Jak má vypadat zahojená rána po kastraci kočky?

4
25.3.21 07:52

Jak má vypadat zahojená rána po kastraci kočky?

Zdravím :dance: Chtěla bych se zeptat, v pondělí jsme byli s naší kočičkou na kastraci. Hned druhý den už všude běhala po bytě a všude možně skákala. Je hravá a nevypadá že by ji něco bolelo. Ale nemám moc zkušenosti s tím, jak má jizva správně vypadat. Přidávám foto jak jizva vypadá teď 8o. Myslíte že bych měla raději na kontrolu k veterináři? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20784
25.3.21 07:59

Mně se zdá, že to vypadá docela dobře, není to oteklé, hnisavé ani to nekrvácí - a kdy máte jít na stehy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.3.21 08:06

Na stehy nepůjde. Ona má 3 vstřebatelné stehy uvnitř a jeden venku. Paní doktorka říkala že pokud bude vše v pořádku už na veterinu nemusíme, ale právě přemýšlím jestli tam raději nezajít na kontrolu aby se na jizvu podívali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
25.3.21 08:08

Myslím, že ta jizva je pěkná. Naše na vyndání stehů nešla, měli vypadnout samy. A jak píšete, druhý den po kastraci už byla v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
25.3.21 08:10

@Anicka776 no ale jizva je pěkná, není s čím jít na veterinu - hojí se moc pěkně na 3. den po operaci, zbytečně bych kočičku nestresovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.3.21 08:12

Tak to se mi ulevilo, děkuji :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46736
25.3.21 08:22

Taky si myslim, ze dobry. Dokud neni hnis nebo nekrvaci, nestresuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.4.21 20:18

Teď jsem ji koukala na tu ránu, má jí hezkou, čistou a zahojenou akorát tam má u toho takovou bouličku, to asi není dobrý ne? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
2.4.21 20:44

Tady pro porovnání, když byla naše kočička na kastraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat