Jak jste vy a vaše děti snášeli očkování na klíšťovku?

1057
5.5.20 21:46

Jak jste vy a vaše děti snášeli očkování na klíšťovku?

Chystám se já a chci nechat naočkovat i pětiletého synka ale bojím se nežádoucích reakcí. Měli jste nějaké a nelitovali jste nakonec tohoto očkování? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8054
5.5.20 21:49

Takhle malé dítě nenechám, dle naší dětské má tohle očkování smysl, až když dítě jezdí na tábory atp.,kde nemůže být denně prohlídnuto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
5.5.20 21:51

Syn je ještě moc malej, ten jí dostane až příští rok. Ale já jí mám a úplně v pohodě. Reakce žádná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
5.5.20 21:55

@Aduš8 jenže bohužel encefalitida se přenáší již po 2 hodinách po přisátí a to je ta zákeřnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11657
5.5.20 21:59
@Teruška85 píše:
@Aduš8 jenže bohužel encefalitida se přenáší již po 2 hodinách po přisátí a to je ta zákeřnost

Prosim zdroj. Ja cetla nejdrive po 6ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
5.5.20 22:02

@unuděná to vám bohužel neřeknu ale určitě jsem to četla apoň dvakrát třikrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8685
5.5.20 22:06

Já úplně ok, nebyla žádná reakce, ani lokální. Děti očkované ještě nejsou… osmileťák jede poprvé na tábor, tak možná začneme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12372
5.5.20 22:08

Jsem očkovaná já, dítě i moji rodiče a nikdy žádné nežádoucí reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19256
5.5.20 22:20

Nikdo zadna reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1641
5.5.20 22:35

Ja, manzel, ani sedmileta dcera jsme zadnou reakci nemeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7594
5.5.20 22:49
@Aduš8 píše:
Takhle malé dítě nenechám, dle naší dětské má tohle očkování smysl, až když dítě jezdí na tábory atp.,kde nemůže být denně prohlídnuto.

To je pěkné debilni argument…k očkování se přikláním i v takovém věku, já si jako dítě i v dospívání prodělala zánět mozkových blan a to byl důvod proč děti očkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
5.5.20 23:15

Ale ma smysl to ockovani.
Staci se projit po zahrade nebo pustit deti na zatravnene hriste. Ted je deb..ni moda, ze dlouho nesekaji travu, at se setri voda.
Navic jsou hlodavci premnozeni. Pokud rodina nezije ve vakuu a neni pouze zavrena ve svem byte, tak to ockovani smysl ma. Nejde pouze o ucast na taborech. Klistata, musky a nakazeni komari jsou vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
5.5.20 23:21

Žádné problémy a žádné nežádoucí reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3033
6.5.20 07:35

Syn měl loni v 5letech v květnu 15klistat, za jeden den na výletě 9kousku…”naštěstí” z toho byla “jen” borelioza. Takže letos jsme očkovali proti encefalitide, když na nej tak jdou, a reakce žádná. Ani u staršího. Už mají druhou dávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1931
6.5.20 08:15

Ockujem ted momentalne nasi dvouletou. V roce mela boreliozu s ochrnutim ruky, nohy…neuroboreliozu. mesic v nemocnici na atb, rok rehabilitace. O klisteti nevim, spis jo asi neco kouslo, nemela ani typicke kolecko. Kdyby existovalo ocko i na boreliozu tak ji to dam. Recem, ze dite se s tim lepe vyrovna ze to neni rizikovy vek bla bla neverim. Nase dite je prikladem. Vystali jsme si opravdu hodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama