Jak jste znovu začínaly se dvěma dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 18:45
Jak jste znovu začínali se dvěma dětmi?

Ahoj předně prosím o zachování anonymity. Děkuji

Začnu asi tím, že už delší dobu zvažuji odchod od partnera. Delší dobu si nerozumíme a vůbec na mne nebere ohledy. Máme spolu dva syny 4,5roku a 1,5 roku. Sezdaní nejsme, bydlíme v novostavbě´, kterou jsme si samy postavili asi osmým rokem. Dům je napsaný na přítele.
Teď k věci přítel si dělá co chce vůbec na nás nebere ohledy, má jen kamarády se kterými tráví čas 2-3× týdně. Dost mne to trápí jsem věčně se synkama doma sama. Když není po jeho hned je zle. Dělá jen něco za něco. Takže pokud není po jeho nehodlá nic dělat a z gauče se nezvedne. S dětma to také moc neumí je sprostý a neustále jim sprostě nadává. Když jsem mu řekla, že takhle nechci žít, tak mi na to odpověděl zabal si věci a běž mě je to jedno. Dost mě trápí, že nechce problémy řešit, ale staví se k nim takto chladně i přesto všechno, že už to není jen o nás, ale máme děti.
Už nějakou dobu se pohlížím po nějakém podnájmu a chtěla bych se zeptat těch Vás, které si prošli rozchodem, jak jste znovu začínali s dětmi? Mám strach, že všechno sama nezvládnu, ale takto už žít nechci. Poslouchám neustále jen samé výčitky, neustále je všechno špatně. Chová se ke mě chladně. Pokud mu nedám sex odmítá jakkoli fungovat a začal se mi tímto i hnusit. O větě já vydělávám a vy mě budete poslouchat ani nemluvím…je toho více.. :,(
Poraďte případně napište Vaše příběhy…Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7630 příspěvků 26.12.17 18:52

Záleží jak jsi na tom finančně a máš někde oporu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 18:56
@Netopirek píše:
Záleží jak jsi na tom finančně a máš někde oporu

To nemám, ale dohodli jsme se, že pokud chci odejít pomůže mi sehnat byt a zařídit ho. Příjde mi, že se nás chce spíše i zbavit. Jeden z jeho kamarádů se před časem rozvedl a tak mi tak trochu příjde, že se v něm vidí. Spíše mi šlo o to jak jste zvládali s dětmi tu změnu?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 26.12.17 18:56

Proč je dům psaný jen na něj? Máš nějaké úspory?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 18:57
@sladke-mameni píše:
Proč je dům psaný jen na něj? Máš nějaké úspory?

Hypotéku si bral když jsme spolu začínali chodit, takže je psaná něj a tím i dům.

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 26.12.17 19:01

Zacatek byl krusny - pomoc od rodiny jsem nemela - detem bylo 5 a 4 roky.
Nejdrive jsem bydlela s kamaradkou, pak u segry a ted konecne mame „svoje“.
Ze zacatku jsem mela trictvrte roku 2 prace na polovicni uvazek, abych zvladala platit. Ted uz mam 1 praci na cely uvazek - nastesti se super pracovni dobou.
Jsem rada, ze jsem odesla - nikdy jsem nelitovala.
Deti nakonec mame ve stridave peci - kdyz mel ty reci jak ja se nestaram, at vi co to je - a on moc rad souhlasil s vidinou toho, ze nebude muset platit alimenty - to ze ty deti stoji hodne a musi prispivat polovic na skolne/skolkov­ne/obleceni/sko­ky v prirode/krouzky apod nejak opomel :-D a obcas zalape po dechu :-D

Příspěvek upraven 26.12.17 v 19:02

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 26.12.17 19:01
@Anonymní píše:
Hypotéku si bral když jsme spolu začínali chodit, takže je psaná něj a tím i dům.

No, časem jste to měli nějak pořešit, na to už je pozdě. Jinak osobní zkušenost nemám, ale když to zvládneš nějak finančně tak odejdi, určitě ti bez něj bude líp a časem potkáš někoho kdo tě opravdu bude mít rád :kytka: O tom že dětem nikdo nebude sprostě nadávat ani nemluvím.

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7630 příspěvků 26.12.17 19:01
@Anonymní píše:
To nemám, ale dohodli jsme se, že pokud chci odejít pomůže mi sehnat byt a zařídit ho. Příjde mi, že se nás chce spíše i zbavit. Jeden z jeho kamarádů se před časem rozvedl a tak mi tak trochu příjde, že se v něm vidí. Spíše mi šlo o to jak jste zvládali s dětmi tu změnu?

Já jsem to měla jen s jedním dítětem. A žádná změna. Řekla bych dokonce finanční úleva.

M-A
Kecalka 161 příspěvků 26.12.17 19:05

Rodicak plus alimenty na dve deti plus vyzivne na neprovdanou matku do dvou let veku ditete nebo tak nejak se to jmenuje… pak v pronajmu urcite s moznosti trvaleho pobytu a zazadat o prispevek na bydleni…
Hodne stesti a odvahy udelat ten dulezity krok…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 26.12.17 19:08
@Anonymní píše:
To nemám, ale dohodli jsme se, že pokud chci odejít pomůže mi sehnat byt a zařídit ho. Příjde mi, že se nás chce spíše i zbavit. Jeden z jeho kamarádů se před časem rozvedl a tak mi tak trochu příjde, že se v něm vidí. Spíše mi šlo o to jak jste zvládali s dětmi tu změnu?

Ber to. A nepřemýšlej o jeho pohnutkách. Po větě: já vydělávám a ty budeš poslouchat už není cesty zpátky. Jsi pro něj služka, co mu pečuje o děti a k tomu neplacená prostitutka.
Ale spíš tipuju, že ti nepomůže s ničím a nakonec bude chtít i děti. Něco jiného jsou sliby a něco jiného je pak skutečnost. No jen mu zkus říct, že ze tedy jdeš a uvidíš sama, co se bude dít.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 19:10
@Kobliha51 píše:
Ber to. A nepřemýšlej o jeho pohnutkách. Po větě: já vydělávám a ty budeš poslouchat už není cesty zpátky. Jsi pro něj služka, co mu pečuje o děti a k tomu neplacená prostitutka.
Ale spíš tipuju, že ti nepomůže s ničím a nakonec bude chtít i děti. Něco jiného jsou sliby a něco jiného je pak skutečnost. No jen mu zkus říct, že ze tedy jdeš a uvidíš sama, co se bude dít.

Ano je to jak píšeš. Mám strach, že když budu chtít odejít začne dělat problémy. Byty momentálně bohužel žádné nejsou v lokalitě jaké já chci. Takže to musíme ještě nějak vydržet.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 26.12.17 19:16
@Anonymní píše:
Ano je to jak píšeš. Mám strach, že když budu chtít odejít začne dělat problémy. Byty momentálně bohužel žádné nejsou v lokalitě jaké já chci. Takže to musíme ještě nějak vydržet.

Neřekla bych, že teď je prostor pro to, aby jsi si vybírala lokalitu :think:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 26.12.17 19:16
@Anonymní píše:

Musíš se na to připravit a až budeš připravená, tak ho požádej o to, aby splnil své sliby a sehnal ti podnájem. Až ti bude hodně špatně pujdeš i tam, kde to není úplně podle tvých představ. To pak poznáš sama, že už je čas.

Majkafa
Kecalka 273 příspěvků 26.12.17 19:17

Bolo to ťažké ale ja som sa vracala do svojho bytu..vtedy som naplno pochopila ten vyraz-vlastna strecha nad hlavou.
Ale inak to bolo dlhé a ťažké

monuschka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 19:25

Držím pěsti, ať se na všem rozumně domluvíte a všechno dobře dopadne a jsi opravdu šťastná :srdce: :kytka:

Příspěvek upraven 21.02.18 v 09:24

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama