Jak má otec koupat dítě 3letou dceru ?

17
20.6.21 18:45

Jak má otec koupat dítě 3letou dceru ?

Moje expartnerka utekla k jinýmu chlapovi a nechala mi na krku 2,5r nevlastní dceru, tu jsem měl na krku dva roky, dělal jsem maminku i tatínka zároveń a u toho chodil jakžtakž do zaměstnání abych nás uživil. ex jsem ještě posílal 3t výživné na syna.
Po 2 letech si ex vzpoměla, že má děcko a holku si vzala. Před pár dny přišla policie a sdělila mi, že jsem měl na holčičce ve věku 4r doslovně cituji vyšetřovatele: za učelem svého sexuálního uspokojení jsem měl ůmysně zneužít bezbrannosti dítěte danou její věkovou a tím vývojovou nedostatečností a vykonat na ní nejméně v jednom případě pohlavní styk tím, že jsem jí osahával na jejím přirození. Právník mi nadává, že jsem debil, že jsem měl dát děcko do klokánku. Asi jsem fakt debil, jsem starej vůl, je mi 50 a tomuhle světu už vůbec nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1661
20.6.21 18:52

Pro dobrotu na žebrotu. Neporadím, ale držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
20.6.21 18:53

Nejak se mi to cele nepozdava. K te pedofilni casti se nevyjadruji, ale:

• Ty ses staral o cizi dite, zatimco jsi nevidal sveho syna, ktery byl v jeji peci?
  • Holcicku jsi, jen tak, vydal mamince, ktera ji v podstate neznala?
  • Pravnik Ti rekl, ze jsi debi. l a mel jsi dite dat do klokanku? (Rada bych videla pravnika s timto slovnikem, a predevsim pristupem).

Prosim @admin o preventivni kontrolu, zda se nejedna o nejakeho uchyldu. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5134
20.6.21 18:57

Tato obvinění nejsou úplně neobvyklá..
těžko se ti cokoliv prokáže.. drž nervy na uzdě, nikomu nevyhrožuj, nepiš, chovej se slušně a korektně.. věřím, že jsi nic neudělal, holčička bude speciálně vyslechnuta, snad objektivně..
pokud se o ní bavíš, že jsi ji měl „na krku“, měl jsi dávno učinit právní kroky k tomu, aby šla ke své matce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13165
20.6.21 18:58

Všechno je to divné. Se společným synem uteče a pro něj cizí dítě mu nechá?
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.6.21 19:04
@topazio píše:
Všechno je to divné. Se společným synem uteče a pro něj cizí dítě mu nechá?
@admin

syna mi půjčovala 1× za 14 dní na víkend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7309
20.6.21 19:04

Pedofil? :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.6.21 19:05
@Ropucha R. píše:
syna mi půjčovala 1× za 14 dní na víkend.

synovi jsou ted´3,5R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.6.21 19:18
@Sardelka píše:
Nejak se mi to cele nepozdava. K te pedofilni casti se nevyjadruji, ale:
  • Ty ses staral o cizi dite, zatimco jsi nevidal sveho syna, ktery byl v jeji peci?
  • Holcicku jsi, jen tak, vydal mamince, ktera ji v podstate neznala?
  • Pravnik Ti rekl, ze jsi debi. l a mel jsi dite dat do klokanku? (Rada bych videla pravnika s timto slovnikem, a predevsim pristupem).
Prosim @admin o preventivni kontrolu, zda se nejedna o nejakeho uchyldu. 8o

Po té co mi způsobila v domácnosti škodu cca 50 tis. Kč vzala kočárek s 2 letým synem a skočila do trolejbusu a ujela kdoví kam, holku nechala se mnou na ulici a ujela trolejbusem neznámo kam, protože jsem zavolal PČR. I policie se divila, že utekla a děcko nechala na pospas. V dalších dnech jsem řešil škodu na policii, dítě pokaždé ssebou protože jsem ji neměl kam dát. Už nikoho nemám.
Za synem jsem jezdil a když mi ho půjčila tak jsem si ho bral na víkend. Syn byl malej a musel jsem ho vždy vrátit. Holčička mne moc…moc prosila ať ji nevracím matce, no matka o ni stejně nestála a upekla si další děcko c cizincem.
Holčičku jednoho dne při vracení syna sebrala, zamkla ji v bytě a poslala sms ať táhnu do..
Právník vše samozřejmě řekl slušně, že jsem měl babu udat za opuštění dítěte, že teď už moc dělat nejde. Já se na to dítě ale nemohl VYKAŠLAT a dát ji do klokánku. A právník? Když ho potřebuju, odjel si do chorvatska na 14 dní, že návrh na předběžný opatření udělá až se vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.6.21 19:22
@mackA159 píše:

Pedofil zcela jistě!!! Když měníš malýmu děcku posranou plínku, umýváš mu pokaděnou prcinu tak když jsi chlap tak jsi pedofil, když to dělá ženská tak je vše OK. Kdo vymýšlí takový debilní zákony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
20.6.21 19:25

Některé ženské jsou prostě potvory. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.6.21 19:26
@mackA159 píše:

Pedofil zcela jistě!!! Když měníš malýmu děcku posranou plínku, umýváš mu pokaděnou prcinu tak když jsi chlap tak jsi pedofil, když to dělá ženská tak je vše OK. Kdo vymýšlí takový debilní zákony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7309
20.6.21 19:31
@Ropucha R. píše:

To není tvoje dítě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
20.6.21 19:39

Jsem z toho celá zmatená.
Asi bych na ní zavolala sociálku kvůli tomu co jsi tu psal aby si jí celkově pohlídali a já teď nechápu, proč najednou přišla s takovým obviněním.
Nebo jste s nějak hádali? Nebo to to přišlo z ničeho nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158
20.6.21 19:42

Holce je teda 4,5 klukovi 3,5.jak dlouho jsi byl s ex než ste měli dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat