Jak má vypadat menstruace po vyvolávačce?

3
6.4.21 18:46

Jak má vypadat menstruace po vyvolávačce?

Ahoj, prosím o radu. Dnes mám už 3 týdny zpoždění s menstruací. Přesně před týdnem jsem byla na gyndě, doktor mi udělal ultrazvuk, řekl mi, že těhotná určitě nejsem a píchl mi vyvolávací injekci s tím, že do pár dní by MS měla dorazit. Včera jsem na záchodě na toaleťáku měla maličko světle červené až růžové řídké krve, jen při jednom otření, potom už nic a dnes už také nic. To má být jako všechno? Vím, že po vyvolávačce může MS přijít klidně až za 14 dní, ale pokud by během dalšího týdne už nic nepřišlo, šly byste na další injekci? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1135
6.4.21 19:00

Pokud nejsi těhotná, tak injekce má prý účinnost 98%. Ms po ní bývá trochu silnější, ale jinak klasika, jak si zvyklá. Ještě máš týden tak vydrž. Pokud i tak nedorazí, tak znova na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 19:12

Já měla MS po vyvolávačce úplně normální (délka i síla), dostala jsem to cca 12. nebo 13. den po injekci a to jsem dostala dvojitou dávku. Doktorka mi říkala, že kdybych to do 14 dnů nedostala, tak si mám udělat těhotenský test a případně přijít na další dávku pokud bude test negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 22:09

Měla jsem taky jenom špinění až jsem si zase říkala, že na tu gyndu budu muset znovu a asi po třech dnech jsem to dostala teda se vší parádou… Já měla strach si i kýchnout… Ještě bych počkala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3
7.4.21 09:27

Děkuji moc za odpovědi, počkám a uvidím :) Před půl rokem jsem po hooooodně dlouhých letech vysadila antikoncepci, tak to teď holt asi bude zlobit :think: I když doteď ten půlrok chodila MS celkem normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat