Jak mám zdravě přibrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:33
Jak mám zdravě přibrat

Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 24.09.18 20:40

Kolik měříš vážíš a kolik a čeho za den sníš? Od toho se dá odpichnout

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 24.09.18 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Co jsi měla dnes k jídlu? Kolik měříš a vážíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:49

@pikola 160 Cm 43 kg
No dávám prednost sladkymu rano, v průběhu dne si udělám nějaký toust, když je teplý jídlo tak si dam to, pak třeba pizza , jogurt ale upřímně nejim žádnou zeleninu , spíše nezdravě věci no :nevim:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.09.18 20:50

@Russet 160 Cm 43 kg
Dnes konkrétně snídaně : kinder Maxi king a buchticky se sodo
Oběd : polévka knedliky s uzenym
Mezitím zakusek
Večeře : tatarak

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.09.18 20:51

Kaslu na anonymitu jde o prd :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11919 příspěvků 24.09.18 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Cely život jsem si říkala, ze proste hubena postava (xxs/XS) je sexy, narážky typu “najez se” “není za co chytit “ jsem neresila, byla spokojena. Podotýkám, ze nejsem kost a kuze ale proste drobna. Jenže už jsem dospěla do veku kdybych asi měla vypadat jako ženská..nebo spis už ne jako “holcicka”.. nejsem typ co by se chtěl precpavat od rána do večera dortama na gauci. Nemám ani sklony k tloušťce v rodině. Jenže co ted?? Jak nabrat :lol: peníze a čas na chození do fitness s trenérem bohužel nemám :,( takže prosím nějakou radu..jaké cviceni? Jídelníček? abych zdrave přibrala spise svalovinu než tuky :mrgreen: :P

Na YouTube je pořád zhubni nebo přiber
Tam pochopíš kde je chyba,že jsi moc hubená.

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 24.09.18 20:52
@Kokoska17 píše:
@Russet 160 Cm 43 kg
Dnes konkrétně snídaně : kinder Maxi king a buchticky se sodo
Oběd : polévka knedliky s uzenym
Mezitím zakusek
Večeře : tatarak

Jo, taknto je fakt vyvážená strava. Myslela jsem si to. :zed:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.09.18 20:55

@Russet v mladí jsem i držela stravu, ale nic moc .. žádný kila hore. Když se člověk podívá na naši rodinu nikde nikdo s kilama navíc :lol: takže jsem se na to vykašlala a jedla si co chci ale ted bych chtěla napsat radu od někoho kdo si tím prošel, typy/ triky jak u toho vydržet a chutný recepty ..

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 24.09.18 20:57

Přestaň jíst sladkosti typu Kinder. Plné jednoduchého cukru. Klidně snídej pečivo - tvaroh, sýr, šunka…vejce. Zelenina. Ke svačině třeba ovoce s jogurtem. Oběd ne pokaždé knedlíky. Zákusek ti neublíží, ale zkus třeba něco doma upéct. Večeře lehčí než oběd, třeba hustá polévka. Kde máš nějakou zeleninu? I tepelně upravenou.

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 24.09.18 20:59
@Kokoska17 píše:
@Russet v mladí jsem i držela stravu, ale nic moc .. žádný kila hore. Když se člověk podívá na naši rodinu nikde nikdo s kilama navíc :lol: takže jsem se na to vykašlala a jedla si co chci ale ted bych chtěla napsat radu od někoho kdo si tím prošel, typy/ triky jak u toho vydržet a chutný recepty ..

Tak genetika roli hraje. Ale jíš asi hlavně sacharidy a tuky. Tělo ti hladoví. Nech si sestavit jídelníček na míru. Když se budeš cpát kinder sraj. dama, zkazíš si chuť na obyčejné jídlo. Vařit se dá i jednoduše. Plátek masa, brambory, zelenina.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.09.18 21:01

@Russet děkuji za tip.. zeleninu nejim ani ovoce. Proste když jsem byla na vejsce tak jsem tohle přestala jist, nějak jsem to nepotřebovala, ani doma nikdo nejedl takže mi chybí i ten návyk a jsem hrozne Lina si ji udělat..vím ze to je velký problém s tím. něco začnu dělat s tou zeleninou . musím

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 24.09.18 21:09
@Kokoska17 píše:
@Russet děkuji za tip.. zeleninu nejim ani ovoce. Proste když jsem byla na vejsce tak jsem tohle přestala jist, nějak jsem to nepotřebovala, ani doma nikdo nejedl takže mi chybí i ten návyk a jsem hrozne Lina si ji udělat..vím ze to je velký problém s tím. něco začnu dělat s tou zeleninou . musím

Myslela jsem si to. Vyloženě hubeňouři jsou většinou zmlsaní a nejedí to a to. Když budeš pravidelně jíst normální jídlo a ne samé sladkosti, začneš mít chuť i na obyčejný okurkový salát. Ty hnusné sladkosti ti kazí chuť. Radši si namaž chleba medem než to příšerně sladké kinder.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 24.09.18 22:01

Zařaď i svačiny. Dej si na ně ovoce, oříšky, jogurt… Fujtajbly jako kinder vynech úplně, dej si raděj ten chleba s medem, jak píše @Russet . Pokud chceš podrobněji poradit s jídelníčkem, napiš do této odborné poradny .

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.09.18 22:30

@Russet děkuji. Prave jsem se vždy setkala akorát s tím :” když chceš přibrat, to musíš cokoladicky apod “ a nenechali si vysvětlit, ze to opravdu jim a nic :mrgreen: určitě zapracuju na vynechání těch sladkosti :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >