Jak k moři s léky - stupně Celsia

Anonymní
29.3.17 09:36

Jak k moři s léky- stupně Celsia

Chtěla bych k moři, letecky, ja k uchovat léky „15-25 stupnů Celsia, chránit před světlem a mrazem“.
Letecká hala tady nevadí, tam asi taky ne, letadlo dobrý, ale co transfer-asi autobus do cílové destinace? řešily jste to některá? Neexistuje nějaké pouzdro na to? Něco jako je „lednička“ na potraviny, takové ty boxy s uchem, anebo tašky se stříbrným vnitřkem, co třeba prodávají v dom. potřebách nebo v Globusu? Jak jste to řešily? Díky. A prosím anonymně, osobní dotaz

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2042
29.3.17 13:14

Vozím normálně v kufru.Za tu chvíli z letiště do hotelu se s tím nic nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
29.3.17 21:55

S dovolením se vetřu… Dcera má růstový hormon - je to roztok, nesmí zmrznout. Kolik stupňů je v zavazadlovém prostoru letadla v létě? :-) Mám naopak strach ze zimy nežli z tepla (máme speciální box - přesně ten, co zmiňuje zakladatelka v úvodním příspěvku). Ráda bych hormon měla v příruční tašce, ale obávám se, že to nebude možné vzhledem k tomu, že je to tekutina. Sice máme doložku od lékaře pro tyto případy, ale nechci moc dělat vlny, proto bych to dala spíš do kufru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9422
29.3.17 22:00
@Maddlen píše:
S dovolením se vetřu… Dcera má růstový hormon - je to roztok, nesmí zmrznout. Kolik stupňů je v zavazadlovém prostoru letadla v létě? :-) Mám naopak strach ze zimy nežli z tepla (máme speciální box - přesně ten, co zmiňuje zakladatelka v úvodním příspěvku). Ráda bych hormon měla v příruční tašce, ale obávám se, že to nebude možné vzhledem k tomu, že je to tekutina. Sice máme doložku od lékaře pro tyto případy, ale nechci moc dělat vlny, proto bych to dala spíš do kufru…

V pripade injekce lze dat Jen do prirucniho zavazadla. nutno potvrzeni lekare a prelozit do angliny.dala bych si to za triko, to nezmrzne.
Nemas odkaz na ten box? Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
29.3.17 22:10

@tasa My jsme ten box dostali s těmi injekcemi právě. Měří cca 15×25 cm, vnitřek hliníkový a 2 polštářkové náplně k namražení. Je hodně vypolstrovaný, měkký. Nekupovali jsme to zvlášť, je mi líto, v tomhle nepomůžu. Jinak to potvrzení je taková kartička v ČJ a AJ s razítkem nemocnice, kam chodíme a kontakty na lékaře… snad to bude stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
29.3.17 22:14

Hele ale prodává se to… :-) http://www.cestovatelskyobchod.cz/…aska-na-leky#… Tak to mě příjemně překvapilo. Hlídám si tu naši tašku jako oko v hlavě, je fajn vědět že se nemusím stresovat kdyby se jí něco stalo. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama