Jak mám nenápadně zjistit, jestli má zájem o vztah se mnou?

Anonymní
9.12.20 23:31

Jak mám nenápadně zjistit, jestli má zájem o vztah se mnou?

Ahoj, v práci jsem se seznámila s mužem, přeskočila mezi námi jakási jiskra, rádi si spolu povídáme, usmíváme se na sebe neustále a já na něj teď nemohu přestat myslet, chtěla bych ho poznat více. On mi dává své sympatie také znát, pochválí mi vždy něco atd. Začal s tím on, ale já si to napřed nepřipouštěla, uvědomuji si to až zpětně. Na druhou stranu jsou i situace, kdy před ostatními kolegy se mnou nepromluví ani slovo. Jak mám nenápadně zjistit, zda by měl o vztah se mnou zájem? Je sám. Jsem k němu v pracovní nadřízené pozici, a tak bych to chtěla zjistit velmi nenápadně. Zatím si vykáme ale je vidět, že sympatie tam jsou, říkají mi to i kolegové. Nechci si také udělat ostudu a trapas s nějakým hloupým a jasně značným dotazem, to bych se potom hanbou propadla ho potkávat každý den v práci. Opravdu něco co není úplně jednoznačné, ale dozvím se svoji odpověď :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15388
9.12.20 23:44

No na vánočním večírku se letos neopijete, takže budeš muset překonat paniku a pozvat ho na kafe. A to rychle, než vám zavřou kavárny.

už si velká holka, případné odmítnutí (které ti navíc výrazně zjednoduší život) přežiješ.

jakékoliv náznaky a obezličky povedou k tom že to celé bude ještě divnější a zmatenější a povede to k mrzení a neporozumění.

Bez toho aby si riskovala, aby si byla zranitelná se stejně k žádnému autentickému vztahu nedostaneš. Když budeš schovaná za hradami opatrnosti, budeš tam sama.

Příspěvek upraven 09.12.20 v 23:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
9.12.20 23:46

@Ou

a když nepřežije, vstoupí do psychoterapie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15388
9.12.20 23:47
@Borrealis píše:
@Oua když nepřežije, vstoupí do psychoterapie…

když nepřežije, bude mít klid na věčnsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25782
10.12.20 03:08
@Ou píše:
když nepřežije, bude mít klid na věčnsti.

Spíš pakárnu v práci, ptž co je v domě..a ještě s podřízeným. :think:
No je to na Tobě, ale kdyby to pak nevyšlo… a ještě s tím divadýlkem, že se před kolegy s Tebou někdy nebaví, to je jako co? :nevim: Kolik Vám oběma je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3672
10.12.20 03:49

Ty jo. Podřízenej, před ostatníma dělá, že s tebou neka, aby nevzbudil podezření a o samotě lítají jiskry. To bude láska jak z románu. Do tohohle bych fakt nešla. Kdyby se zadařilo a pak jste se rozešli, docela ti to zkomplikuje nejen osobní, ale i pracovní život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
10.12.20 06:30
@akavi píše:
Ty jo. Podřízenej, před ostatníma dělá, že s tebou neka, aby nevzbudil podezření a o samotě lítají jiskry. To bude láska jak z románu. Do tohohle bych fakt nešla. Kdyby se zadařilo a pak jste se rozešli, docela ti to zkomplikuje nejen osobní, ale i pracovní život.

Ale to snad hledas, aby mezi dvema byla laska? A uvazovat, ze nebudu nekoho poznavat jen proto „ze bychom se mohli rozejit casem“ btw jak ji to zkomplikuje pote osobni zivot? Kdyz uz, tak jen pracovni za predpokladu, ze by nezachovali profesionalitu.

Normalne bych se zeptal a domluvil rande. Musis ty, on jako podrizeny se nebude chtit ptat prvni. Pripadal by si nepatricne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.20 06:46
@Pavlik Morozov píše:
Ale to snad hledas, aby mezi dvema byla laska? A uvazovat, ze nebudu nekoho poznavat jen proto „ze bychom se mohli rozejit casem“ btw jak ji to zkomplikuje pote osobni zivot? Kdyz uz, tak jen pracovni za predpokladu, ze by nezachovali profesionalitu.Normalne bych se zeptal a domluvil rande. Musis ty, on jako podrizeny se nebude chtit ptat prvni. Pripadal by si nepatricne.

Ono se těžko zachová profesionalita, když v tom vztahu jsou emoce. Je jasné, že když je člověk zamilovaný, tak ho to ovlivňuje, ať pozitivně nebo negativně. No a osobní život to může zkomplikovat fest, to mluvím z vlastní zkušenosti. Tohle si troufnu říct byla první a poslední zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
10.12.20 07:00

Nenápadně se ho zeptej. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
10.12.20 07:02
@Tajemný ráček píše:
Ono se těžko zachová profesionalita, když v tom vztahu jsou emoce. Je jasné, že když je člověk zamilovaný, tak ho to ovlivňuje, ať pozitivně nebo negativně. No a osobní život to může zkomplikovat fest, to mluvím z vlastní zkušenosti. Tohle si troufnu říct byla první a poslední zkušenost.

Jsou tady dve linie. Prvni je ta, ze lepsi to zkusit pokud jsou sympatie vzajemne, nez si to x let vycitat. A druha, ze profesionalita toho chlapa by me netrapila byt v pozici tehle konkretni zeny. Jestli ona zvladne byt profesionalni v pripade neuspechu, tak je to v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
10.12.20 07:03
@pocestny píše:
Nenápadně se ho zeptej. :mrgreen:

Jak se nenapadne pta? To je jako nenapadne me bodni nozem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
10.12.20 07:09
@Anonymní píše:
Ahoj, v práci jsem se seznámila s mužem, přeskočila mezi námi jakási jiskra, rádi si spolu povídáme, usmíváme se na sebe neustále a já na něj teď nemohu přestat myslet, chtěla bych ho poznat více. On mi dává své sympatie také znát, pochválí mi vždy něco atd. Začal s tím on, ale já si to napřed nepřipouštěla, uvědomuji si to až zpětně. Na druhou stranu jsou i situace, kdy před ostatními kolegy se mnou nepromluví ani slovo. Jak mám nenápadně zjistit, zda by měl o vztah se mnou zájem? Je sám. Jsem k němu v pracovní nadřízené pozici, a tak bych to chtěla zjistit velmi nenápadně. Zatím si vykáme ale je vidět, že sympatie tam jsou, říkají mi to i kolegové. Nechci si také udělat ostudu a trapas s nějakým hloupým a jasně značným dotazem, to bych se potom hanbou propadla ho potkávat každý den v práci. Opravdu něco co není úplně jednoznačné, ale dozvím se svoji odpověď :lol:

Zeptej se ho tak „obkrocmo“ (budete probirat nejake tema, tak se ho zeptas tak, aby to z toho uplne nevyznilo) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32711
10.12.20 07:29
@Pavlik Morozov píše:
Jak se nenapadne pta? To je jako nenapadne me bodni nozem

No, vis, Pavliku, tomu se rika humor. Ale bud v klidu, to nepotrebujes :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32711
10.12.20 07:33

Do primeho podrizeneho bych nesla :nevim: pokud by totiz cokoli prosaklo, tak totalne ztratis autoritu. Neco jineho by bylo, kdyby byl treba v jinem tymu.

Tak bych flirtovala o stošest. Vsak on by se vymackl. Pokud si neni jistý, tak to nebude tvou nadrizenou pozicí, proste mu (zatim) za to moc nestojis. Byt tebou, tak to nehrotim. Ty pracovni vztahy jsou dost křehké :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
10.12.20 07:37
@PaníKadrnožková píše:
No, vis, Pavliku, tomu se rika humor. Ale bud v klidu, to nepotrebujes :hug:

Kazdy mame jiny humor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek