Jak má být žena při sexu aktivní?

Anonymní
20.1.20 07:59

Jak má být žena při sexu aktivní?

Zajímalo by mne, jak si muži představují aktivní ženu při sexu. Kromě toho, že se jí to líbí a sama sex iniciuje. Co má taková žena dělat, aby nebyla za pasivní. Kromě orálního sexu a dráždění rukou mi přijde, že při pohlavním styku je většina aktivity na muži a žena tam nemá moc prostoru se projevit - samozřejmě, že se může projevovat hlasově nebo pokud poloha dovolí, může partnera obejmout, líbat, hladit nebo hladit sama sebe. Ale co může dělat třeba v poloze ze zadu? Tam je vše na muži, ona si může maximálně hladit klitoris, v misionářské pozici může partnera akorát objejmout nohama nebo chytit za zadek apod. Snad v poloze žena nahoře musí být žena aktivní, ale jinak mi přijde, že dominantní je vždy partner. Co si teda představujete pod pojmem aktivní žena v sexu? Když se říká, že nemá ležet jak prkno.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50881
20.1.20 08:02

Tak to mne taky zajímá… vlastně jsem ještě nečetla, jak to má probíhat, aby nebyla hozena do kategorie prkno v posteli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
20.1.20 08:15
@Anonymní píše:
Zajímalo by mne, jak si muži představují aktivní ženu při sexu. Kromě toho, že se jí to líbí a sama sex iniciuje. Co má taková žena dělat, aby nebyla za pasivní. Kromě orálního sexu a dráždění rukou mi přijde, že při pohlavním styku je většina aktivity na muži a žena tam nemá moc prostoru se projevit - samozřejmě, že se může projevovat hlasově nebo pokud poloha dovolí, může partnera obejmout, líbat, hladit nebo hladit sama sebe. Ale co může dělat třeba v poloze ze zadu? Tam je vše na muži, ona si může maximálně hladit klitoris, v misionářské pozici může partnera akorát objejmout nohama nebo chytit za zadek apod. Snad v poloze žena nahoře musí být žena aktivní, ale jinak mi přijde, že dominantní je vždy partner. Co si teda představujete pod pojmem aktivní žena v sexu? Když se říká, že nemá ležet jak prkno.

Když se žena při sexu chová a dělá vše tak jako ve tvém popisu tak bych řekl že je aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 08:33

Nad tím jsem popravdě takhle nikdy nepřemýšlela, možná tak v 16ti… :D
Když mě sex baví, tak se prostě aktivně k chlapovi tisknu, různě ho hladím, líbám, koušu nebo plácnu, když jsem nahoře, třeba mu chytnu ruce a obstarám vše jen sama :D… aktivně přirážet můžeš ne jen nahoře, ale i v jiných polohách, klidně i zezadu. Pak je taky ještě možnost zapojení různých pomůcek a tam už jsou možnosti aktivity zcela neomezené :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:35
@Freeandwild píše:
Nad tím jsem popravdě takhle nikdy nepřemýšlela, možná tak v 16ti… :D
Když mě sex baví, tak se prostě aktivně k chlapovi tisknu, různě ho hladím, líbám, koušu nebo plácnu, když jsem nahoře, třeba mu chytnu ruce a obstarám vše jen sama :D… aktivně přirážet můžeš ne jen nahoře, ale i v jiných polohách, klidně i zezadu. Pak je taky ještě možnost zapojení různých pomůcek a tam už jsou možnosti aktivity zcela neomezené :D

Mám na mysli pouze bez pomůcek. Pomůcky moc neuznávám, myslím si, že je to možné i bez nich a partneři by se měli snažit uspokojit druhého bez různých pomůcek.

• Nahlásit
  • Citovat
20.1.20 08:47
@Anonymní píše:
Mám na mysli pouze bez pomůcek. Pomůcky moc neuznávám, myslím si, že je to možné i bez nich a partneři by se měli snažit uspokojit druhého bez různých pomůcek.

A proč, jestli se můžu zeptat?
Možné to určitě je, s partnerem je úplně často nepoužíváme, ale pokud je čas a příjemná nálada, proč ne? Nemám na mysli nutně 10 druhů vibrátorů a análních kolíků :D ale třeba jen šátek, peříčko, led, zmrzlinu nebo jinou dobrotu, jemné kožené důtky… :)
Pokud z toho máš třeba jen obavy, že nebudeš vědět, co s tím, doporučuju nějakou hru pro páry typu Nevinné hrátky, jsou tam různé úkoly a člověk se tam může příjemně inspirovat :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:54
@Freeandwild píše:
A proč, jestli se můžu zeptat?
Možné to určitě je, s partnerem je úplně často nepoužíváme, ale pokud je čas a příjemná nálada, proč ne? Nemám na mysli nutně 10 druhů vibrátorů a análních kolíků :D ale třeba jen šátek, peříčko, led, zmrzlinu nebo jinou dobrotu, jemné kožené důtky… :)
Pokud z toho máš třeba jen obavy, že nebudeš vědět, co s tím, doporučuju nějakou hru pro páry typu Nevinné hrátky, jsou tam různé úkoly a člověk se tam může příjemně inspirovat :oops:

Zatím mi přijde, že nemáme potřebu, líbí se nám to dost i bez toho, nepotřebujeme zatím tímto ozvláštňovat apod. A hry s potravinami mne nelákají už vůbec :) Prostě mi přijde, že je pořád ještě hodně možností i bez těchto pomůcek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 10:37

Tak to by mě zajímalo taky. Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela. Většinou je aktivní chlap. Já osobně mám problém s tím být nahoře, mám pocit, že mi to nejde. No, tak se tomu logicky bráním, ale mám pocit, že by chlap uvítal trošku víc aktivity z mé strany, jen nějak nevím, jak to udělat. Takže já budu ráda za každou radu.
Btw. hlazení, plácání, kousání atd je u nás běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
345
20.1.20 11:07

Žena může být aktivní už od začátku… vzít si pěkné prádlo, svádět muže, ošahávat ho svlékat, hladit, pak samozřejmě orál. Při poloze zezadu jsou možnosti omezené, ale může přirážet, kroutit zadkem, různě se prohýbat, říkat mu jak by to chtěla. Při ostatních polohách může muže hladit, plácat, tahat za vlasy, přirážet, dívat se do očí, vzdychat, měnit polohy… nebo co mají muži rádi hladit sama sebe na prsou na pipce… Myslím si, že každý pohyb ženy znamená pro muže aktivitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 11:18
@Anonymní píše:
Tak to by mě zajímalo taky. Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela. Většinou je aktivní chlap. Já osobně mám problém s tím být nahoře, mám pocit, že mi to nejde. No, tak se tomu logicky bráním, ale mám pocit, že by chlap uvítal trošku víc aktivity z mé strany, jen nějak nevím, jak to udělat. Takže já budu ráda za každou radu.
Btw. hlazení, plácání, kousání atd je u nás běžné.

Dej si vínko na sebedůvěru a prostě to zkus :) a třeba se chlapa u toho i vyptej - líbí se Ti to takhle? Nebo ho pobídni, aby Tě navedl rukama do správného rytmu…
A fakt hodně doporučuju nějakou tu hru, hodně to pomůže k nenásilnému, otevřenému hovoru a troše experimentování. Přitom tam nejsou žádné krkolomné praktiky a do čeho se vám nechce, prostě přeskočíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50881
20.1.20 11:20
@Freeandwild píše:
Dej si vínko na sebedůvěru a prostě to zkus :) a třeba se chlapa u toho i vyptej - líbí se Ti to takhle? Nebo ho pobídni, aby Tě navedl rukama do správného rytmu…
A fakt hodně doporučuju nějakou tu hru, hodně to pomůže k nenásilnému, otevřenému hovoru a troše experimentování. Přitom tam nejsou žádné krkolomné praktiky a do čeho se vám nechce, prostě přeskočíte.

neni to trapny? To si jako prectes nejakou karticku a jdes to vykonat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 12:09
@Venetia píše:
neni to trapny? To si jako prectes nejakou karticku a jdes to vykonat?

pro mě je to třeba ech trapný a hlavně krajně asexuální :roll: Ale jestli se to takhle někomu líbí, tak proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 12:13
@Jancka_K píše: Žena může být aktivní už od začátku… vzít si pěkné prádlo, svádět muže, ošahávat ho svlékat, hladit, pak samozřejmě orál. Při poloze zezadu jsou možnosti omezené, ale může přirážet, kroutit zadkem, různě se prohýbat, říkat mu jak by to chtěla. Při ostatních polohách může muže hladit, plácat, tahat za vlasy, přirážet, dívat se do očí, vzdychat, měnit polohy… nebo co mají muži rádi hladit sama sebe na prsou na pipce… Myslím si, že každý pohyb ženy znamená pro muže aktivitu.

přesně tak. Vlastně ani moc nechápu, nevím a nezažil jsem, jak vlastně sex vypadá jinak? :think: Asi jsem měl kliku na partnerky no. To si jako ženská lehne nebo čupne na všechny čtyři a kouká do zdi, až se ten její vysemení? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
20.1.20 12:18
@Michal1986 píše:
To si jako ženská lehne nebo čupne na všechny čtyři a kouká do zdi, až se ten její vysemení? :nevim:

Asi se budeš divit ale někdy to tak může být. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50881
20.1.20 12:23
@Michal1986 píše:
pro mě je to třeba ech trapný a hlavně krajně asexuální :roll: Ale jestli se to takhle někomu líbí, tak proč ne

Já si to neumím v praxi představit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama