Jak kamarádovi domluvit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 09:45
Jak kamarádovi domluvit?

Milé maminky. Nadpis je dost výmluvný. Jak domluvit, nebo spíše rozmluvit kamarádovi jeho poblázněnost. Máme kamaráda, 45 let. Rozvedený a před rokem si našel přítelkyni, také rozvedenou s větší dcerou. My jsme velká parta asi 20 lidí a držíme spolu už od mládí, 20, 30 let. Kamarádova nová přítelkyně mezi nás naprosto skvěle zapadla, jako kdybychom jí znali odjakživa. Je prostě naše krevní skupina. Okamžitě jsme začali spolu jezdit na víkendy, dovolené. I její dcera si rozumí s našimi potomky. Ale ten kamarád se svěřil, že do ní není zamilovaný, ale je s ní rád, rozumí si. Ale před nějakou dobou potkal jinou paní, zamiloval se. A chce se rozejít s touhle fajn ženskou a všichni se mu to snažíme rozmluvit. Jak vyprávěl o té druhé, tak je to tichá, zakřiknutá introvertka a my máme všichni rádi zábavu, humor, často se společně navštěvujeme, grilujeme, jsme akční. Každý týden něco podnikáme. Nemyslím si, že by ta nová zapadla. A navíc, by byl problém, když bychom chtěli pozvat kamaráda i jeho současnou přítelkyni a byla by tam i ta nová. Tu současnou mám i já moc ráda a chci jí zvát nadále na naše setkání. Jen nevím, jak se na to bude tvářit ta introvertka. Myslím si, že kamarád dělá velkou chybu, když chce opustit tuhle skvělou ženskou a začít si s tou introvertkou. Nehodí se k sobě. Jak mu otevřít oči, nový vztah nebude fungovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 21.03.19 09:48

Ale tak chodit s ní bude on a ne celá parta :nevim:

robinka
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.03.19 09:49

8o :roll:
To jako vážně? Chápu, jak to myslíte, ale asi těžko s tou dřívější bude, pokud ji nemiluje, jen proto, ze si s ní rozumějí kamarádi.

smoule.koule
Kecalka 430 příspěvků 21.03.19 09:50

Budete žít s novou partnerkou vy nebo kamarád? Asi je na nové budoucí partnerce něco, co ta současná nemá. Jak si to mezi sebou vyřeší je jen a jen na nich. Budoucí partnerku neznáte a přesto už jste ji odsoudila. Třeba ale překvapí. Do tohohle bych se nepletla.

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 21.03.19 09:51
@Anonymní píše:
Milé maminky. Nadpis je dost výmluvný. Jak domluvit, nebo spíše rozmluvit kamarádovi jeho poblázněnost. Máme kamaráda, 45 let. Rozvedený a před rokem si našel přítelkyni, také rozvedenou s větší dcerou. My jsme velká parta asi 20 lidí a držíme spolu už od mládí, 20, 30 let. Kamarádova nová přítelkyně mezi nás naprosto skvěle zapadla, jako kdybychom jí znali odjakživa. Je prostě naše krevní skupina. Okamžitě jsme začali spolu jezdit na víkendy, dovolené. I její dcera si rozumí s našimi potomky. Ale ten kamarád se svěřil, že do ní není zamilovaný, ale je s ní rád, rozumí si. Ale před nějakou dobou potkal jinou paní, zamiloval se. A chce se rozejít s touhle fajn ženskou a všichni se mu to snažíme rozmluvit. Jak vyprávěl o té druhé, tak je to tichá, zakřiknutá introvertka a my máme všichni rádi zábavu, humor, často se společně navštěvujeme, grilujeme, jsme akční. Každý týden něco podnikáme. Nemyslím si, že by ta nová zapadla. A navíc, by byl problém, když bychom chtěli pozvat kamaráda i jeho současnou přítelkyni a byla by tam i ta nová. Tu současnou mám i já moc ráda a chci jí zvát nadále na naše setkání. Jen nevím, jak se na to bude tvářit ta introvertka. Myslím si, že kamarád dělá velkou chybu, když chce opustit tuhle skvělou ženskou a začít si s tou introvertkou. Nehodí se k sobě. Jak mu otevřít oči, nový vztah nebude fungovat.

chápu, ale přece si vážně nemyslíš, že si do takových věcí nechá dospělý člověk mluvit. Že by zůstal s někým, koho nemiluje, jenom proto, že parta chce...…..bohužel, budete muset změnu akceptovat a nějak se s tím poprat, aby to vyhovovalo co nejvíc všem. Ale na něj bych netlačila, nebo ho ztratíte......

Denisa56
Kelišová 6643 příspěvků 21.03.19 09:52

Promiň, ale to mi přijde ujetý. To si jako v té vaší partě vzájemně schvalujete partnery a rozhodujete, kdo má s kým chodit podle toho, zda dotyčný zapadne do té vaší skvělé party? Kamarád snad ví, co cítí nebo necítí. Si představ, že poznáš někoho, do koho se zamiluješ a bude ti s ním dobře a kámoši z party ti řeknou, ať se s ním rozejdeš, protože jim se nelíbí.

PetrBk
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.03.19 09:52

Vůbec bych se do toho nekýbloval. Jestli se k sobě hodí nebo ne, musí poznat on sám. Těžko v takové situaci mu otevírat oči.

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 21.03.19 09:52

Takže vy ji znáte jen z vyprávění, ale už víte, že se k sobě nehodi?
A protože je introvertka, tak ji nechcete ve své partě a kamarád by měl chodit s někým, koho sice nemiluje, ale vy jako parta, jste ji schválili?

Meredithx
Kecalka 192 příspěvků 21.03.19 09:53
@pikola píše:
Ale tak chodit s ní bude on a ne celá parta :nevim:
:palec:
Ještě paní ani neznáte. Já jsem taky introvert ale s dobrou partou se bavím jako nikdo. Pokud se rozejdou v dobrém, tak by snad nebyl ani problém, že se tam uvidí všichni. Možná to dopadne i tak, že nová paní bude opravdu introvertka a kamarád s ní nebude mezi vás chodit.
Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3517 příspěvků 21.03.19 09:58
@Anonymní píše:

Nepleťte se do toho…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 21.03.19 09:59

Tu zenskou jste nevideli, nemuzete vedet, jaka doopravdy je, treba taky zapadne. Nemusi sedet tobe, ale muze si kliknout s ostatnimi. Hlavne aby byl frajer stastnej, ne?

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 21.03.19 10:00

tak mu to odhlasujte :D :D :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13652 příspěvků 21.03.19 10:01

Takže ty ji neznáš, ale víš, ze by nezapadla do vaši úžasné party. Klasa. Jak tě vůbec napadne taková hovadina, jako mluvit kamarádovi do výběru životního partnera podle toho, aby vám pasoval do výletní grupy? Klidně ať je s někým, koho nemiluje, hlavně ze je to super parta

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 21.03.19 10:03

Je hezké, mít partu kamarádů… Do té doby, než začnou druhým linkovat život a říkat, co a jak mají dělat. Nechte to na něm, třeba právě hledá ženskou, která není tolik hrrr a je klidnější povahy :nevim:. Já třeba po rozchodu se svým bývalým na společné akce našich kamarádů chodit přestala. Byli to jeho přátelé z dětství s partnery a i přesto, že jsem si s nimi skvělé rozuměla, tak už jsem si připadala trochu navíc. Když jsem je chtěla vidět, tak vždy zvlášť, třeba na kafe a podobně.

robinka
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.03.19 10:04

@Tichošlápek Yes. Aspon uz vim, proč jsem do žádných podobných uuuuzasnych part nikdy nezapadla. Jsem asi moc autonomní osobnost na to, abych se řídila necimi pubertálními stanovami.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama