Jak mám dceři vysvětlit, co je to pohlavní styk?

17.5.16 15:39

Jak mám dceři vysvětlit co je to pohlavní styk ?

Jak mám dceři vysvětlit co je to pohlavní styk je jí 10 let. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
17.5.16 15:42

@Sáruška2004 tak jak to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
17.5.16 15:42

Řekni jí pravdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8465
17.5.16 15:46

Normálně technicky bez zvláštních podrobností.
Ona to ještě odjinud neví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
17.5.16 15:51

Vygoogli si video „O sexu“. Je to animované a pro mentálně postižené, ale mě se to moc líbí :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
17.5.16 16:01

@Sáruška2004 řekni ji pravdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60966
17.5.16 16:04

A jak je na tom daleko? U nás necelý šestileťák. Věděl, že je semínko u táty v pytlíku, vajíčko u mámy v břiše. když se seínko dostane tunelem do dělohy v přiše, spojí se s vajíčke a vznikne miminko. Pak už se jen ptal, jak se dostane semínko k vajíčku. tak jsem řekla, že se msí strčit pnďour do toho tunelu z pipiny. A že o viděl, kdyžviděl v zoo pářit se želvy a na louce ovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5959
17.5.16 16:08
@Sáruška2004 píše:
Jak mám dceři vysvětlit co je to pohlavní styk je jí 10 let. :think:
Řekni jí pravdu, jak to je. Divím se, že o tom ještě neví, při dnešní informační smršti na internetu a mezi kamarády :nevim: Mám stejně starou dceru a tohle už ví dávno. Nedávno jsme se bavily spolu o menstruaci, protože její kamarádka ji poprvé dostala, a věděla toho opravdu hodně. Ještě jsem něco dovysvětlila. Pak jsme se bavily spolu už i o antikoncepci - i tady toho věděla hodně :nevim: Ještě jsem jí aspoň něco vysvětlila kolem menstruačního cyklu, když jsme se o tom spolu bavily. Doufám, že když už má tolik informací, tak se bude podle toho v budoucnu řídit.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
17.5.16 16:15

Normalne, tak jak to je ;)

• Citovat
  • Upravit
20820
17.5.16 16:35

Tohle je duvod, proc to rikat driv. Sedmilety syn uz se taky ptal a dostal odpoved. Uplne normalne. jelikoz tomu rikame pindik a pipinka, tak se proste pindik strci do pipinky, tim se dostane seminko k vajicku a je vymalovano. Taky byl poucen, ze tohle smi jen dospeli (aby to nekde nezkouseli, je jich dost :zed: :lol: ). Jen prikyvnul a vzal to jako fakt. Jak se deti rodi, vi od peti let. Dneska prisel s tim, ze spoluzaka segra krvaci z pipinky, takze me ceka dalsi faze vysvetlovani :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 16:49

Jak jsem chodila do školky a už jsem chápala, tak mi táta říkal.. kluci mají kačera, holčičky kachničku :mrgreen:
A to mi bylo 6 let a pobrala jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
17.5.16 17:15

@kopejka na blbou otazku blbá odpoved ;) jak jí to asi říct? narovinu ne? co by delala pani kdyby nemela internet?? a nebylo emimino?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
17.5.16 17:45

@Triminka a proč jsi to psala anonymně? Se stydíš za názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
17.5.16 17:50
@Sany80s píše:
Normálně technicky bez zvláštních podrobností.
Ona to ještě odjinud neví?

no i kdyby to věděla odjinud tak snad když se ptá doma je dobré odpovědět ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
17.5.16 17:54
@Sáruška2004 píše:
Jak mám dceři vysvětlit co je to pohlavní styk je jí 10 let. :think:

vysvětlila bych jí co je to vztah, láska a blízkost druhého a od toho bych přešla k líbání, objímání, touze, no a pak pokračovala, vzala bych si na pomoc nějakou vhodnou knížku - je jich kupa i pro děti a v ní ukázala obrázky… čistě „technický“ popis bez citů a vysvětlení vztahů a lásky mezi mužem a ženou by jí mohl toto téma v tomto věku hodně zhnusit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama