Reklama

Jak mám zdravě přibrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:33
Jak mám zdravě přibrat

Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 24.09.18 20:40

Kolik měříš vážíš a kolik a čeho za den sníš? Od toho se dá odpichnout

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 24.09.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Co jsi měla dnes k jídlu? Kolik měříš a vážíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:49

@pikola 160 Cm 43 kg
No dávám prednost sladkymu rano, v průběhu dne si udělám nějaký toust, když je teplý jídlo tak si dam to, pak třeba pizza , jogurt ale upřímně nejim žádnou zeleninu , spíše nezdravě věci no :nevim:

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 24.09.18 20:50

@Russet 160 Cm 43 kg
Dnes konkrétně snídaně : kinder Maxi king a buchticky se sodo
Oběd : polévka knedliky s uzenym
Mezitím zakusek
Večeře : tatarak

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 24.09.18 20:51

Kaslu na anonymitu jde o prd :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 24.09.18 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Na YouTube je pořád zhubni nebo přiber
Tam pochopíš kde je chyba,že jsi moc hubená.

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 24.09.18 20:52
@Kokoska17 píše:
@Russet 160 Cm 43 kg
Dnes konkrétně snídaně : kinder Maxi king a buchticky se sodo
Oběd : polévka knedliky s uzenym
Mezitím zakusek
Večeře : tatarak

Jo, taknto je fakt vyvážená strava. Myslela jsem si to. :zed:

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 24.09.18 20:55

@Russet v mladí jsem i držela stravu, ale nic moc .. žádný kila hore. Když se člověk podívá na naši rodinu nikde nikdo s kilama navíc :lol: takže jsem se na to vykašlala a jedla si co chci ale ted bych chtěla napsat radu od někoho kdo si tím prošel, typy/ triky jak u toho vydržet a chutný recepty ..

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 24.09.18 20:57

Přestaň jíst sladkosti typu Kinder. Plné jednoduchého cukru. Klidně snídej pečivo - tvaroh, sýr, šunka…vejce. Zelenina. Ke svačině třeba ovoce s jogurtem. Oběd ne pokaždé knedlíky. Zákusek ti neublíží, ale zkus třeba něco doma upéct. Večeře lehčí než oběd, třeba hustá polévka. Kde máš nějakou zeleninu? I tepelně upravenou.

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 24.09.18 20:59
@Kokoska17 píše:
@Russet v mladí jsem i držela stravu, ale nic moc .. žádný kila hore. Když se člověk podívá na naši rodinu nikde nikdo s kilama navíc :lol: takže jsem se na to vykašlala a jedla si co chci ale ted bych chtěla napsat radu od někoho kdo si tím prošel, typy/ triky jak u toho vydržet a chutný recepty ..

Tak genetika roli hraje. Ale jíš asi hlavně sacharidy a tuky. Tělo ti hladoví. Nech si sestavit jídelníček na míru. Když se budeš cpát kinder sraj. dama, zkazíš si chuť na obyčejné jídlo. Vařit se dá i jednoduše. Plátek masa, brambory, zelenina.

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 24.09.18 21:01

@Russet děkuji za tip.. zeleninu nejim ani ovoce. Proste když jsem byla na vejsce tak jsem tohle přestala jist, nějak jsem to nepotřebovala, ani doma nikdo nejedl takže mi chybí i ten návyk a jsem hrozne Lina si ji udělat..vím ze to je velký problém s tím. něco začnu dělat s tou zeleninou . musím

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 24.09.18 21:09
@Kokoska17 píše:
@Russet děkuji za tip.. zeleninu nejim ani ovoce. Proste když jsem byla na vejsce tak jsem tohle přestala jist, nějak jsem to nepotřebovala, ani doma nikdo nejedl takže mi chybí i ten návyk a jsem hrozne Lina si ji udělat..vím ze to je velký problém s tím. něco začnu dělat s tou zeleninou . musím

Myslela jsem si to. Vyloženě hubeňouři jsou většinou zmlsaní a nejedí to a to. Když budeš pravidelně jíst normální jídlo a ne samé sladkosti, začneš mít chuť i na obyčejný okurkový salát. Ty hnusné sladkosti ti kazí chuť. Radši si namaž chleba medem než to příšerně sladké kinder.

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 33130 příspěvků 10 inzerátů 24.09.18 22:01

Zařaď i svačiny. Dej si na ně ovoce, oříšky, jogurt… Fujtajbly jako kinder vynech úplně, dej si raděj ten chleba s medem, jak píše @Russet . Pokud chceš podrobněji poradit s jídelníčkem, napiš do této odborné poradny .

Kokoska17
Kecalka 196 příspěvků 24.09.18 22:30

@Russet děkuji. Prave jsem se vždy setkala akorát s tím :” když chceš přibrat, to musíš cokoladicky apod “ a nenechali si vysvětlit, ze to opravdu jim a nic :mrgreen: určitě zapracuju na vynechání těch sladkosti :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >