Reklama

Jak jste úspěšné při prodeji věcí přes bazárky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 29.07.18 17:40
Jak jste úspěšné při prodeji věcí přes bazárky?

Ženy, mám dotazy a budu moc ráda za vaše sdílení:

1. Jak jste prosím úspěšné při prodeji přes internetové bazary?
  2. Jak rychle se vám daří prodávat knihy, oblečení, nábytek atd.?
  3. Které internetové bazary preferujete?
  4. Máte nějaké tipy a rady pro začínající maminu, co ještě nikdy takto neprodávala?

Zajímá mne to, abych věděla, jestli má smysl s tím začít a zda to nebude víc práce než užitku. Moc díky! Budu ráda za jakékoliv tipy a zkušenosti. :-)

Reklama

Reakce:

Lucca006
Kecalka 114 příspěvků 29.07.18 18:22

Ja prodavam teda hlavne obleceni, boty a doplnky pres vinted uz par let a jsem tam na to zvykla. Zalezi hlavne na tom, v jakem stavu veci jsou a jak dobre jsou nafocene a popsane - mne osobne vic zaujme inzerat s kvalitni ostrou fotkou a radnym popisem stavu dane veci nez pouze nejaka rozmazana fotka s cenou.
Kdyz chci neco prodat, tak to poradne vyfotim, nejlepe na dennim svetle, z vice uhlu/stran, popr. na postave, uvedu miry a hlavne skutecny stav veci, popr. popisu pripadne vady a tomu prizpusobim cenu.
Ale moc zalezi na tom, co chces prodavat. Jestli treba elektroniku, knihy, nabytek a hlavne v jakem je to stavu.. na to bych doporucovala treba ted popularni marketplace na facebooku nebo letgo. Obcas kdyz neco shanim a vim, ze to nemusi byt fungl novy aby to poslouzilo, koukam hlavne tam a daji se tam sehnat super veci, skoro nove za mene jak polovinu puvodni ceny a jeste se da vetsinou domluvit i na osobnim predani, protoze vyhledavaji veci prodavane blizko vasi poloze, pokud ji mate zapnutou, coz je velky plus.
Driv jsem obcas neco objednala/prodala i na sbazaru nebo na mimibazaru. Moznosti je hodne, ale tohle jsou podle me asi ty nejvice vyuzivane a je tam velka pravdepodobnost uspechu. Vinted, letgo, marketplace na FB, mimibazar a sbazar.
Jinak doporucuji dat si s inzeratem trochu praci (hezke kvalitni fotky, podrobny popis stavu..) a jiste se brzy nekdo ozve ;) Pekny den.

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 29.07.18 19:14

Já nejvíc prodám na lokálních bazarcich na Facebooku, protože si domluvíme předání v místě bydliště. Dražší věci, elektroniku, sportovní nebo knihy spíš přes sbazar nebo bazos.cz
Zprvu jsem dětské věci fotila a prodávala i nakupovala přes Mimibazar ale s poštovným se to kolikrát nevyplatí a místní maminy tam moc nejsou.

vejilka
Závislačka 4360 příspěvků 29.07.18 19:30

Nejlépe na vinted. Mimibazar u mě vůbec nefrčí. Navíc je placený a i tak nemám šanci. Prodávám převážně oblečení nové, nebo málo nošené. Teď přes léto ale prodeje nic moc

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 29.07.18 19:51

Moc díky za všechny tipy a rady :-). Nejvíc se potřebuju zbavit knih, už to nemám kam dávat.

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 29.07.18 19:52

Já prodávám a nakupuji vše přes Letgo, věci po miminu, pro sebe, matraci jsme třeba koupili, botník, fakt všechno

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 29.07.18 22:07

Ja inzeruji prevazne tady, i nejakou knizku uz jsem tu prodala. Stahni si aplikaci emimino a vkladej pres ni :palec: . Je to mnohem rychlejsi.
Jsem tu od poradentstvi pres bazar, tak se klidne ptej ;) .
Zaklad je pekna fotka, co zaujme. Denni svetlo, ostra, nepresvicena. Trh je presyceny, nekdy to chce cas, ale kdyz das dobre ceny, prodas. Cim vice toho budes mit, tim lepe. Hodne se vyuziva balik, kvuli postovnemu.
Lokalni prodej je super bud na mistnich skupinkach nebo na fb. Dobre tam funguje marketplace, kde si lide vybiraji vzdalenost ve ktere hledaji, napr. Do 30km

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama