Jak krmit miminko, když nemůžu já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:05
Jak krmit miminko když nemůžu já?

Ahoj.
Chtěla jsem se jen orientačně zeptat jak krmit mimčo když bych si musela někam odskočit a musela hlídat babička? Mléko mi odstříkat nejde, asi mám jen kojící prsa. Vadilo by třeba jednou za měsíc když by malá dostala UM?
A taky jak to děláte když jdete s mimčem na výlet? Příčí se mi představa vytáhnout někde prso a kojit. Myslím tím když by mimčo mělo akutně hlad a já neměla si nikam možnost jít do soukromí.
Jinak má dva měsíce. Díky za odpovědi A hlavně nebuďte hned pobouřené. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
TopSecret
Kelišová 5033 příspěvků 06.08.19 18:06
@Anonymní píše:
Ahoj.
Chtěla jsem se jen orientačně zeptat jak krmit mimčo když bych si musela někam odskočit a musela hlídat babička? Mléko mi odstříkat nejde, asi mám jen kojící prsa. Vadilo by třeba jednou za měsíc když by malá dostala UM?
A taky jak to děláte když jdete s mimčem na výlet? Příčí se mi představa vytáhnout někde prso a kojit. Myslím tím když by mimčo mělo akutně hlad a já neměla si nikam možnost jít do soukromí.
Jinak má dva měsíce. Díky za odpovědi A hlavně nebuďte hned pobouřené. :lol:

Odsavacka? :nevim:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7917 příspěvků 06.08.19 18:08

Můžes dát um, ale bývá problém s lahví, že dítě nechce. Nebo naopak si oblíbí gumu a láhev a bude po kojení. Taky může být problém s laktaci, když najednou jedno odpoledne dítě nebude sát :nevim: musíš plánovat trochu, dítě se dá kojit snad do deseti minut kdekoliv ne?

Petula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 06.08.19 18:08

Já jí hlídat zatím nedala, a kdyby ano, ten hlídač by jí udělal um. Taky neodstříkám. Mám doma Sunar a už ho občas dostala. Jinak taky nerada kojím všude. Buď v autě a když není zbytí, zakryju nás něčím. Jo a ten Sunar jsem dávala stříkačkou. Teď už bych dala z lahvičky (5 měsíců). Taky jí v létě beru sebou čaj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:09

@TopSecret Píšu že mi odsát mléko nejde. :?

TopSecret
Kelišová 5033 příspěvků 06.08.19 18:10
@Anonymní píše:

Si psala odstrikat.
Odstrikat je odstrikat, odsat je odsat. :nevim:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7917 příspěvků 06.08.19 18:11
@Anonymní píše:

A čím? :)

Netopirek
Extra třída :D 10226 příspěvků 06.08.19 18:12

Já měla pro tyhle případy doma UM. Byl to sáček v něm dvě dávky. A UM se dá podávat stříkačkou, lžičkou a nebo lahvičkou. Dělají dudlíky co jsou jako prsa a málo to z nich teče.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:13

@Petula306 Děkuju :hug: Já právě taky jedině v autě, ale když se nebude dát jinak tak si samozřejmě najdu nějaký způsob jak jí nakrmit. Jen se ptám na nějaké tipy kdyžtak. Jenže já sem hrozně stydlivá proto to řeším :lol: Ale jak říkám při nejhorším se překonám. Takže doporučuješ sunar?

Netopirek
Extra třída :D 10226 příspěvků 06.08.19 18:13
@Bubla Bůčková píše:
A čím? :)

Mně u druhé neodsála mléko ani elektrická odsávačka. :nevim:

Euforia
Kecalka 286 příspěvků 06.08.19 18:14

Proste dej um, vyzkousej predem jestli vezme lahev a uzij si par hodin volna:)) neboj, na davku um ti neumre:))
Zrovna dneska sem takhle byla pryc a jediny, co se stalo, ze mam desne nality prsa:))

Kriss Tina
Extra třída :D 11722 příspěvků 06.08.19 18:14

Takle malé hlídat nedávám, odsávačkou neodsaju téměř nic, takze se vzdaluju max na hodinku hned po krmení. Na výlety jezdíme normálně, krmit venku mi problém nedělá buď si někde sednu a hodím přes sebe velkou plenu a nikdo nic nevidí, nebo nosim malého v šátku a tam si akorát stáhnu tílko a pije při cestě jak má chuť a opět nikdo nic nevidí co to dítě v šátku dělá :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:14

@Netopirek Super, děkuju :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:16

@Bubla Bůčková Odsát, odstříkat, to je fuk. Myslím oboje. Ruční, elektrická. Vše na nic. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:17

@Euforia Děkujuuu :hug: Já čekala že mě tu budou odsuzovat za umělé mléko :lol: Ale třeba jednou za měsíc by mi to fakt pomohlo. Děkuju moc!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama