i dudlík, ale nakonec vyhrály botičky. Každý jiný, aby jsme je pak mohli použít.
Asi jsem ti moc nepomohla. Doufám, že to bude krásná chvíle, a že to s mamkou spolu obrečíme.
Přeju ti, aby se vám to oznámení vydařilo :-)))
Ahoj Petra.

• Nahlásit
  • Citovat
1234
9.6.05 11:42

Ahoj,
my jsme našim i tchánovcům přinesli přáníčko ve tvaru sluníčka a tam bylo něco jako:
Milý rodičové,
1/ letošní Vánoce Vás asi nenavštívíme
2/ budeme na Vás mít čím dál míň času
3/ brzy Vám přiděláme spoustu starostí…
a na druhé straně bylo …ale doufáme, že příjemných…
V prosinci se nám totiž narodí miminko!

Bylo to pěkné, ale stejně jim to došlo hned při rozlepování obálky, ale to proto, že už na to všichni čekali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 11:50

Meduzo,
to je krásný, úplně mi to vehnalo slzy do očí. Ty Vánoce se vám fakt hodily. To bylo nádherný oznámení.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
246
9.6.05 11:53

Já jsem zjistila, že jsem těhu, začátkem listopadu, ale tajila jsem to až do Vánoc, abych to mohla oznámit rodině pod stromečkem! Mojí mamce i rodičům přitele jsme udělali balíčky s nápisem Pro celou rodinu, ve kterém byl malý balíček se jmenovkou Pro vaše vnoučátko, a v něm byly malinkaté ponožky.
No byl to pro ně určitě nejkrásnější vánoční dárek :D

Jen jsem celou dobu trnula, aby to na mně nikdo nepoznal, no povedlo se, nikdo nic nepoznal :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 12:17

Ahoj holky,
my jsme to měli promyšlené tak, že bychom oběma rodičům koupili jedny malinký botičky, ty jsme připevnili do krabičky a u nich by bylo napsáno:
„Ahoj babi a dědo,
přijdu si pro ně v červnu!“ (TP)
Vaše vnoučátko od ...... a … ( naše jména).
Jelikož byly u nás šílené hádky komu to řekneme první a v okamžiku, kdy bychom to na ně vybalili (krabičku) by možná taky tušili, naplánovali jsme dokonce že jim to necháme poslat ve stejný den messengerem domů jako expres zásilku :--)). Myslím, že podrobného popisu překvapení bychom se stejně dočkali i tak a barvitě, tchán by tvrdil že mu to docvaklo mnohem dřív než tchyni a naopak a tak.
Bohužel jsem nakonec potratila a v červnu se nám nic nenarodí, ale já i přesto doufám, že tuto variantu jednou použijeme a vzbudí patřičné překvapení.
Ještě dodávám že místo „vnoučátko“ jsme tam chtěli dát zdrobnělinu z našeho příjmení, např. kdybychom se jmenovali Novotní tak „novotňátko“, ale to je jen kosmetický detail.

Naši rodiče jsou staršího data narození a fotka z UTZ jim neříká nic, myslím by tak dostali strach že má někdo z nás někde nádor :--))
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.6.05 13:22

Holky, moc děkuju za inspiraci - ty nápady jsou fakt moc pěkné :lol: - jste šikulky :wink:
Ještě nevím, jak to přesně udělám, musíme to taky probrat s nastávajícím tatínkem :D , ale moc mi ty vaše nápady pomohly, a doufám, že se na mě nebudete zlobit, pokud některý z nich použiju.
Díky moc :P Bubinka

• Nahlásit
  • Citovat
45
9.6.05 16:21

super tema :! nekolikrat jsem nad tim taky premyslela, jak bych to rodicum oznamila… 8O a musim rict, ze mate holky teda fakt super napady!!! to by me nikdy nenapadlo, urco jednou taky neco zkopiruju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
9.6.05 16:45

Claudie,

to je dokonalýýý!!!! My teda taky oznamovali tajně a originálně, ale tohle je super!

Přeju ať služeb messengera využijte v té úplně nejbližší době a doufám, že pak vylíčíš!!! :-)

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
291
9.6.05 18:00

Holky, koukám jak jste originální :D

U nás bylo těhotenství naprosto neočekávané, takže jsem oznamovala nejdřív mámě (asi pět minut poté co jsem si udělala těhu test)…po telefonu, stylem: "Sedíš? Jestli ne, tak si sedni, protože budeš babička :) .

Pak jsem to oznámila příteli, který vypadal v tu chvíli na omdlení…ale když přestal měnit barvy, tak se rozzářil :)

Přítelovo rodičům jsme to oznámili za jízdy autem, kdy skorotchán téměř naboural a skoro tchýně se samou radostí téměř rozplakala.

Takže i když to u nás proběhlo docela chaoticky a nezorganizovaně, stejně to bylo veselé a dojemné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.05 18:27

Holky, závidím vám všechnu tu romantiku.
U nás se to ti nejbližší - rodiče a sourozenci dozvěděli asi 10 dní po nás s manželem asi následovně:
Dobrá zpráva - bude mimčo Špatná - ležím v nemocnici a doufám, že se udrží.
Měli jsme v té době zrovna nějaké vyřizování (prodej baráku), tak se to nedalo tajit.
No, a zbytek lidí to zjistil, když jsem musela doma ležet a nemohla jsem nikam.
LaPepa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.6.05 18:28

ještě dodatek

všechno dobře dopadlo a jdeme do finále - rodím asi za 3 týdny
LaPepa

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...