Jak mám taktně naznačit muži, aby zhubl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:57
Jak mám taktně naznačit...

Zdravím, mám otázku. Jak mám manželovi (36) taktně naznačit, že by měl zhubnout. Poslední dobou má problémy s váhou a začíná mu růst takový ten pivní mozol. :roll:
Přitom ji stále stejně, chodí do posilovny ( jak jsem se dozvěděla necvičí skoro na břicho). Potřebovala bych mu to nějak taktně naznačit, že mi nepřipadá přitažlivé břicho, které přelézá pásek kalhot :(. Zároveň mu ale nechci způsobit nějaký blok ohledně toho, že už pro mě není tolik přitažlivý apod. :think: Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 26.03.19 20:00

možná pořídit a podstrcit nějakou jeho nelichotivou fotku, at si toho povsimne radeji sam

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 26.03.19 20:01

Teda když nedokážeš manželovi říct ani to, že ti připadá že mu roste břicho, tak co to je za manželství?? Prostě to nadhod, spíš bych řekla že třeba potom víc makne aby se ti líbil…

ka2ka
Extra třída :D 14568 příspěvků 26.03.19 20:04

počkej až ti taktně naznačí tě vymění za mladší model :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:05
@Kriss Tina píše:
Teda když nedokážeš manželovi říct ani to, že ti připadá že mu roste břicho, tak co to je za manželství?? Prostě to nadhod, spíš bych řekla že třeba potom víc makne aby se ti líbil…

Jak by ses cítila ty, kdyby ti někdo řekl, že jsi tlustá… Hledám nějaký trochu méně přímý způsob, který tolik nebude bolet :?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 26.03.19 20:09
@Anonymní píše:
Jak by ses cítila ty, kdyby ti někdo řekl, že jsi tlustá… Hledám nějaký trochu méně přímý způsob, který tolik nebude bolet :?

Mě by to od přítele nevadilo, my si tohle říkáme normálně, já mu řeknu že by měl přestat tolik žrát, že kyne on mi zas řekne že mi narost zadek. Fakt se kuli tomu nehroutime, spíš to radši uslyším od něj naplno než aby mi to pak naznačovaly kamarádky…

Uslava
Kecalka 348 příspěvků 26.03.19 20:11
@Elishka1 píše:
možná pořídit a podstrcit nějakou jeho nelichotivou fotku, at si toho povsimne radeji sam

Jo dobrá fotka dělá divy. On se člověk ani v zrcadle tak nevnímá, jak na fotce. To je dobrý nápad. :palec: :potlesk:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.03.19 20:11

Jsi hodna. To ja manzelovi rekla, ze je tlustej jak prase. Odpoved byla: “Nene, jsem krasnej!” a to bylo cely :nevim Myslim, ze muzi to neberou tak fatalne jako my.
Normalne mu to rekni, podle me se z toho nezhrouti :lol:

baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 26.03.19 20:12

Můžeš si třeba v ložnici vylepit plakáty s namakanými svalovci :lol: Nedá se to říct, ani naznačit taktně. Záleží jen na něm, jestli je to pro něj až tak důležité. Většina lidí se nejspíš naštve a zasekne. Hodně štěstí. Doufám, že ty jsi dokonalá

baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 26.03.19 20:13
@MadGirlNancy píše:
Jsi hodna. To ja manzelovi rekla, ze je tlustej jak prase. Odpoved byla: “Nene, jsem krasnej!” a to bylo cely :nevim Myslim, ze muzi to neberou tak fatalne jako my.
Normalne mu to rekni, podle me se z toho nezhrouti :lol:

jo, ty lepší reagují takhle :lol:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 26.03.19 20:14

Normálně mu to řekni, v manželství by měla být důvěra a upřímnost :nevim: chápu že to nemusí být přijemné ale chlapi nějaký naznačování často nepoberou a musíš jim to říct tvrdě do očí

medunka23
Kelišová 7362 příspěvků 26.03.19 20:14

A víš, že tuk na břiše dělá hlavně kuchyň a zanedbatelné procento je cvičení? Čímž nechci říct, že je k ničemu, ale to gro je vždy jídlo. Jinak nechápu, že když jste spolu jako partneři, že si to nedokážete narovinu říct, samozřejmě chápu, že se to blbě říká, ale přeci tak nějak víš, jak na něj ne??

Malaga
Nadpozemská drbna 25490 příspěvků 26.03.19 20:16

@medunka23 tak tuk na břiše dělá dost i stres…

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 26.03.19 20:19

Ježíš prostě mu to řekni, nechápu co řešíš :nevim: :roll: to jste manželé dva týdny a 3 se znáte nebo co?

blobfish
Závislačka 4696 příspěvků 26.03.19 20:28

S manželem se o našich nedostatcích normálně bavíme. Jenže my se přitahujeme i přes ty nedostatky 8) Říct partnerovi, že mě kvůli pár kilům navíc nepřitahuje, to je celkem silná káva.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama