Jak lze řešit situaci s balíčkem?

4.1.19 18:36

Jak lze řešit situaci s balíčkem?

Dobrý den, měla bych dotaz, zda jate se holky některá s něčím takovým nesetkala… prodávala jsem přes Facebook bazar tričko, vše bylo detailně nafoceno, paní co měla zájem poslala penize předem na účet (konkrétně 450,–) původní cena trika byla 1500,–. Balíček jsem ji odeslala, vyfofila podaci lístek, vše v pořádku..dnes mi píše že balíček dorazil ale ze tričko se ji zdálo na obrázku jinak červené a ze na to že je velikost udana L je ji malé…jako pardon ale tohle myslím není můj problém. Žádá po mě zaslat penize zpátky, s čímz jsem ji napsala, že z mé trany k pochybení nedošlo. Začala mi po fb zpravach vyhrožovat ze triko posila zpět a podává trestní oznámení…zablokovala jsem ji, nejsem mám nějaké vyhrožování zvědavá..je to vůbec možné?? Nestacim se opravdu divit na jaké lidi narazím a je to pro mě samozřejmě ponaučení pro příště, ze na těchto bazarcich nic prodávat ani kupovat nebudu. Děkuji moc za odpovědi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23120
4.1.19 18:42

V právu jsi ty. Tričko měla nafocené, že se jí na monitoru zdála jiná barva a že jí není je její problém. Ona ho může zkusit prodat dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 18:43

@Losolka22 Taky bych neřešila. Ty jsi se jako prodávající chovala slušně, že ji je triko malé není tvůj problém. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8529
4.1.19 18:45

@Losolka22 Jestli ti přijde balík tak ho nepřebírej :nevim: Z tvé strany vše v pořádku, jestli není paní spokojená tak atˇsi ho prodá dál sama. Vyhrožování trestním oznámením je směšné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Aspera píše:
V právu jsi ty. Tričko měla nafocené, že se jí na monitoru zdála jiná barva a že jí není je její problém. Ona ho může zkusit prodat dál.

Děkuji, myslela jsem si to …takže když mi ho ze svého vlastní uvážení pošle zpátky nemam balík vyzvedavat a vrátí se ji zase zpět? Penize nehodlám vracet, už jen poštovné mě stalo dost…měla by si poridit brýle asi :-) přesně muže ho poslat dal ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 08.09.19 v 19:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
4.1.19 18:46

Já bych paní poslala někam a taky bych ji blokla ;) rozhodně není v právu ;)
Pokud jí je uvedené L malé, tak ať začne hubnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
4.1.19 18:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 18:48
@Šmoulice píše:
Já bych paní poslala někam a taky bych ji blokla ;) rozhodně není v právu ;)
Pokud jí je uvedené L malé, tak ať začne hubnout ;)

Díky moc holky, taky si to tak myslím :-) jen teď před blokaci ae zacala ohánět trestním oznámením a pod…přece jen nevím co to může být zač a má moji adresu když sem posílala jako doporučený balíček i mé číslo účtu tak jestli se nemusím ničeho z její strany bat? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 18:55
@Losolka22 píše:
Díky moc holky, taky si to tak myslím :-) jen teď před blokaci ae zacala ohánět trestním oznámením a pod…přece jen nevím co to může být zač a má moji adresu když sem posílala jako doporučený balíček i mé číslo účtu tak jestli se nemusím ničeho z její strany bat? :-)

A co by v tom trestním oznámení bylo? Že jí není tričko, které si koupila? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
4.1.19 19:00

Také bych peníze nevracela, pokud tričko bylo v pořádku, tak to že barvu vnímá jinak, tak to je její problém a pokud kupuje oblečení a není si jistá velikostmi ( každý výrobce má tu velikost rozměrově jinou ), tak si má poprosit před nákupem o míry a až poté nakupovat. Já to také řeším takhle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23120

Jestli máš možnost schovej si inzerát, jak si ho podávala. Ať můžeš ukázat, že bylo nafocené stejné tričko, byla udaná velikost atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
4.1.19 19:05
@Losolka22 píše:
Díky moc holky, taky si to tak myslím :-) jen teď před blokaci ae zacala ohánět trestním oznámením a pod…přece jen nevím co to může být zač a má moji adresu když sem posílala jako doporučený balíček i mé číslo účtu tak jestli se nemusím ničeho z její strany bat? :-)

Vysmějí se jí :mrgreen: co chce podávat? :mrgreen: Že jsi jí poslala triko a ona je slon, který se do něj nevleze? :mrgreen:
Buď naprosto v klidu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
4.1.19 19:05

Nechápu, stát se to mně, tak si nejdřív jednu flaknu za to, že jsem si nenapsala o míry trička (což u oblečení dělám vždy, pokud kupuju přes net) a pak bych ho prostě prodala dál, co taky jinýho :nevim: není povinnost prodávajícího někomu vracet peníze, když je blbej :roll: ani by mě nenapadlo to zkoušet 8o jo, pokud by šlo o nefunkční elektroniku nebo tak, ale tričko 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama