Jak mám vědět, co teda platí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:37
Jak mám vědět, co teda platí

Holky, jsem docela zoufalá.

S přítelem nebydlíme, ale trávíme spolu víkendy (vždycky někde) a občas i všední den. Tentokrát taky. Zadal mi, ať domluvím ubytko se saunou, že přespíme a ráno pojedeme mi pomoct v bytě. Bylo to docela složité, paní ubytovatelka dvakrát kontrolovala, jestli přijedeme. A najednou v pět večer telefon, že to mám zrušit, že se jim něco zpozdilo v práci a že neví, jak to bude stíhat. Já už byla sbalená, oblečená, na cestě, všechno zařízené. proběhlo několik telefonátů, kdy řekl jednou, že to mám zrušit a když to nepůjde, že přijede a přespí. Když jsem se ho ptala, co vlastně chce on, nevěděl. Pak mu tam někdo přišel, tak položil telefon, ale skončili jsme tím, že to asi stihne a že já teda na něj počkám v tom ubytování. V osm hodin rozveselený telefon, jestli se mi to podařilo zrušit. myslela jsem, že padnu do mdlob, protože už jsem na něj čekala, všechno jsem zaplatila, večeři jsem mu s sebou vzala. Tak jsem mu řekla, že ne, že jsme se domluvili, že tam na něj přece počkám. A on zase, že už jim přijelo auto, že zase musí a vzdechy, že teda neví. Šla jsem naštvaná spát, vyhodila jsem díky tomu 2 tisíce.

A měla jsem toho plné zuby. Ráno jsem odjela bez rozloučení, protože jsem to neohla překousnout. Dorazil asi ve dvě v noci.

Až vychladnu, chci to řešit, ale poraďte, co byste dělaly. Není to úplně poprvé, ale takhle vyhrocené to ještě nebylo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helca83
Kecalka 374 příspěvků 17.10.18 19:47

Kolik vám je let? Každopádně se nechová pekne ani rozumne :roll: Pro příště bych mu řekla at si to cele zařídí a uhradí sám, a hodně bych uvažovala jestli s takto nezodpovědnym člověkem být, protože jak to čtu, neděje se to poprvé a on si s tím asi hlavu nedělá :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:48
@Helca83 píše:
Kolik vám je let? Každopádně se nechová pekne ani rozumne :roll: Pro příště bych mu řekla at si to cele zařídí a uhradí sám, a hodně bych uvažovala jestli s takto nezodpovědnym člověkem být, protože jak to čtu, neděje se to poprvé a on si s tím asi hlavu nedělá :zed:

52 :-)

Helca83
Kecalka 374 příspěvků 17.10.18 19:50

Tybrdo, já čekala třeba 20 a 22. Už by přeci v svém věku měl mít rozum :nevim:

Keyllah
Echt Kelišová 9759 příspěvků 17.10.18 19:53
@Anonymní píše:

tak na to bych neměla…v jeho věku už by snad měl být trochu rozhodný a vědět jak situaci řešit. Podobné jednání, pokud by bylo častěji, by mě fakt nebavilo a přemýšlela bych, jestli to mám zapotřebí

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 17.10.18 19:54

@Helca83 to já taky. Čekala jsem puberťáka. :lol: Zakladatelko podle popisu mi přijde nezralej a tak nějak tě má na háku.

Příspěvek upraven 17.10.18 v 19:55

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 17.10.18 19:55
@Anonymní píše:

Dohromady? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:58
@Amelie30 píše:
@Helca83 to já taky. Čekala jsem puberťáka. :lol: Zakladatelko Zakladatelkopisu mi přijde nezralej a tak nějak tě má na háku.

Ale on to byl, kdo chtěl se v týdnu potkat, on to vymyslel a dal mi za kol to zajistit. Pak i říkal, že se těší, chápu, že se mu to v práci asi zkomplikovalo, ale i tak se to přece dá řešit a ne říct, hele zruš to, když už to nejde anebo je to o ostudu a pak rozveseleně zavolat, jestli se mi to podařilo.

Už se to stalo několikrát, že jsem něco narychlo rušila, kvůli tomu jsme nejeli v září do rakouska, což jsme plánovali, protože on byl najednou, že neví, jak to bude v práci, chápu, že to tam občas asi má nejasné, ale zas tak úplně taky ne. A asi dvakrát musel ubytování zajišťovat sám, protože mě to naštvalo.

Jsem kliďas, ale to poslední je pro mne fakt síla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:59
@nostress píše:
Dohromady? :D

Jemu, já jsem mladší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 20:02

Jsem vycukaná z bývalého, s kterým jsme se domuvili na dovolené, já ji zajistila a zaplatila a on týden předtím řekl, že nepojede. Nakonec fakt jednou nejel, ale to už se vztah hroutil.

A teď znova. A ještě líp, že jsem tam seděla sama a on, že prý je to zrušeno…

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 17.10.18 20:02

52let a rozhodovací schopnosti na úrovni 12let. Husté.

terinka4444
Hvězda diskuse 68522 příspěvků 17.10.18 20:05
@Anonymní píše:
Jemu, já jsem mladší.

ježiš marjá a na co ho máš?

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 17.10.18 20:17
@Anonymní píše:
Ale on to byl, kdo chtěl se v týdnu potkat, on to vymyslel a dal mi za kol to zajistit. Pak i říkal, že se těší, chápu, že se mu to v práci asi zkomplikovalo, ale i tak se to přece dá řešit a ne říct, hele zruš to, když už to nejde anebo je to o ostudu a pak rozveseleně zavolat, jestli se mi to podařilo.

Už se to stalo několikrát, že jsem něco narychlo rušila, kvůli tomu jsme nejeli v září do rakouska, což jsme plánovali, protože on byl najednou, že neví, jak to bude v práci, chápu, že to tam občas asi má nejasné, ale zas tak úplně taky ne. A asi dvakrát musel ubytování zajišťovat sám, protože mě to naštvalo.

Jsem kliďas, ale to poslední je pro mne fakt síla.

On to vymyslel, a tobě to dal za úkol zajistit… Od teď bych to otočila, i s tím, že si to bude jak případně rušit, tak platit.Myslím, že by si příště dobře rozmyslel, kam ano, nebo ne.Otázka je, jak to má se zodpovědností,a jak se na něj můžeš spolehnout v běžném životě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 20:21
@nostress píše:
On to vymyslel, a tobě to dal za úkol zajistit… Od teď bych to otočila, i s tím, že si to bude jak případně rušit, tak platit.Myslím, že by si příště dobře rozmyslel, kam ano, nebo ne.Otázka je, jak to má se zodpovědností,a jak se na něj můžeš spolehnout v běžném životě.

Děti s ním neplánuju, takže drobně nezodpovědný být může. Že je nerozhodný, to o sobě ví, když neví, utíká do práce, kde „pracuje“ - může tam i přespat.

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 17.10.18 20:21

Nemá ještě jednu ženskou?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >