Jak kvalitní je značka BezPotisku?

68
11.7.21 11:53

Jak kvalitní je značka BezPotisku

Ahoj,

chtěla bych si koupit nějaká kvalitnější basic tricka a narazila jsem na značku Bez Potisku.
Prý mají vysokou gramáž, ale neví.. Máte někdo zkušenost?

Děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1512
11.7.21 12:04

BezPotisku neznám.

Kvalitní basic trička i pro dospělé má Jožánek, Little Angel, Jitex a Pleas.
Tyto mám odzkoušené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
11.7.21 12:11

Bez potisku není značka, pouze trika přeprodávají, takže strašně záleží jaké konkrétní triko si koupíš. Koupila jsem tam několik triček, hlavně pro děti. Většina byla v pohodě, ale vím, že 2 mě hodně zklamala, ani velikostí neodpovídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25234
11.7.21 12:16
@pomme píše:
Bez potisku není značka, pouze trika přeprodávají, takže strašně záleží jaké konkrétní triko si koupíš. Koupila jsem tam několik triček, hlavně pro děti. Většina byla v pohodě, ale vím, že 2 mě hodně zklamala, ani velikostí neodpovídala.

Nakupuju tam manzelovi. Jaky tricka si vyberes, takova budes mit. Ja mam nejradsi Tee Jays a Sol's. Sorry, ta citace je spatne, melo to byt na zakladatelku… A jsou tam i rozmery, takze se da nakoupit i na nestandardni postavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
11.7.21 12:25

Oni ty trička nevyrábí, jen přeprodávají, takže je loterie jestli se trefíš. Já tam nakoupila dvakrát a dvakrát vracela - nesedělo, neodpovídalo střihově ani materiálově fotce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3151
11.7.21 12:35

Já nakupuju trička atd na Onlinetextil.cz . Výběr z hodně parametrů, trička vydrží. Chce to jen správně vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33043
11.7.21 12:50

Trika s vyšší gramáží jsou Adler. Bez postisku jsem využila 2×, když jsem potřebovala konkrétní barvu trika bez nápisů a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25234
11.7.21 13:07
@Russet píše:
Trika s vyšší gramáží jsou Adler. Bez postisku jsem využila 2×, když jsem potřebovala konkrétní barvu trika bez nápisů a v pohodě.

Tak ta gramaz je u kazdeho tricka napsana… ;) Aspon, pokud se pamatuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
11.7.21 14:08

@mroe Tee Jays se osvědčila i u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33043
11.7.21 14:13
@mroe píše:
Tak ta gramaz je u kazdeho tricka napsana… ;) Aspon, pokud se pamatuju…

Mělo by to být. I složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat