Reklama

Jak mám přibrat na váze a mít ženštější postavu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 13:49
Jak mám přibrat na váze a mít ženštější postavu?

Nemůžu přibrat. Váha se mi pořád drží na stejném čísle. Co pomáhá? Tabletky, jídlo, cvičení,…je mi 19 a dítě ještě nemám.
Nemám zadek a prsa už vůbec ne. Kvůli tomu mi často hádají i že mi je 14. Jak mám konečně přibrat na váze?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:02

Taky mi dlouho hádali míň a taky jsem byla typ ani rici ani cici. Ale po dětech to umím ocenit, nemám problém s váhou, postava se trochu zaoblila, kdysi jsem myslela, že bych si šla nechat našít prsa, no nakonec jsem si nechala své jedničky :) . Pokud nemáš podvýživu, tak to neřeš. Jinak se tloustne po injekcích B12 a po HA, ani do jednoho bych nešla.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:10

Ahojky, můžu se podělit o svou zkušenost. Celý život taky trpím tím, že nemůžu přibrat. Vždycky jsem poslouchala urážky, že určitě nic nejím a ani nechci jist a že vypadám strašně. Nikdo nechápal, jak je možné, že když jím, jak tvrdím, sladké a tucne, tak že nepriberu ani gram. Nemohla jsem 6 let kvůli nízké váze otěhotnět, vyhodili jsme 80 000 za umele oplodnění a zbytečně. Až jeden vojenský lékař, který slyšel že nemůžu přibrat, tak mi řekl ať vyzkouším lék Peritol 3×1. V kombinaci s tabletkami kyseliny listové 1×1. Peritol je obyčejné neškodné antihistaminikum, takže proti alergiim a může se užívat dlouhodobě. Obyčejní lékaři ho neznají, vždycky jim vysvětluji, co že to vlastně beru a na co to je. Pak mi ho doporučil ještě krátce na to jiný vojenský lékař. Kromě toho, že se v pribalovém letáku píše o tom že je to antihistaminikum, píše se tam i o tom, že to zvyšuje chuť k jídlu a že se to dává i u poruch příjmu potravy a vím že se to dává i starým lidem co moc nejí a jsou hubení a pro celkové zlepšení fyzického stavu. Musím říct, že jsem okamžitě začala probírat, tuším snad půl kila denně že začátku.. Neustále jsem musela něco jist… Kila šla nahoru naprosto lehce a sama. Myslela jsem, že mi už nikdy nic nepomůže a najednou jsem už popáté těhotná a jde to samo. Rozhodně moc doporučuji, je to na předpis, tak poprosit doktora ať mrkne, že to pomáhá na pribrani.. Jediné co je třeba přežít, že po první tablete je siiilena ospalost. To ale přejde do 24 hodin… Takze první vzít nejlépe na noc a na víkend :kytka:

Příspěvek upraven 22.09.18 v 14:16

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:13

Jinak B12 ani Ha mi nepomohly… Jak komu asi… U mě je nejspíš problém se vstřebáváním živin, protože ten Peritol má látky, které toto upravují…

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 22.09.18 14:16

můžu se zeptat jakou máš výšku a váhu? V 19 letech bych to ještě nehrotila, buf ráda že ti tipují méně. Já to vždycky nenáviděla ale teď ve 30 a po třech dětech jsem ráda že mi tipují max 20. Taky hodně dělá jaká máš jídelníček,jestli jsi ve stresu jakou máš energetické výdaje a pod. Nejlíp ti poradí nutriční poradce, řekně přesně kdy kolik a čeho…ale taky je omožné že máš púrostě taktop stavěné tělo a budeš vždy drobek třeba i po dětech :)

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 22.09.18 14:20

@PaFi jj mi taky B12 ani HA nedaly ani deko a to mi přímo napsal pokteré ženský většinou jdou s váhou nahoru. navíc B12 prý ani tak není na přibrání, jen podporuje chuť k jídlu,takže spíš vhodné pro někoho kdo má problém s jídlem a moc nechce jíst,zrovna min týden jsem to s dr řešila zda by mijenemohla dávat,aby jsem nabrala,než mi zjistili bezlepek spadla jsem na 33kg a prý to bylokdysi ale teď už se ví že to není zrovna nej a ani se to už mocc nedělá

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:22

@brumi je možné že je nějaký problém se stravou, ale zas ne vždy.. Já bych už k nutričnímu poradci nikdy nešla… O hubnutí ví vše, ale o pribrani nic… Když jsem vešla, vyvalila na mě oči a posmesne rekla: no tak snad si nemyslíte, že jste tlustá?!?! A měla jsem po náladě s ní cokoli řešit. Pak mi bylo dáno doporučení jist všeho 2× tolik co dosud, takže po zjištění, že když si dám na snídani třeba 2 rohlíky a jogurt, bych měla sníst 4 rohlíky a 2 jogurty a když sním 6 knedlíků, že bych jich měla sníst 12…takovou snídani nemá ani chlap… Jsem odešla a nikdy víc se neukázala :).. Ale třeba jsem narazila jen na blbou nutriční poradkyni.. :nevim:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 22.09.18 14:28

Zhruba od 18 let jsem vážila 50 kg. Na 164 cm. Teď je mi 36, mám dvě malé děti a váhu 52. Prsa nic, zadek nic. Ale už to neřeším. Naopak. Jsem ráda, že mi hádají méně :) a jsem štíhlá. Nicméně ve tvém věku jsem to řešila také. Zkoušela se vyjist po zdravém způsobu, vyzrat po prasecinkach :D Sklenice Nutelly za večer při učení a nic. Nutridrinky mi neseděly, měla jsem po nich průjem. Máma mi dělala na noc kakao se šlehačkou a nic. Ani deko. Zkus se věnovat cvičení. Zpevnis se, svaly jsou těžší než tuk, budeš mít hezkou, pevnou, štíhlou postavu.

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 22.09.18 14:29

@PaFi tak to jsi narazila na totální tele to může poradit jen b…bec, není to o množství ale oskladbě aby všechny hodnoty byly tak akorát, třeba na snídu tolik bílkovin a sachariduů,na oběd zase jinak

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:34

@brumi to jo no.. Ale u mne bude asi fakt problém s tím vstřebáváním živin ve střevě, protože po těch lécích pribírám, přestože jsem složení stravy nikdy nezměnila… A toto bych řekla že bude problém hodně lidí co nemohou přibrat…

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:36

@Gepardice 50 kg na 164 cm je nádhera… To není člověk až tak hubený… Pokud má zakladatelka tolik, taky bych neřešila.. Já měla na 164 cm 41 - 44 kg, to je pak teprv mazec…

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 22.09.18 14:36

@PaFi to jehodně pravděpodobné,nej­píš ta střeva neumí spracovat živiny jak by měly,taky zatím marně bojuju sice, už nemám 33 kg,ale 35 jenže i to je strašně málo a nejhorší je že se najím a do dvou hod vždy na velkou,takže bych řekla že to mnou vyloženě prolítne

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 22.09.18 14:41

@PaFi Okolí mělo pořád pocit, že jsem hubená. Až jsem tomu uvěřila. Kolikrát já slyšela větu " bez se najíst" nebo průpovídky o anorexii. Ale tlusté spolužačce nikdo neřekl, ať už tu svačinu není, že je tlustá :lol:

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:42

V těhotenství jsem přibrala ze 47 na 63 kg a před porodem jsem ze setrvačnosti na předporodním kurzu se ptala, že lidi říkají že jsem hubená, že určitě budu mít úzkou pánev a budu muset císařem a ženská na mě kouká a ať se postavím a říká, dyt máte úplně normální pěknou štíhlou postavu.. Tak jsem byla v šoku, to jsem poprvé v životě slyšela že nejsem hubená :lol: ale stejně se mi hromada ženských vysmivaly, jak jsem byla spokojená s 63 kily a prý jsem stejně zdechlina.. To jsou ty, co přibraly z 85 na 110… Vadi mi vždycky, jak tlustým si nikdo nedovolí říct ani ň, protože to se přece neříká a je to neslušné, ale hubené to říkají i cizí na potkání, to už všem přijde v pořádku.. Přitom nikdy nikdo neví, jaký má kdo problém zdravotní a je plno lidí, co přibrat chce! :cert:

PaFi
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:49

@Gepardice nene , mám 164 cm taky a když jsem měla 50 kg už to byla nádhera, rozhodně nemas nějak nenormální postavu… To je to co jsem psala, tlusti to budou říkat vždycky ale nikomu neřeknou už nezer, jsi tlustá jako prase :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >