Jak mám přežít protivné tchánovce a švagrovou?

Anonymní
4.8.20 10:33

Jak mám přežít protivné tchànovce a švagrovou

Ahoj, přeji vám všem krásný den a prosím o „vyslechnutí“ případně uklidnění, že v tom nejsem sama a hlavně prosím o radu co mám dělat, jak to přežít.
Bydlíme s tchanovci 8 let v baráku, oni dole, my nahoře. Začali jsme s tím, že to bude zatím, než se něco naskytne, že si postavíme svůj dům. Pak přišli děti, nic jsme neřešili a teď poslední 2 roky to začalo být peklo. Manželův brácha si našel ženskou s 2 dětmi, ta si s tchýni vyloženě sedla a je u ní furt i se svými dětmi. Ty k nám chodí jak domů, už jsme museli i začít vše zamykat, jsou nevychovaní, sprostý, na naše děti občas i zlí, je jim 9 a 7 let a nasim 7 a 3, ten 3 letý občas i po obědě ještě spí a oni tam lítají po schodech sem a tam, buší nám na dveře, když jim řeknu ať toho nechají, že malý spí, tak se tomu smějou a schválně ječí, aby ho vzbudili.Kdyz jsem si šla stěžovat ke tchýni a ke švagrové, že se toto děje, tak mi řekly že vše nafukuju a že nechápou že malý chodí ještě spát, že to je vlastně moje chyba, že jsem ho dala spát a že to dělám schválně, ze furt musím něco mít. Ani manžel nic nezmůže, tolikrát jim to říkal, že se nám to nelíbí co se tam děje. Ted má švagr čerstvě miminko, takže švagrová je u tchýně pořád, i na oběd, prostě celý den a ani mě nepozdravi, protože já si furt prý jen stěžuji, neustále mě spolu pomlouvají. Jeji děti má tchýně furt a našich dětí si ani nevšimnou, nic jim nekoupi, ani neví že měli třeba svátek nebo narozeniny a jejich děti si od nich tahají tašky sladkostí. Pritom my máme dětí opravdu zlatý oproti těm jejím a ona je furt dává za vzor ty jejich. Už jsme to nedali, takže máme koupenou parcelu a teď začínáme stavět. Jde ale o to, že to bude trvat, než se přestěhujeme a já nevím jak to tam zatím vydržím. Mám už úplně averzi…když je vidím na zahradě, je mi zle od žaludku, klepou se mi ruce, nemám ani chuť k jídlu. Vadi mi i to jak ignorujou naše děti a podporujou ty jejich a jak nás neustále pomlouvají. Kolikrat půlku dne probrecim.Deti už taky ven ani nechtějí, bojí se těch jejich dětí. Manzel to už i s rodiči řešil, ale oni řeknou, že je to jejich pozemek a můžou si tam vodit a dělat co chtějí. Vždy jsme s nimi vycházeli v pohodě, ale od té doby co je tam švagrová vařená pečená se změnili. Ja vůbec nevím jak to tam máme přežít, opravdu je mi zle z toho, zacaly mi padat hrozně vlasy, zhubla jsem za poslední 2 měsíce 10kg(což je teda jediný pozitivní na tom :mrgreen:) Vim že jsme to měli už řešit dřív, kéž bych mohla vrátit čas :,(
Děkuji za vyslechnutí a držte mi palce ať to přežiju :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.8.20 10:37

Ještě dodám, že tchán chlastá první ligu a v poledne už nevnímá, takže všechny ignoruje, potácí se po zahradě, na mně občas něco zavrčí, nerozumím mu a odpoledne už spí :( Začal takhle pít před 3 lety.

• Citovat
  • Nahlásit
4491
4.8.20 10:47
@Anonymní píše:
Ještě dodám, že tchán chlastá první ligu a v poledne už nevnímá, takže všechny ignoruje, potácí se po zahradě, na mně občas něco zavrčí, nerozumím mu a odpoledne už spí :( Začal takhle pít před 3 lety.

jestli je pravda co pises,
to nejsi jedinou obeti,
tchanovi se ani nedivim, to se asi opravdu neda vydrzet,

lecba na kraval je jednoducha, delat take obcas kraval,
kdyz oni ve dne, tak ve dve rano poloz reprobedny od HiFi na podlahu, pekne bez koberce,
bydlite nahore, a zacni diskoteku, tak do ctyr,
myslim, ze velmi rychle pochopi,
ze tak to dal nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7654
4.8.20 10:50

Vaše chyba. Už jste měli být dávno pryč. Teď to jediné vydržet dokud nedostavíte, nebo si sežente zatím někde pronájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 10:53
@karkarka píše:
Vaše chyba. Už jste měli být dávno pryč. Teď to jediné vydržet dokud nedostavíte, nebo si sežente zatím někde pronájem.

Ano, vím, že je to naše chyba, kéž by šel vrátit čas.
Pronájem neuplatime, už tak máme hypotéku vysokou na nový dům.

• Citovat
  • Nahlásit
244
4.8.20 10:53

Odstehovat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7654
4.8.20 10:55
@Anonymní píše:
Ano, vím, že je to naše chyba, kéž by šel vrátit čas.
Pronájem neuplatime, už tak máme hypotéku vysokou na nový dům.

A ten bude postavený kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
4.8.20 10:55

Jedine jit zatim do najmu. Koupit uz neco hotoveho-byt, dum, ale to uz je hloupe, kdyz uz zacinate stavet :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 11:00
@karkarka píše:
A ten bude postavený kdy?

Nejdříve za rok právě :(

• Citovat
  • Nahlásit
7654
4.8.20 11:04
@Anonymní píše:
Nejdříve za rok právě :(

Tak bohužel to budeš muset ještě vydržet chodíš do práce? Nebo jsi tam s nima celý den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
4.8.20 11:07

No tchánovci mají vlastně pravdu, jejich dům - jejich pravidla :nevim: Máš už aspoň světlo na konci tunelu, do nájmu říkáš že nemůžete, tak to prostě musíš už vydržet. Byla bych asi s dětmi co nejčastěji mimo dům, výlety, hřiště, nemůžeš třeba k vašim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2356
4.8.20 11:10

Vaše chyba, teď už je potřeba ten rok vydržet, pokud neutáhnete podnájem.,,,nastupuješ po mateřské do práce, ne? tak by to opravdu nešlo?

Těch 10 kilo závidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
4.8.20 11:15
@Anonymní píše:
Ahoj, přeji vám všem krásný den a prosím o „vyslechnutí“ případně uklidnění, že v tom nejsem sama a hlavně prosím o radu co mám dělat, jak to přežít.
Bydlíme s tchanovci 8 let v baráku, oni dole, my nahoře. Začali jsme s tím, že to bude zatím, než se něco naskytne, že si postavíme svůj dům. Pak přišli děti, nic jsme neřešili a teď poslední 2 roky to začalo být peklo. Manželův brácha si našel ženskou s 2 dětmi, ta si s tchýni vyloženě sedla a je u ní furt i se svými dětmi. Ty k nám chodí jak domů, už jsme museli i začít vše zamykat, jsou nevychovaní, sprostý, na naše děti občas i zlí, je jim 9 a 7 let a nasim 7 a 3, ten 3 letý občas i po obědě ještě spí a oni tam lítají po schodech sem a tam, buší nám na dveře, když jim řeknu ať toho nechají, že malý spí, tak se tomu smějou a schválně ječí, aby ho vzbudili.Kdyz jsem si šla stěžovat ke tchýni a ke švagrové, že se toto děje, tak mi řekly že vše nafukuju a že nechápou že malý chodí ještě spát, že to je vlastně moje chyba, že jsem ho dala spát a že to dělám schválně, ze furt musím něco mít. Ani manžel nic nezmůže, tolikrát jim to říkal, že se nám to nelíbí co se tam děje. Ted má švagr čerstvě miminko, takže švagrová je u tchýně pořád, i na oběd, prostě celý den a ani mě nepozdravi, protože já si furt prý jen stěžuji, neustále mě spolu pomlouvají. Jeji děti má tchýně furt a našich dětí si ani nevšimnou, nic jim nekoupi, ani neví že měli třeba svátek nebo narozeniny a jejich děti si od nich tahají tašky sladkostí. Pritom my máme dětí opravdu zlatý oproti těm jejím a ona je furt dává za vzor ty jejich. Už jsme to nedali, takže máme koupenou parcelu a teď začínáme stavět. Jde ale o to, že to bude trvat, než se přestěhujeme a já nevím jak to tam zatím vydržím. Mám už úplně averzi…když je vidím na zahradě, je mi zle od žaludku, klepou se mi ruce, nemám ani chuť k jídlu. Vadi mi i to jak ignorujou naše děti a podporujou ty jejich a jak nás neustále pomlouvají. Kolikrat půlku dne probrecim.Deti už taky ven ani nechtějí, bojí se těch jejich dětí. Manzel to už i s rodiči řešil, ale oni řeknou, že je to jejich pozemek a můžou si tam vodit a dělat co chtějí. Vždy jsme s nimi vycházeli v pohodě, ale od té doby co je tam švagrová vařená pečená se změnili. Ja vůbec nevím jak to tam máme přežít, opravdu je mi zle z toho, zacaly mi padat hrozně vlasy, zhubla jsem za poslední 2 měsíce 10kg(což je teda jediný pozitivní na tom :mrgreen:) Vim že jsme to měli už řešit dřív, kéž bych mohla vrátit čas :,(
Děkuji za vyslechnutí a držte mi palce ať to přežiju :*

No jedině pracovat na tom se proti tomu dokázat obrnit prostě to ten rok vydržet. Snažila bych se trávit co nejvíce času mimo dům a zahradu-procházky výlety, hřiště ap. Švagrové děti bych si do bytu prostě nepustila, to by se mohli všichni třeba stavět na uši. Uvědom si, že vaši situaci můžeš zlepšit jedině tím, co můžeš udělat Ty sama. Z jejich strany nic nečekej a netrap se tím, že tchyně upřednostňuje cízí děti před vlastními vnuky. Nemá opravdu nemá smysl se trápit věcmi, které nemohu změnit- na to se zaměř. Klidně bych si na Tvém místě zkusila najít i nějakou terapii, mohlo by Ti to pomoci získat náhled a když nic alespoň vypadneš z domu. A říkej si, že jsou lidi, kteří v podobném peklíčku musí žít bez výhledu toho, že někdy odejdou- to musí teprve být žůžo. Držím palce to přečkáš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 11:21
@prokr píše:
No jedině pracovat na tom se proti tomu dokázat obrnit prostě to ten rok vydržet. Snažila bych se trávit co nejvíce času mimo dům a zahradu-procházky výlety, hřiště ap. Švagrové děti bych si do bytu prostě nepustila, to by se mohli všichni třeba stavět na uši. Uvědom si, že vaši situaci můžeš zlepšit jedině tím, co můžeš udělat Ty sama. Z jejich strany nic nečekej a netrap se tím, že tchyně upřednostňuje cízí děti před vlastními vnuky. Nemá opravdu nemá smysl se trápit věcmi, které nemohu změnit- na to se zaměř. Klidně bych si na Tvém místě zkusila najít i nějakou terapii, mohlo by Ti to pomoci získat náhled a když nic alespoň vypadneš z domu. A říkej si, že jsou lidi, kteří v podobném peklíčku musí žít bez výhledu toho, že někdy odejdou- to musí teprve být žůžo. Držím palce to přečkáš :kytka:

Děkuji! Ano, právě, říkám si, že to není na stálo, mám vidinu " lepších zítřků".
Do práce nastupuji v říjnu po mateřské tak snad to bude pak i lepší, nebudu doma tolik a o víkendech budem co nejvíc mimo dům.
K našim nemohu, mám už jen taťku a ten je v Domově důchodců, má tam jednu místnost.

• Citovat
  • Nahlásit
72923
4.8.20 11:22

No, když to osekame o tve narky, jak tchyne dava tamtem vic, tak mi tu zbyva akorát problem s bouchanim na dvere - dej dite dpat co nejdal od vstupnich dveri a bouchani ingnoruj, bez odezvy to nikoho dlouho bavit nebude. Ad zahrada - hod s detmi nekam ven a raky mate klid, nejak nemam pocit, ze by se jedno ci druhe nedalo zvladnout jeste rok az dva. Ono to trochu vypada, ze nejvetsim problemem je tva zavist :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama