Jak mám jít dál po tom všem?

Anonymní
14.12.19 16:40

Jak mám jít dál po tom všem?

Zdravím, jsem už tak v koncích, že nevím s kým se poradit. S partnerem jsme 3 roky. Seznámili jsme se když mi bylo 17 a partnerovi 19. Takže z mé strany to byla první známost a vážná láska. Celý ty roky byli fajn. Odstěhovali jsme se spolu, prožili moc pěkných chvil. Ale bohužel jak to bývá tak nastala krzie, z partnerovi strany. On tu krizi řešil tak ze me párkrát podvedl. Byla jsem rozhodla že odejdu, jenže jsem si nedokázala (ani teď nedokážu) představit že jsme od sebe. Ano jsem na něm emocialne závislá. Vše to vím. A čekám komentáře jsi mladá najdeš lepšího, podvede tě zas. Jenže já rozhodla se zůstat a tak nějak zkusit to vše obnovit. První měsíc byl „fajn“ partner se snažil, dělal vše proto abych neodesla. Ale postupem času, jak viděl že se z toho začínám oklepavat přestal. Můžu si na jednu stranu za to sama, neměla jsem mu hned tak rychle odsputit a dat mu to tak zadarmo. Jenže nečekala jsem že to po takové chvíli jakoby vzdá. A teď je to mnohem horší než na začátku. Hadame se, jsme na sebe zlý. Ale oba dva se rozejít nechceme protože se stále milujeme. Pohadame se, pak se to na pár dní uklidni, stane se zas nějaká věc A opakuje se to. Začarovaný kruh. Oba doufáme v to že se to časem uklidni. Jenže už jsme z toho unavení a nebaví nas to. Nejhorší je, že partner je nekomunikativni, nechtějí se mu probírat takové věci, což dává smysl, když to celé pokazil on. Tak se ptám, zda je tu někdo kdo si necim podobným prosel. Jestli mame vůbec nějakou šanci. Budu ráda že všechny rady, či názory :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22070
14.12.19 16:42

O někoho, kdo by mě opakovaně podvedl, bych si neopřela ani kolo, už bych mu nikdy nevěřila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 16:44
@stinga píše:
O někoho, kdo by mě opakovaně podvedl, bych si neopřela ani kolo, už bych mu nikdy nevěřila

Ano ta důvěra tam Asi už nikdy nebude 100%. Často si rikam jestli mě nečeká něco někde lepšího, ale jak už jsem psala. Stále ho bohužel miluju. Je to pro me moc těžké

• Citovat
  • Nahlásit
14.12.19 16:51

Já si nejsem jistá jestli to co cítíš je láska, spíš zvyk a strach z něčeho neznámého… Jsi mladá, on už tě podvedl, snahu napravit to nemá, tak co chceš slyšet? Být tebou jdu o dům dál… Dokud v tom nejsou děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26213
14.12.19 16:51
@Anonymní píše:
Ano ta důvěra tam Asi už nikdy nebude 100%. Často si rikam jestli mě nečeká něco někde lepšího, ale jak už jsem psala. Stále ho bohužel miluju. Je to pro me moc těžké
Čeká tě něco lepšího, třeba někdo, komu se bude dát věřit. Ten vztah už nebude ani 50%. Je to první láska, to že ho miluješ je sice hezké, ale ve vztahu kde je nevěra už tak brzy ti fungovat nebude.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4453
14.12.19 16:54

No. Takhle. Taky jsem měla velkou první lásku. Taky jsem mu párkrát odpustila, protože jsem ho příliš milovala. Až jednou, při poslední nevěře, se to ve mně prostě zlomilo. Pohár přetekl a já odešla vlastně s úplným klidem, žádný zlomený srdce, žádný pláč. Prostě jsem ho přestala milovat, už to nebyl ten člověk, se kterým bych se chtěla dál trápit. Tak pokud nechceš jít tou bolavou cestou, kdy to utneš hned (to by bylo rozumný), tak doufej, že tě konec lásky přirozeně potká co nejdřív. A ono to fakt skončí, protože on se nezmění a tobě jednou dojde trpělivost. Hlavně si dej bacha a neotěhotni s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 16:59

17 a 19 let, vy ještě zdaleka nejste sociálně a emocionálně dospělí, teprve se jako osobnosti hledáte. V tomhle věku nemá vůbec cenu ty vztahy slepovat, on už je teď naštvaný, protože se těšil na něco nového, a tys mu to zase zkazila :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
291
14.12.19 17:03

Taky jsem zažila pár vztahů, kde to nefungovalo, ale my se nechtěli rozejít protože sme se milovali. Nakonec jsem vždy zjistila, že to není láska ale zvyk. Takže bych se s ním rozešla, bude vám oboum líp. Určitě na tebe čeká někde něco lepšího než podvadějící partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
14.12.19 17:06
@Anonymní píše:
17 a 19 let, vy ještě zdaleka nejste sociálně a emocionálně dospělí, teprve se jako osobnosti hledáte. V tomhle věku nemá vůbec cenu ty vztahy slepovat, on už je teď naštvaný, protože se těšil na něco nového, a tys mu to zase zkazila :mrgreen:

seznámili se když jí bylo 17 a jemu 19 a jsou spolu tři roky..Ale i tak máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
14.12.19 17:14
@Anonymní píše:
Ano ta důvěra tam Asi už nikdy nebude 100%. Často si rikam jestli mě nečeká něco někde lepšího, ale jak už jsem psala. Stále ho bohužel miluju. Je to pro me moc těžké

Ještě si pořiďte miminka a pak tady založ témata co máš dělat, když „přítel“ ti dělá to a to…
Teď vážně. Každý začátek by měl být hezký i když konce někdy hezké nebývají. Když není hezký ani začátek, tak proč v tom zůstávat. Jsi masochistka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 17:21
@Anonymní píše:
17 a 19 let, vy ještě zdaleka nejste sociálně a emocionálně dospělí, teprve se jako osobnosti hledáte. V tomhle věku nemá vůbec cenu ty vztahy slepovat, on už je teď naštvaný, protože se těšil na něco nového, a tys mu to zase zkazila :mrgreen:

Zkazila? On se sam rozhodl v tom nepokračovat. Říkal že city v tom nebyly. Kdyby ano tak spolu nejsme

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 17:30
@Anonymní píše:
Zkazila? On se sam rozhodl v tom nepokračovat. Říkal že city v tom nebyly. Kdyby ano tak spolu nejsme

A kdy se rozhodl nepokračovat, už před tím, než jsi na to přišla, anebo až potom?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 17:33
@Anonymní píše:
A kdy se rozhodl nepokračovat, už před tím, než jsi na to přišla, anebo až potom?

Už předtím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 18:07

A teď jsi tedy nespokojená s tím, že se „málo snaží“? Myslíš si, že už mu na vašem vztahu nezáleží. Co bys tedy potřebovala aby konkrétně dělal, abys v tom vztahu chtěla zůstat? / Pokud se objeví krize, tak debaty v obecné rovině „mám všeho dost“, „už mě to nebaví“ nijak nepomůžou. Musí se dojít ke zcela konkrétním nápravným řešením. Nevím, jestli jste tu jeho osobní krizi, kterou si „řešil“ nevěrou takto probrali.

• Citovat
  • Nahlásit
14.12.19 19:06

Tolikrát jsi mu nechala projít podfuk, že si tě neváží. Pokud s ním zůstaneš zjistíš ve stáří, že jsi naprosto promarnila život. Pokud se toho stáří dozijes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat