Jak mám přestat ničit vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wixinia
Nováček 10 příspěvků 31.03.19 11:26
Jak mám přestat ničit vlasy?

Zdravím, vždycky jsem nosila vlasy pod ramena, možná až na lopatky. Mám je vlnité a jak byly dlouhé nevlnily se tolik a líbilo se mi, nemusela jsem s nima dělat moc věcí, když jsme chtěla vypadat upraveně, tak jsem je sem tam vyžehlila. Teďka jsem byla u kadeřnice a ostříhala mě tak, že mám vlasy trošku nad ramena, když je vyžehlím! :,( Každopádně každodenní žehlení vlasů opravdu neprospívá, ale nevím co mám dělat, moje vlnité vlasy v této délce působí jako ptačí hnízdo a opravdu do nevypadá pěkně. Co mám udělat aby rychleji narostli nebo jak je mám upravovat?
Slyšela jsem o šamponech Milva, myslíte že fungují?
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 31.03.19 11:29

Nic.. pockej az dorostou.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 31.03.19 11:30

Milva moc nefunguje a ještě zhoršuje kvalitu vlasu, jsou po nich takové drsnější, vysusenejsi. Růst moc neurychlis, určitě ne tak aby ti rostly několik cm za měsíc. Tohle se prostě musí vydržet až odrostou. Dej to do culiku a snaz se s tím dělat co nejmíň pokusu, každodenním žehlením ti akorát začnou odpadávat konečky a ta délka co chceš ti nedoroste nikdy…

ShadowDancer
Kecalka 306 příspěvků 31.03.19 11:33

Nic. Nechat je růst, nežehlit, nebarvit. Já si hlavu oholila v říjnu, měla jsem vlasy takové jak popisuješ ty. Teď vypadám jak ovečka, dělám si palmičku. Těším se až budou dlouhé, ale jsou to jen vlasy a za chvilku budou zpátky. Mám se tak ráda ale musela jsem k tomu dojít, první dva měsíce jsem probrečela.

MáškaMarie33
Kecalka 283 příspěvků 31.03.19 11:47

Kup si methionin, mně po porodu dost pomohl.

Clarette
Povídálka 16 příspěvků 31.03.19 11:50

Doporučuju na youtube podívat se na videa od kadeřnice Terezy Vlasákové. Doporučuje i používat kosmetiku na vlasy od značky Wella Invigo, vyzkoušela jsem je taky a musím říct, že jsou vážně super, mám barvené vlasy a používám konkrétně ten Color brilliance a mám ty vlasy vážně o poznání hezčí, za zkoušku to určitě stojí. Minimálně se podívej na její videa, mluví i o tom jak si třeba vůbec správně vyfénovat vlasy, snažím se dodržovat to, co ona ve videích radí a mám vlasy vážně o něco lepší :)

Wixinia
Nováček 10 příspěvků 31.03.19 12:05

@MáškaMarie33
Můžu se zeptat jaký jste přesně kupovala? A kolikrát denně jste jedla?

Lujza031
Kecalka 312 příspěvků 31.03.19 12:20
@Wixinia píše:
Zdravím, vždycky jsem nosila vlasy pod ramena, možná až na lopatky. Mám je vlnité a jak byly dlouhé nevlnily se tolik a líbilo se mi, nemusela jsem s nima dělat moc věcí, když jsme chtěla vypadat upraveně, tak jsem je sem tam vyžehlila. Teďka jsem byla u kadeřnice a ostříhala mě tak, že mám vlasy trošku nad ramena, když je vyžehlím! :,( Každopádně každodenní žehlení vlasů opravdu neprospívá, ale nevím co mám dělat, moje vlnité vlasy v této délce působí jako ptačí hnízdo a opravdu do nevypadá pěkně. Co mám udělat aby rychleji narostli nebo jak je mám upravovat?
Slyšela jsem o šamponech Milva, myslíte že fungují?
Děkuji :kytka:

Mám taky vlnité vlasy. Vlnité vlasy potřebují více vlhkosti, protože jsou tenčí a rychleji vysychají. Právě časté vysoušení fénem a hlavně žehlení je zničí, dlouho se pak nespraví. Milva trochu pomůže (ale kup si i masku, šampon vysušuje), ale je třeba na dost dlouho vynechat to žehlení a nechávat vlasy volně oschnout. Vlasy se spraví tak do roka, ale musíš se o ně starat.

Lujza031
Kecalka 312 příspěvků 31.03.19 12:24
@ShadowDancer píše:
Nic. Nechat je růst, nežehlit, nebarvit. Já si hlavu oholila v říjnu, měla jsem vlasy takové jak popisuješ ty. Teď vypadám jak ovečka, dělám si palmičku. Těším se až budou dlouhé, ale jsou to jen vlasy a za chvilku budou zpátky. Mám se tak ráda ale musela jsem k tomu dojít, první dva měsíce jsem probrečela.

Ovečka :) taky jsem jednu dobu měla takový vztek, že jsem se chtěla úplně ostříhat.Raději jsem zvolila palmičku :*

zimniden
Kecalka 107 příspěvků 31.03.19 12:32

Já si žehlím ob den několik let a na kvalitu to nemá vliv, třeba to tak bude i u tebe

Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 31.03.19 12:45

Ja presla na foukani pres kulaty kartac, a studenym vzduchem. Jinak zadne vitaminy ani sampony mi nikdy rust neurychlily. Zkousim uz asi 2,5r vse mozne.

MáškaMarie33
Kecalka 283 příspěvků 31.03.19 15:13
@Wixinia píše:
@MáškaMarie33
Můžu se zeptat jaký jste přesně kupovala? A kolikrát denně jste jedla?

Konkrétně tenhle https://www.zbozi.cz/hledani/?…

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 31.03.19 15:43

mam asi podobne vlasy, ale z vlnitych vlasu, ktere jsem nemela moc rada jsem udelala prednost, vubec nezehlim a naucila jsem se hlavne poradne foukat, do vlhkych vlasu tuzidlo, vyfoukat pres kartac a pak zafixovat, vlasy si umyvam obden nebo i denne, vzdy rano, zabere to chvilku a efekt je k nezaplaceni :palec: lehke, vzdusne, zarive a upravene, pres noc mam spis to vrabci hnizdo…ted mam vlasy na ramena a dobry, asi zkusim nechat trochu narust…

Wixinia
Nováček 10 příspěvků 31.03.19 17:39

@debra.morgan
A to foukate do rovna? :)

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 31.03.19 17:48
@Wixinia píše:
@debra.morgan
A to foukate do rovna? :)

slo by to, ale ne, nechavam vlny, jak jsem psala, udelala jsem z toho prednost. celkove mi takto uprava vlasu i s mytim a foukanim nezabere vic jak 15 minut a za ten efekt to stoji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama