Jak lze zrušit trestní oznámení?

8
31.5.20 12:22

Jak lze zrušit trestní oznámení

Dobrý den prosím o radu jsem zoufalá stala se mi taková věc před pár měsíci jsem ztratila telefon tak jsem to šla nahlásit na PČR.. to nic ale pak mi přišlo vyúčtování za paušál částka 9000,– a já nevěděla za co lekla jsem se tak sem to šla tedy nahlásit jelikož to byla velká částka policajti se v tom vrtají tedy chtějí po mně znovu výslech ale pak jsem byla u rodičů a zjistili sme za co to je otec volal na televizní soutěž a teď nevím jak to stáhnout z policie a mám strach ze by jsem měla nějaký problémy poradí mi někdo? jak jim to říct a stáhnout trestní oznámení? moc Prosím za radu děkuji :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

786
31.5.20 12:25

Prostě jim to vysvětli, no a?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
31.5.20 12:25

Prostě tam zajdes a rekneš, že ho chceš stáhnout a vysvětlís proč. Žádná věda, problém z toho mít nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.5.20 12:27

Já mám právě strach a nevím jak to říct jsem zrovna po operaci tak že sem tam nemůžu dostavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2628
31.5.20 12:30
@melisss píše:
Já mám právě strach a nevím jak to říct jsem zrovna po operaci tak že sem tam nemůžu dostavit

Bože kolik ti je? Prostě to řekneš na rovinu, že máš senilni rodiče, a volali do soutěže, že se omlouvas. Jestli se nemůžeš dostavit, zavolej tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
31.5.20 12:30
@melisss píše:

Tak tam zkus zavolat a domluvit se, ale myslím že budeš muset přijít osobně. Hele policajti jsou taky lidi jako ty nebo já. Když s nimi jednas slušně tak se nemáš čeho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 12:34
@melisss píše:

aha :think: pokud si podala TO (tres.Oz.) máš zápis, tam se podívej, je tam kontakt, vem si do ruky telefon a naťukej tam to číslo, na druhé straně to někdo vezme, pěkně pozdrav, nachystej si číslo jednací a jednej :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.5.20 12:35

Moc vám děkuji za radu spadl ze mne stres no zkusím jim to nějak vysvětlit taky myslím že tam budu muset osobně asi to řešit po telefonu nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 12:39
@melisss píše:
Moc vám děkuji za radu spadl ze mne stres no zkusím jim to nějak vysvětlit taky myslím že tam budu muset osobně asi to řešit po telefonu nebudou

vždyť si rozpáraná od lékařů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
31.5.20 12:39

@melisss normálně tam dojdi a řekni, že to chceš stáhnout, že je to v rodině a víc vypovídat nebudeš.. Nic na tom není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.5.20 12:40

Jsem no jsem asi 5 dnu doma :D no zavolám tam a domluvím se hold si počkají než se tam dostavim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
31.5.20 12:44
@melisss píše:
Jsem no jsem asi 5 dnu doma :D no zavolám tam a domluvím se hold si počkají než se tam dostavim

Proč by měli cěkat a Makat na něčem zbytečně? Tohle se řeší telefonem, je to i tvoje povinnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.5.20 12:49

Pokud to nebudou řešit semnou po telefone a budou chtít aby sem se dostavila knim což nemůžu tak to asi odloží proto že mi volali včera ohledně výpovědi a chtěli aby sem se dostavila já sem jim teda řekla že nemůžu že sem po operaci a oni mi řekli že tedy počkáme ten týden až mi bude lip a ano o je to moje povinnost kdyby nebyla tak tu neprosím o radu jak jim to vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3034
31.5.20 13:25

Jasne. Zavolej tam, proste jim to vysvetli jako nam tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10824
31.5.20 13:30
@melisss píše:

HOLD jim vzdat muzes, diky takovym jako ty si to zaslouzi :mrgreen:

HOLD x HOLT

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama