Jak jste zvládaly první rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 17:32
Jak jste zvládaly první rozchod?

Ahoj, před pár týdny se se mnou rozešel můj první přítel. Předtím jsem byla docela divoká, pořád jsem chodila na party, ale to bylo ještě na střední. Teď mě to zase chytlo, přejdu vždy na jiné myšlenky, ale ráda bych zvolila jiný postup, jak to překonat. Co pomáhalo vám? :kytka:

Reakce:

Moominka
Povídálka 45 příspěvků 16.04.18 17:54

Myslím si, že chodit na „akce“, není nic špatného, pokud nejsi ten typ, který si až druhý den uvědomuje své činy, pamatuje-li si je, a začíná jich tak litovat. ;)
Jestli ti to pomáhá a dává ti to pocit vypnutí, proč ne. Jen bych si asi stanovila určitá pravidla například, kolikrát do měsíce takhle chodit ven nebo kolik peněz si s sebou brát atd.. A zbylý volný čas můžeš věnovat nějakému sportu, co třeba běhání pro začátek? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 18:51

S prvním rozchodem jsem se vyrovnával jak nic… ten vztah tak nějak postupně vyhořel, city zmizely a já šel rovnou dál, nijak se netrápil. Druhej rozchod je těžší a plácám se v tom dodnes.

Nicméně, co se snažím dělat:
1. vykecat se z toho
2. pokud to jde, chodit mezi lidi
3. trávit čas smysluplně (koníčky, věci do školy)
4. když je nálada pod psa, projít se, zacvičit si,…
5. udělat si radost nějakou blbostí
6. snažit se ex odpustit

A co se snažím nedělat:
1. nadměrně nad tím nepřemýšlet
2. nechlastat o samotě
3. nedusit v sobě emoce
4. nesvalovat vinu jen na ní nebo na sebe, ale přiznat si, jak to skutečně bylo
5. nepodělat si tím další vztah/vztahy

PeknyVlasy
Kecalka 217 příspěvků 16.04.18 19:23

Ono se říká, že čas vše zahojí, ale podle mě je to spíš o tom být aktivní :kytka: Věnovat se koníčkům, něčemu, co tě uklidňuje.. je hrozné, když je člověk v zápřahu školy/zaměstnání, ale aspoň se něco děje a neutápíme se ve smutku. Zaručená rada asi opravdu není, pozoruj, co tě uklidňuje a nesnaž se honem hrnout do nových známostí ;)

mrav
Neúnavná pisatelka 18446 příspěvků 16.04.18 20:48

Poradil bych jedno - nebýt na dívce závislý. Když už k tomu došlo, chodil jsem s bratrem na pivo, na akce. Potom jsem si přibral víkendovou hřebenovku a díky tomu mám projdené celé Beskydy. :mavam:

PeknyVlasy
Kecalka 217 příspěvků 16.04.18 23:21
@mrav píše:
Poradil bych jedno - nebýt na dívce závislý. Když už k tomu došlo, chodil jsem s bratrem na pivo, na akce. Potom jsem si přibral víkendovou hřebenovku a díky tomu mám projdené celé Beskydy. :mavam:

To je super. Já odjela na super stáž (kterou jsem tedy plánovala před rozchodem, ale pak se shodou okolností rozpadl vztah). A bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat. Ten měsíc, než jsem odjela, po rozchodu, nic se nedělo, hrůza děs. Tam? Skvělá přátelství, rozhled, zkušenosti, peníze… a navíc krásný nový vztah, protože tam za mnou ke konci přijel můj kamarád, který se mi tam vyznal :srdce:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >