Jak komunikovat s mužem a nebýt vlezlá

Anonymní
12.7.21 17:15

jak komunikovat s mužem a nebýt vlezlá

Ahoj, jde o to, že se mi líbí jeden muž, ale nechci s nim mít nic jiného, než kamarádství. Prosím, neptejte se proč, ani žádné detaily, jde jen o to, že mu píšu pořád jenom já a on se neozývá. Tak moc se ještě neznáme, byli jsme jednou venku a já jsem řekla, že bychom mohli někdy znova a on, že jo. Akorát, že když nepíšu já jemu, nepíše ani on mně. Proto se chci zeptat, jestli když ho pozvu už podruhé ven, jestli to není moc vlezlé. Popř. jak mu psát, aby to nevypadalo, že se mu vnucuju. Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70055
12.7.21 17:21

Sis, to je zas dotaz. anonym a ještě to posichrujectim, zecjw tajemný jak hrad v Karpatech. tak záleží to na situaci, co si představuješ podzim kamarádství a proč. kdyby mi nahanel cítí chlap s tím, že se se mnou chce kamarádit, tak by mi to přišlo divn. buď bych si myslela, že chce něco víc, než kamarádství nebo že je divné. v podstatě i zenska. buď se známe, rozumíme si a kamarádství se teď, vytvoří na základě toho nebo prostě spoelecny důvod k potkavani nemáme a není důvod ke kamarádství. nedovedu si představit, že si vyhlídku osobu a řeknu si, tak s to se chci kamarádit a začnu na tom pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
12.7.21 17:36

Podle toho co píšeš, tak dotyčný asi není tak odvareny a nemá zájem… Bejt tebou mu nepíšu jako ženská bych chlapa neuhanela..ba naopak to má dělat muž.. Vydrž buď napíše nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17479
12.7.21 17:37

Prestan ho spamovat.

Nemá o tebe zajem. Žádný, je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17479
12.7.21 17:38

@Lama Lama normálně stalkerka v zabehu a úplně nechce přiznat jak moc dotyčného obtěžuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15714
12.7.21 17:38

Tak on asi o kamarádství až tak nestojí :nevim: Chtěl by třeba víc a to ty nechceš, takže ho to nebere…když napíšeš dobrý, když ne, tak nemá taky důvod se angažovat…muži zase nejsou tak družní, že by potřebovali kamarádky…se ženami kamarádí většinou za účelem sexu…něco jiného je samozřejmě, pokud se dva kamarádí od mala, dlouhodobě, ale ani tam ten muž asi nepotřebuje být pořád v kontaktu, k čemu? :think: Já jsem s kamarádkou v kontaktu třeba 1×, 2× za měsíc. Člověk má i svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat