Reklama

Jak jste vyřešili rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 21:38
Jak jste vyřešili rozchod?

Zdravím vás, řeším teď dost obtížné období. S přítelem jsme spolu přes 5let a nyní je to ve fázi, kdy žijeme vedle sebe, naše debaty padly na pár věz za den ve smyslu (jdu na nákup, oznámení o tom co máme k jídlu, pozdrav,..) to je vše. Žádná pusa, objetí, usínání spolu, každý jsme na mobilu nebo já spím a on datluje hry na mobilu.
Je to poslední půlrok takové - dořešila jsem problémy se svými rodiči, kdy jsem si uvědomila, že mi ublížili za ta léta dost a ani jednou nepomohli v ničem apod. No nicméně jsem se začala zaobírat sebou sama a podívala se pravdě do očí…s kým žiju…jak žiju…že protějšku vše evidentně vyhovuje, ale mě prostě ne.
Připadám si, že mu dělám matku, je uklizeno, navařeno, vypráno,…

Ani nemám šanci něco změnit, tvrdí, že je to tím, že spolu trávíme moc času (jsme ve stejné práci, kterou nezvládá a od února nastupuje jinam), ale on se nezmění, když změní práci, tomu nevěřím. Při svých skoro 180cm má pouhých 52kg - sehnala jsem mu stravovací plán, aby jedl dostatečně - to je ten problém a ta únava co ho neustále přepadá, ale dlabe na to. Ohledně sexu, ten může mít 2× do měsíce a stačí mu to - ale jenom jemu.
Nikdy mi neřekl, že mi to sluší, nikdy mi nic hezkého nekoupil (za celých 5let asi 2kytky k výročí a 1kytku protože se cítil provinile skrz jeden problém doma).
Už k němu prakticky nic necítím, jsme jako spolubydlící vedle sebe, připadám si sama… Kdybych byla sama, ok, ale připadat si s někým tak sama, hrůza.
Je to můj první partner vůbec, nikoho před ním jsem neměla, ale poslední dobou se s někým vídám, ale nikterak daleko to nedošlo, akorát na líbání - ale jako ženská si hned připadám úplně jinak - atraktivně, přitažlivě, spokojeně, plná empatie, bavím se i s jinými lidmi,..
Jsem extrovertní a velmi společenský člověk, doma bych se klidně i hádala kvůli něčemu..jenže naše hádky jsou typu: matka řve na dítě (matka se rozčiluje a mluví a dítě poslouchá, čučí do blba a neodpovídá). Už jsem z toho opravdu unavená a chci prostě z toho ven… :?

Jo a na doplnění: věk 23 a 24 let

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 17.01.17 21:43

Můžeš vysvětlit proč se chceš hádat? Tebe to baví? To jsem nikdy nechápala, lae třeba se tu najde někdo, kdo mi objasní… :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 17.01.17 21:44

Myslím, že to mate v hlave srovnaný. At uz to s novým partnerem vyjde nebo ne, drzim palce v novém životě vstříc změnám k lepšímu ;)

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 17.01.17 21:45

A ptas se na co? 8o rozejit ses mela davno, ne proto, ze si potkala nekoho noveho s kym to jiskri… :think:

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 21:46

@truelly nemyslím tím, že se chci hádat, že mě to baví - vůbec to tak není. Myslím to z toho hlediska, že když něco doma řešíme a potřebuju i jeho argument, názor, nikdy se nic nedozvím, protože to nerad řeší. Už kolikrát jsem mu říkala, že je potřeba náš vztah řešit, říkala jsem mu, že bychom mohli svoje problémy probrat s terapeutem - to nechtěl a řekl na férovku, ať to neřeším. U nás se kompletně poslední dobou ztratila komunikace a když prostě člověk něco řeší - maji na to být dva…

terien
Kelišová 7465 příspěvků 17.01.17 21:47
@truelly píše:
Můžeš vysvětlit proč se chceš hádat? Tebe to baví? To jsem nikdy nechápala, lae třeba se tu najde někdo, kdo mi objasní… :think:

O to přece vůbec nejde :roll:
Zakl a proc se s ním nerozejdes? Mluvili jste už o tom, že jsi nespokojená?

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.01.17 21:48

Máš SZ :kytka:

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 21:48

@Hanka1 ptám se na to, jak dospět k rozchodu.. jelikož jsem nic podobného nezažila, ptám se jak k tomu dojít. :( jsem zoufalá, jen jestli je ten problém takový na rozchod a nebo si budete klepat na čelo, že jsem blb.

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 21:50

@terien mluvili jsme o tom, už několikrát. Nechce se o tom bavit, protože by musel vyjádřit jak na tom je a to neumí. Říkala jsem mu, že si může někoho jiného najít apod, na to odpověděl, že nikoho jiného nechce, jenom mě a že mě miluje. Ale pokud jsem se ho poptala, proč nebo pro co mě vlastně miluje, urazil se…

terien
Kelišová 7465 příspěvků 17.01.17 21:51
@wevik píše:
@Hanka1 ptám se na to, jak dospět k rozchodu.. jelikož jsem nic podobného nezažila, ptám se jak k tomu dojít. :( jsem zoufalá, jen jestli je ten problém takový na rozchod a nebo si budete klepat na čelo, že jsem blb.

Spíš se zeptej co je to za vztah. Co vám to dává, jestli jste šťastní, co plánujete do budoucna, jestli se na tom shodnete,… Podle toho se rozhoduj.

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 21:56
@terien píše:
Spíš se zeptej co je to za vztah. Co vám to dává, jestli jste šťastní, co plánujete do budoucna, jestli se na tom shodnete,… Podle toho se rozhoduj.

Jasně, to chápu, ale nemluvíme spolu, fakt fungujeme jako dva kamarádi - spolubydlící. Jeden o tom druhém je vždy na 100% přesvědčen, že dorazí domu a dál se nic neřeší. A tohle mě ubíjí, mít takový vzah ve 23letech, ještě první vztah,… to prostě nedávám.
Pořád by tvrdil jak se to změnou práce zlepší, ale nezlepší..to vidí každý.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 17.01.17 22:11
@wevik píše:
Jasně, to chápu, ale nemluvíme spolu, fakt fungujeme jako dva kamarádi - spolubydlící. Jeden o tom druhém je vždy na 100% přesvědčen, že dorazí domu a dál se nic neřeší. A tohle mě ubíjí, mít takový vzah ve 23letech, ještě první vztah,… to prostě nedávám.
Pořád by tvrdil jak se to změnou práce zlepší, ale nezlepší..to vidí každý.

Ve 23 letech bych upalovala az by se mi za patama prasilo, ja myslela ze vam je kolem 30 a tobe zacina tikat… ;)

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 22:26
@Hanka1 píše:
Ve 23 letech bych upalovala az by se mi za patama prasilo, ja myslela ze vam je kolem 30 a tobe zacina tikat… ;)

Vůbec ne, za několik měsíců mi bude 23, no a právě takový vztah prostě nechci žít dalších 10let natož celý život. 8o :?

Ceblma
Stálice 71 příspěvků 17.01.17 22:36

Pokud takový vztah nechceš, proč v něm ještě zůstáváš? :nevim: Hlavně, když přítel nemá snahu si ani promluvit…

wevik
Kecalka 269 příspěvků 17.01.17 22:41
@Ceblma píše:
Pokud takový vztah nechceš, proč v něm ještě zůstáváš? :nevim: Hlavně, když přítel nemá snahu si ani promluvit…

Protože jsem naivní kravka!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama