Jak mám získat zpět svého bývalého přítele?

3.5.17 12:12

Jak mám získat zpět svého bývalého přítele?

Ahoj. Mám jedno trápení a dost se tím užírám. Po měsíci krásného vztahu, mně představil své manažerce, která si mně neoblibila a on jí nazivá mom. :nevim: od té doby co jsem poznala jeho mom, to šlo z kopce. Asi mu začala do vztahu kecat a já nevím co vlastně všechno dělal protože jsme bydleli od sebe daleko. Jelikož má složitou práci která vyžaduje časovou flexibilitu​ a je celkem obletovaný jinýma holkama. Přestal psát a pomalu se ode mne odprostoval. Druhý měsíc jsme se viděli už jenom jednou. Je pravda že jak jsem ucítila tu změnu, psala jsem já a skoro každý den. On se začal vymlouvat že má nějaké problémy. A za 14dni mně puklo srdce, už to bylo na mně hodně a nervy mi nevydržely. Nemam dobré zkušenosti s muži. Byla jsem zneužita i šikanována. Napsala jsem, že ho miluji ale jako dopisová přítelkyně být nechci a mám jiné představy. Nechá si od své manažerky kecat do vztahu ale jestli chce tohle řešit, ať mi zavolá až bude mít čas (zkráceně, v smsce jsem byla opravdu zlá). Moc mi toho nenapsal jen hmmm a smile které brečí. Pořád mi moc chybí a cítím se prázdně. Po několika dnech jsem mu napsala omluvný dopis a ať mi klidně někdy zavolá ráda ho uslyším. Ale udělala bych vše pro to aby to bylo jako ze začátku i když vím, že je to naivní. Prostě bych ho chtěla zpět, ale jsem ve slepé uličce.
:,( Nevím. Pořád studuji webové stránky co doporučují a jak zachránit vztah ale chci něco účinného. Vím že ještě nějaká nějaká šance je, reaguje na zprávy i když to jsou krátké jednoduché odpovědi. I když vím že muži jsou jiní alespoň na začátku viděli jsme se alespoň přes kameru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4251
3.5.17 12:17

Pokud vztah začne drhnout i po měsíci, tak to rozhodně nestojí za zachraňování.
A jsi docela stíhačka. To by mě odradilo.
Své jsi mu už řekla, přestaň ho kontaktovat, třeba se začne snažit on. Ale nemyslím si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
3.5.17 12:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 12:19

Jako vazne…?
Dej ho do ignoru..vymaz vsechny jeho adresy, telefonni cisla atd..a jdi mezi lidi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48680
3.5.17 12:20

@JančaBigmom proč ho chceš zpět, byli jste spolu měsíc a pokud navíc poslouchá nějakou vedoucí :mrgreen: to bu´d ráda že spolu nejste. chceš asi něco co nikdy nebylo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
3.5.17 12:21

Nemyslím si, že je nějaká šance, vykašli se na něj. Zájem nemá. To, že ti sem tam odpoví na zprávu, neznamená nic. Krom toho podle popisu je to nějaký hvězdička, je jedno jestli sportovní nebo umělecká, ti mají kolem sebe hafo fanynek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
3.5.17 12:29

Akorát se před ním tím svým psaním ztrapnujes a vy vlastně ani žádný vztah neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
3.5.17 12:30

Po měsíci krásného vztahu.. jako promiň, ale :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No a rada: VYKAŠLI SE NA NĚJ, NESTOJÍ O TEBE. JDI VEN A UŽÍVEJ SI ŽIVOTA. POKUD BUDEŠ ZA NÍM TAKHLE DOLEJZAT, TAK I KDYBY TĚ VZAL ZPĚT, NEBUDE SI TĚ VÁŽIT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
115
3.5.17 12:34

Zájem vypadá jinak. Najdi si někoho, kdo o tebe opravdu stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
3.5.17 12:37

Nevnucuj se a nech ho byt, rozhodne ho uz nekontaktuj. Zrejme chlaoec troel nejakym oidovskym komplexem. Tohle nebyl vztah, spis piblouzneni z tve strany…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
3.5.17 12:38

To snad neni pravda, tohle :roll:.
To jw fake, ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 12:39

1. Kočko, jaký vztah? Po 4 týdnech za takových okolností to ani není vztah. Tak se vztahy začínají a buď to vyjde nebo ne. Prostě v tomhle případě to z jeho strany není stejné jako z tvojí. Prostě je to fakt. Neudělala jsi nic špatně, ale prostě si nejste souzení.

2. Proč tě představoval své manažerce proboha? A říká jí mom? To jsou nějaká sekta nebo něco? :mrgreen: :pankac:

3. Po měsíci kdy chlap dá na rovinu najevo, že s tebou nechce být, se mu nevtírej, budeš za vtěrku, bude se ti smát s kamarády a mít tě za zoufalku, a to teda nikoho nepřitahuje. To ti rozhodně nepomůže.

Nechci být krutá, ale to je realita. Chlap kterej te chce, tak za tebou JDE.
A kdyz tě nechce, to ho chceš zavřít do sklepa a mít ho pro sebe, hlavně abys byla s ním? Není lepší najít si jinýho? Stejně tě to za chvíli přejde. Nemáte nic za sebou jako pár. Věř tomu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 13:00

Takhle me stihal po mesici jeden typek :mrgreen: I s tema hnusnyma smskama, nazyval me ledovou kralovnou, no, skoncil na blacklistu. Asi tak taky dopadnes, evidentne nema zajem. Neztrapnuj se a kasli na nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
3.5.17 13:07

Zkusila bych zkontaktovat tu „mom“, asi ma na nej najaky vliv :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 13:10

Sorry, ale taky :lol:… promiň, ale jsi dospělá? Mě to příjde, jak chování patnáctky. Byli jste spolu měsíc! Mimochodem ta přezdívka JančaBIGMOM, to je provokace, nebo se snažíš být pro něj lepší, než nějaká managerka? Jinak ignoruj, vymaž ho ze svýho života, tohle ti přeci za to nestojí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama