Jak mám sbalit kluka ve vlaku, zapeklitá situace, prosím poraďte

25
16.9.21 18:08

Jak mám sbalit kluka ve vlaku, zapeklitá situace, prosím poraďte

Ahoj, každý den jezdím vlakem domů ze školy a v tom vlaku se mi hrozně líbí jeden kluk, předpokládám že chodí na místní zemědělskou, jezdí vždy ve 14:07 a do již čekajícího vlaku přichází cca pět minut po mě, většinou sedí asi s kamarádem, mám pocit že vím kterou cestou chodí ze školy, prosím máte nějaké nápady na to jak ho ulovit? :lol: prosím budu vděčná za každou radu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35744
16.9.21 18:14

Ne moc dlouhý pohled a úsměv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:19

@Russet děkuji za radu, dobrý nápad ale co když se zrovna bude koukat do mobilu, a co když to nebude poznat že se usmívám-pod rouškou to je občas problém poznat :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
16.9.21 18:22

Bez ho o neco poprosit, např že máš vybity telefon a potřebovala by sis zavolat…a pak uvidíš jak se chytne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
16.9.21 18:23
@Traingirl píše:
@Russet děkuji za radu, dobrý nápad ale co když se zrovna bude koukat do mobilu, a co když to nebude poznat že se usmívám-pod rouškou to je občas problém poznat :think: :mrgreen:

Tak roušku sundáš, napiješ se a podíváš se, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:27

@Jednablbka V tom vlaku většinou už bývá hodně lidí a on sedí s kamarády, tak mi přijde blbý to udělat tam, napadlo mě že bych mohla jít na cestu kterou si myslím že chodí do školy a tam se ho třeba poprosit o pomoc že jsem si třeba zapomněla zavolat a potřebuju nutně volat, a nebo se ho zeptat jestli neví v kolik jede vlak-jenže na to on odpoví a já nevím jak pokračovat v konverzaci aby to nebylo blbý, nevíte? :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:30

@Russet Jo to je chytrý děkuji za radu, jenže je tu takový problém-co když nebude místo ve vlaku naproti němu aby na mě viděl? To pak mám možnost jedině při výstupu a to mi přijde blbý dělat že piju, vystupuju dřív než on, on jede dál směrem na Telč :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
16.9.21 18:30
@Traingirl píše:
@Jednablbka V tom vlaku většinou už bývá hodně lidí a on sedí s kamarády, tak mi přijde blbý to udělat tam, napadlo mě že bych mohla jít na cestu kterou si myslím že chodí do školy a tam se ho třeba poprosit o pomoc že jsem si třeba zapomněla zavolat a potřebuju nutně volat, a nebo se ho zeptat jestli neví v kolik jede vlak-jenže na to on odpoví a já nevím jak pokračovat v konverzaci aby to nebylo blbý, nevíte? :think: :mrgreen:

Popros ho doučování z češtiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:31

@Russet nepotřebuju, jsem na gymplu a z čj mám dobrý známky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:32

@Russet a navíc on je z učňáku tak mi asi moc neporadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35744
16.9.21 18:32
@Traingirl píše:
@Russet Jo to je chytrý děkuji za radu, jenže je tu takový problém-co když nebude místo ve vlaku naproti němu aby na mě viděl? To pak mám možnost jedině při výstupu a to mi přijde blbý dělat že piju, vystupuju dřív než on, on jede dál směrem na Telč :(

Navaž při výstupu oční kontakt. Já nevím, vy mladí ovládáte všechny ty eply a jiné cajky a s obyčejným seznámení máte takový problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
16.9.21 18:33

Když jezdí 14:07, tak to je blbý, ale měl bych super nápad, kdyby jezdil 15:30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:35

@Russet No jo no :mrgreen: děkuji za radu zkusím a pak dám vědět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
16.9.21 18:36

@pohledzdruhestrany A jaký by to byl nápad? :mrgreen: