Jak krmit přikrmovaného prcka v terénu?

20108
31.1.08 13:12

Jak krmit přikrmovaného prcka v terénu?

Zdravím všechny… náš prcek dostává na oběd MZ příkrm (domácí nebo skleničky), na svačinu ovoce (přesnidávky, jabka apod.) Ráda bych s ním vyrazila i do „města“ (rozumějte do Brna, doma už mi to leze na mozek :) ), ale nevím, jak to zorganizovat s krmením… Studený příkrm mi jíst nebude, můžu ho sice nakojit, ale zas bych mu nerada nabourávala režim…
Jak to řešíte vy? A pro brňandy - nevíte, jestli je někde v centru k dispozici mikrovlnka pro ohřátí jídla pro prcky? Na Husové má být nějaká baby kavárna, tak snad tam?
Díky moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2346
31.1.08 13:21

A presnidavku sni pri pokojove teplote? Nebo kasi mu davas? Vzala bych teplou vodu do termosy, sypkou smes do misky s vickem a „uvarila“ kdekoliv. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
31.1.08 13:21

Chápu tvou touhu po civilizaci :lol: .
Do zoo jsme brali termosku s vřelou vodou, hrnek, do horké vody v hrnku dali skleničku, ta se ohřála a pak se baštilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
31.1.08 13:26

Jo tak v tom je ten problém, nemáme doma termosku :lol: Proto mě něco tak jednoduchého nenapadlo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
31.1.08 13:35

Termoska nestoji majlant a urco ji vyuzijes v budoucnu :) . Tak sup pro ni a hura do civilizace :) . L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
31.1.08 13:42

A raději rovnou litrovku, nebo bude stačit i menší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
31.1.08 14:02

Ja mam, myslim, 0.75 l, rovnou dva ks :D . Slouzila nam vyborne i na UM (horkou vodu), kdyz bylo nutno, v lete zase udrzi studene mlicko a dzusy. No a az deti odrostou, tak bude slouzit mamince na kaficko na vylety :) . Tohle je proste zivotni investice, termoska se neztrati :) . L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
31.1.08 14:13

Ahoj,
a co to vyresit tak, ze si nekam spolu dojdete na obed, nam vzdycky vsude ochotne jidlo pro maleho ohrali a ve vetsine restauraci maji i jidelni detkou zidlicku. NEbo kdyz jsme sli na vyslap, tak jsem doma jidlo ohrala, zabalila ho do pliny a dala do termoobalu a vydrzelo mi tam 3 hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
31.1.08 14:18

Ahoj. :lol:
Kup termosku. :wink: My máme čtvrtlitrovou a vždycky jsme si s ní vystačili. :wink: A nebo už začni prcka zvykat na přesnídávku pokojové teploty. :wink: Bříško ho z toho bolet nebude,jde jen o zvyk. :wink:
A nebo,jak psala Kristynab,někde si něco dej a popros o ohřátí.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
31.1.08 14:56

My jsem se vždycky v době jídla zastavili někde na kafe nebo tak a tam nám skleničku bez problémů ohřáli. Nebo jsem si to ohřála doma a v termoobalu mi to vydrželo minimálně vlažné.
V nejhorším případě to prostě snědl studené. Zle mu z toho nikdy rozhodně nebylo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
31.1.08 14:58

Ahoj,
my vždy poprosili o ohřátí, nebyl problém :wink:

Kamarádka praktikovala taky dobrý fígl - objednat si čaj a dát skleničku do něj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6914
31.1.08 15:14

Ahoj,

sice neporadím s místem v Brně, kde ohřejou, ale měli by v každé slušné hospodě. A pěkné, usměvavé mamince tuto prosbu splní snad každý číšník nebo kuchař, no ne?:-)))) A když si tam dá k tomu kafíčko nebo limču, tak bych v tom neviděla problém:-)
Termoska nebo termoobal taky super možnost.

Já jsem si vzpomněla, jak jsme to řešili při návštěvě aquaparku v Itálii:-) Představa, že se budeme s někým, byť i anglicky, domlouvat na ohřevu jídla, byla hrozná. Tak jsem nechala skleničku 1/2 hodiny na poledním sluníčku a bylo to ohřátý. Prcek snědl, na obalu jsem se teda pak dočetla, že nenechávat na přímým slunci, ale nic mu po tom nebylo:-)

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
31.1.08 15:45

Holky díky moc, pro termosku určo vyrazíme, tu by snad měli mít i u nás v domácích potřebách :)
Já jsem právě taky myslela, že by mi skleničku mohli někde v kavárně/restauraci ohřát, ale to beru až jako záložní plán. Asi se trochu stydím ptát se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12884
31.1.08 18:36

prosím tě, nestyď se. ;-) já to praktikuji pořád. vždycky si najdu nějakou příjemnou nekuřáckou kavárnu nebo restauraci, dám si buď celý oběd nebo jenom kačo a poprosím o ohřátí jídla pro malou. ještě mě nikde neodmítli, a to trajdáme do centra Prahy neustále.
pravda, teď si už spíš objednávám takové jídlo, které může jíst i Klárka - když vidí můj talíř, tak už svoje jídlo ze skleničky nechce ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama