Jak krotíte přitažlivost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:16
Jak krotíte přitažlivost?

Když vás někdo dost přitahuje a i se vám líbí jako osobnost, ale nemůžete ho mít…ale musíte se s ním vídat a pracovat? Mně se to stalo až takhle intenzivně poprvé v životě až teď. (je mi 29). a je to někdy docela hard core musím říct :D
třeba když jsme seděli a něco probírali, tak jsem se bála, že po mě na židli bude flek :D (pardon, ale až tak..). nebo když stál vedle mě, málem jsem shořela, mozek přestal fungovat.
nevim, jestli to má stejně, řekla bych, že z jeho strany taky něco možná je

Jsem normální? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ravedd
Kecalka 164 příspěvků 12.06.19 20:18
@Anonymní píše:
Když vás někdo dost přitahuje a i se vám líbí jako osobnost, ale nemůžete ho mít…ale musíte se s ním vídat a pracovat? Mně se to stalo až takhle intenzivně poprvé v životě až teď. (je mi 29). a je to někdy docela hard core musím říct :D
třeba když jsme seděli a něco probírali, tak jsem se bála, že po mě na židli bude flek :D (pardon, ale až tak..). nebo když stál vedle mě, málem jsem shořela, mozek přestal fungovat.
nevim, jestli to má stejně, řekla bych, že z jeho strany taky něco možná jeJsem normální? :D

Tak myslím že to je normální, že se občas objeví někdo kdo nás přitahuje ale ono to většinou zase docela rychle přejde, alespoň teda u mě :lol: to když mi dojde jak skvělýho chlapa mám doma :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:23
@Ravedd píše:
Tak myslím že to je normální, že se občas objeví někdo kdo nás přitahuje ale ono to většinou zase docela rychle přejde, alespoň teda u mě :lol: to když mi dojde jak skvělýho chlapa mám doma :lol:

No, jenže to já nemám :mrgreen: takže to nemám kde kompenzovat…

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 12.06.19 20:27

A proč to na nej nezkusis? Já měla takhle románek s chlapem z práce a bylo to dobryyyy, ale oba jsme věděli, ze je to jen o sexu :nevim:

Ravedd
Kecalka 164 příspěvků 12.06.19 20:30
@Anonymní píše:
No, jenže to já nemám :mrgreen: takže to nemám kde kompenzovat…

Tak pokud není zadaný proč to nezkusit :)

vejilka
Kelišová 5071 příspěvků 12.06.19 20:35

Mě se to stává taky a to jsem vdaná. Nechám to vyšumět, snažím se nevysílat signály, ničím to nepřiživuji. Ale pravda, že mi to dělá dobře a svým způsobem si to i moc užívám

Taky jedna
Extra třída :D 12020 příspěvků 12.06.19 20:37

To se stává! Chápu to dobře, že on je zadaný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:40

@Taky jedna Jo, bohužel…ale někdy to (tu přitažlivost) ještě přiživí tím, že si všimnu, jak mi kouká na nohy/do výstřihu, na mě celkově, takže mi to neuhlečuje. to mě štve.

Ravedd
Kecalka 164 příspěvků 12.06.19 20:43
@vejilka píše:
Mě se to stává taky a to jsem vdaná. Nechám to vyšumět, snažím se nevysílat signály, ničím to nepřiživuji. Ale pravda, že mi to dělá dobře a svým způsobem si to i moc užívám

No mě taky abych pravdu řekla, když druhá strana projeví zájem(aniž bych vysilala nějaký signály :D) tak mi to zvedne sebevědomí :lol:

Taky jedna
Extra třída :D 12020 příspěvků 12.06.19 20:46
@Anonymní píše:
@Taky jedna Jo, bohužel…ale někdy to (tu přitažlivost) ještě přiživí tím, že si všimnu, jak mi kouká na nohy/do výstřihu, na mě celkově, takže mi to neuhlečuje. to mě štve.

Ale neštve ;) :D Tak snad ten dotyčný není můj manžel :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:50
@Taky jedna píše:
Ale neštve ;) :D Tak snad ten dotyčný není můj manžel :lol:
štve v tom smyslu, že se nedá dál nic dělat :oops: :mrgreen: blbý je, že mě napadaj různý věci i v jeho kanceláři, to prostě :oops:
to by byla moc velká náhoda. přemýšlím, jak ho popsat, ale radši ne, kdyby ho někdo identifikoval v diskuzi (což asi taky těžko :D
Taky jedna
Extra třída :D 12020 příspěvků 12.06.19 20:56
@Anonymní píše: štve v tom smyslu, že se nedá dál nic dělat :oops: :mrgreen: blbý je, že mě napadaj různý věci i v jeho kanceláři, to prostě :oops:
to by byla moc velká náhoda. přemýšlím, jak ho popsat, ale radši ne, kdyby ho někdo identifikoval v diskuzi (což asi taky těžko :D

Ale já to znám, taky se mi to stalo :oops: Nedalo se nic dělat, prostě mi voněl tak, že mi to gumovalo mozek.

radek9
Kecalka 209 příspěvků 12.06.19 21:00

No tvl… to bych klidně mohl být já… VYSPI SE S NÍM!!!
:) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 21:02
@Taky jedna píše:
Ale já to znám, taky se mi to stalo :oops: Nedalo se nic dělat, prostě mi voněl tak, že mi to gumovalo mozek.

A jak jsi to řešila? Nebo jste to dotáhli…do „konce“? :mrgreen:

Taky jedna
Extra třída :D 12020 příspěvků 12.06.19 21:02
@radek9 píše:
No tvl… to bych klidně mohl být já… VYSPI SE S NÍM!!! :) :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama