Jak končí horor o panence Chucky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
acimedaca
Nadpozemská drbna 26956 příspěvků 11.06.19 19:44
Jak končí horor o panence Chucky

Ahoj všem, potřebuji vědět, jak skončil horor o panence Chucky. Dcera má ted nějaké období, v družině si to vyprávěli a nemůže se zbavit strachu. Já na horory vůbec nekoukám, děsí mě to, takže se na to prostě nepodívám a neznám nikoho, kdo by to znal. Potřebuji něco, jak bychom mohli s dcerou udělat nějaký rituál proti, nebo prostě jak jí zničit, něco, čeho se ta panenka bojí, co jí zastaví…díky za postřehy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nora2
Kecalka 232 příspěvků 11.06.19 19:48

Bohužel jsem ho neviděla, takže nevím, ale dcera ho asi také neviděla, že? Jenom si o tom povídali. Tak si to třeba domyslete, jak to skončilo a nejlépe nějak pozitivně nebo si rovnou vymyslet i způsob jak se panence bránit. Ale spíš bych se zaměřila na to, že to není doopravdy.

jizvíková
Extra třída :D 12902 příspěvků 11.06.19 19:49

Neviděla jsem, ale kluci to mají v nějaké pc hře a tam se bojí ohně

Tableta
Kelišová 5299 příspěvků 11.06.19 19:52

Neviděla jsem to. Ale napadlo mě, že byste mohli vytvořit panenku ze suchých větviček a jiných „darů přírody“ a spálit ji.

acimedaca
Nadpozemská drbna 26956 příspěvků 11.06.19 20:07
@Nora2 píše:
Bohužel jsem ho neviděla, takže nevím, ale dcera ho asi také neviděla, že? Jenom si o tom povídali. Tak si to třeba domyslete, jak to skončilo a nejlépe nějak pozitivně nebo si rovnou vymyslet i způsob jak se panence bránit. Ale spíš bych se zaměřila na to, že to není doopravdy.

na to se zaměřuji, ale nepomáhá to :-( je v tom dost zakousnutá

acimedaca
Nadpozemská drbna 26956 příspěvků 11.06.19 20:08
@jizvíková píše:
Neviděla jsem, ale kluci to mají v nějaké pc hře a tam se bojí ohně

ufff, no to je tedy zrovna ta horší varianta, nechce se mi moc něco upalovat, ale když nebude zbytí :think: dík

jizvíková
Extra třída :D 12902 příspěvků 11.06.19 20:19

Tak jí spláchni do záchoda, to máš přece jedno :D

Khalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 11.06.19 20:20

Co je to za nesvar?? Holka v druhy tride taky toho maji plno. Vsichni si najednou vypravi o panence chucky. Nechapu. A nevidela sem to, jsem desnej posera. Ale dikbohu holka z toho ma srandu.
Pokud vazne nevi tak ji konec dej sama. Vymysli si pribeh. Ale i bych volila variantu aby ucitelky vedely co si tam decka probiraj, uplne mi to neprijde jako tema pro maly decka. Nereknu pubertaky…

Atisia
Kecalka 187 příspěvků 11.06.19 20:24

Papenku spalili a roztrileli. Asi bych si vymyslela nějakou bachorku určitě ne pravdu o zničení pany. Anabell snad probírat nebudou?

pato
Povídálka 22 příspěvků 11.06.19 20:26

Je to kvůli tomu, že teď to jde nově do kin. Proto se k tomuto tématu teď opět vrací :pankac: Nyní je velký hit natáčet pokračování úspěšných filmů 80. a 90. let

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 11.06.19 20:29

A co jen zapálit svíčky když se chucky boji ohně?  :nevim:

Atisia
Kecalka 187 příspěvků 11.06.19 20:31
@pato píše:
Je to kvůli tomu, že teď to jde nově do kin. Proto se k tomuto tématu teď opět vrací :pankac: Nyní je velký hit natáčet pokračování úspěšných filmů 80. a 90. let

Výborně :? Zas nebudu v noci spat :nevim: Na netu není problém se dostat úplně ke všemu.

Atisia
Kecalka 187 příspěvků 11.06.19 20:33
@terynka006 píše:
A co jen zapálit svíčky když se chucky boji ohně? :nevim:

A až se decka v družině dostanou k Anabel tak budou doma tapetovat pokojíčky.

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 11.06.19 20:43

@Atisia to si radši ani nepředstavuju :zed: to jen že zakladatelka píše že pálit něco se jí nechce :)

admenL
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 11.06.19 20:47

Ahoj hele ja naposledy viděla Chuckyho seme a tam měl Chucky syna, z kterého se nakonec vyklubala dcera a ta byla pacifistka. A protože ji měli rodiče e rádi tak taky přestali vraždit… No úplně jim to nakonec nevyšlo ale použít se to dá

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama