Jak mám zjistit, jestli má o mě zájem? Špatná situace...

Anonymní
26.5.21 08:09

Jak mám zjistit, jestli má o mě zájem? Špatná situace...

Ahoj, prosím o ponechání anonymu, nechci spojit můj nick s prací. Pracuji jako učitelka v soukromé školce. Půl roku k nám teď chodí dítě, jehož rodiče jsou rozvedení a dítko si nepravidelně střídají. Od nástupu do školky mezi mnou a tím tatínkem vznikly dost sympatie, které jsem nikdy s žádným jiným rodičem neměla, a postupem času se z mého pohledu prohlubují (když přijde pro ni on, můžeme na sobě oči nechat, většinou navážeme konverzaci, povídáme si třeba i o soukromých záležitostech, když tam není nikdo jiný). Začali jsme si občas i psát, ale to jen o obecných věcech a konverzace je většinou krátká a jen když je nějaká příležitost. Máme i společné zájmy, ale nikdy nenabídl, abych šla někam s ním.. Tatínek je mi hodně sympatický a když se dozvím, že má přijít on, těším se, chci ho hrozně vidět a jsem pak z něho celá paf. Přítelkyni žádnou nemá, to mi řekl nedávno v jednom rozhovoru v nějaké souvislosti.

Zatím je to všechno ale takové obecné a táhne se to delší dobu, nikdo nevysílá žádné jasné signály (i když mně někdy přijde, že já ano, že jsem to přehnala a musí si ťukat na hlavu), ale vlastně vůbec nevím, jestli i on ke mně něco cítí, nebo to mám jen já vsugerované a je třeba jen takto sympatický a milý obecně. Každopádně s ostatními se takto vůbec nebaví, takový vztah má jen ke mně a začínají si toho všímat i ostatní. V únoru jsem měla narozeniny, dítě se asi tatínkovi zmínilo a poslal mi pěkný, trochu i osobní, dárek… Před týdnem jsme se náhodně potkali v jiné oblasti a na jeho popud si potykali, ale od té doby jsme se ještě neviděli a žádná změna.

Máte prosím nějaké rady, jak opravdu nepřímo zjistit, jestli i on ke mně něco cítí, nebo je jen takový,,slušný"? Já se neodhodlám s tím za ním přijít na rovinu, jsme ve špatné situaci - já učitelka, on rodič, a tak nechci mít potom nějaký trapas, kdyby si to vyložil jinak a opravdu to tak nemyslel, já bych se asi hanbou propadla. Naopak ano, jsme dospělí lidé, normálně bych šla na rovinu, ale v této situaci se opravdu bojím udělat první krok. Dítko je bezproblémové, tudíž řešení nějakých situací o samotě také nepřipadá moc v úvahu, že bych si ho třeba pozvala a něco s ním o něm mezi čtyřmi oči řešila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24291
26.5.21 08:22

Hm - kdyby měl zájem o vztah s tebou, tak už by dávno nějak zareagoval, pozval by tě někam nebo cokoli - toto je takové divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
26.5.21 08:23

Souhlasim s tebou, ze prvni krok musi udelat on. Budou prazdniny, muzes se ho zeptat jestli ma plany a rict, ze ty mas volno, aby opravdu věděl, ze ma volne pole. Je rozvedeny, takze vztahu nic nebrani a je to tedy na nem. Tykani ti nabídne :lol:, kontakty ma sebe mate. Mozna se boji ze kdyby to neklaplo, dite by bylo ve spatne situaci. Budes ho ucit i dalsi rok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7333
26.5.21 08:24

Proste ho někam pozvi :nevim: nebo čekej, až tě pozve on. Ale to taky nemusí být v nejblizsi době…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7333
26.5.21 08:30
@stinga píše:
Hm - kdyby měl zájem o vztah s tebou, tak už by dávno nějak zareagoval, pozval by tě někam nebo cokoli - toto je takové divné

Taky mi to přijde zvláštní. Spíš jestli si jen paní učitelka něco nenamlouva, a tatínek nechce být jen nezdvorily, neslušný. Ze začátku mi to připomínalo priběh, ačkoliv z druhe strany, moji sestry. Poblázněná učitelka ze školky, co jede po sestrinym manželovi. Ona mu začala sama vypisovat na fb, jelikož se spolu trochu bavili ve školce, on je taková vlezdoprdel, tak to asi paní ucitelka špatně pochopila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
26.5.21 08:39

Az spolu zase nekdy budete vykecavat, muzes mu zkusit rict, ze musis pracovat a nemuzes si s nim tak dlouho povidat, ale dane tema spolu muzete probrat nekdy ve volnem case.
Pokud bude mit zajem, tak se chyti a bude souhlasit s osobnim setkanim.
V pracovnim prostredi je jakekoli projevovani zajmu slozite a muze se stat lehce problematickym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
26.5.21 08:53

Hele, nesytila bych to. On samozrejme o Tvem zajmu jiste vi, a verim Ti, ze si nenamlouvas, ze on se chova vice nez zdvorile.

ALE, je tam nejaky duvod, proc on to nerozviji. Tak fantazijne bych si tipla, ze jeste nema vyreseno se ženou a nechce, aby se ona dozvedela, ze on vobluzuje ucitelky, jsi jim moc blizko…

Myslim, ze uz jsi tu psala. Nech to byt, seznamuj se dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
26.5.21 09:00

Mne se z toho co píšeš, zda ze se mu libis, ale je opatrný kvůli dítěti - přece jen už má za sebou rozvod rodičů, pro dítě jsi taky blízký člověk jako jeho učitelka ve školce. Kdyby jste si něco začali a pak se rozešli, bude to pro dítě další zátěž. Byla bych s ohledem na to pořad milá a dávala na jevo své sympatie a zájem, ale další konkrétní kroky nechala na pánovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32816
26.5.21 09:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o ponechání anonymu, nechci spojit můj nick s prací. Pracuji jako učitelka v soukromé školce. Půl roku k nám teď chodí dítě, jehož rodiče jsou rozvedení a dítko si nepravidelně střídají. Od nástupu do školky mezi mnou a tím tatínkem vznikly dost sympatie, které jsem nikdy s žádným jiným rodičem neměla, a postupem času se z mého pohledu prohlubují (když přijde pro ni on, můžeme na sobě oči nechat, většinou navážeme konverzaci, povídáme si třeba i o soukromých záležitostech, když tam není nikdo jiný). Začali jsme si občas i psát, ale to jen o obecných věcech a konverzace je většinou krátká a jen když je nějaká příležitost. Máme i společné zájmy, ale nikdy nenabídl, abych šla někam s ním.. Tatínek je mi hodně sympatický a když se dozvím, že má přijít on, těším se, chci ho hrozně vidět a jsem pak z něho celá paf. Přítelkyni žádnou nemá, to mi řekl nedávno v jednom rozhovoru v nějaké souvislosti.

Zatím je to všechno ale takové obecné a táhne se to delší dobu, nikdo nevysílá žádné jasné signály (i když mně někdy přijde, že já ano, že jsem to přehnala a musí si ťukat na hlavu), ale vlastně vůbec nevím, jestli i on ke mně něco cítí, nebo to mám jen já vsugerované a je třeba jen takto sympatický a milý obecně. Každopádně s ostatními se takto vůbec nebaví, takový vztah má jen ke mně a začínají si toho všímat i ostatní. V únoru jsem měla narozeniny, dítě se asi tatínkovi zmínilo a poslal mi pěkný, trochu i osobní, dárek… Před týdnem jsme se náhodně potkali v jiné oblasti a na jeho popud si potykali, ale od té doby jsme se ještě neviděli a žádná změna.

Máte prosím nějaké rady, jak opravdu nepřímo zjistit, jestli i on ke mně něco cítí, nebo je jen takový,,slušný"? Já se neodhodlám s tím za ním přijít na rovinu, jsme ve špatné situaci - já učitelka, on rodič, a tak nechci mít potom nějaký trapas, kdyby si to vyložil jinak a opravdu to tak nemyslel, já bych se asi hanbou propadla. Naopak ano, jsme dospělí lidé, normálně bych šla na rovinu, ale v této situaci se opravdu bojím udělat první krok. Dítko je bezproblémové, tudíž řešení nějakých situací o samotě také nepřipadá moc v úvahu, že bych si ho třeba pozvala a něco s ním o něm mezi čtyřmi oči řešila.

Zahrála bych trochu „drama“ před prázdninami. Jako že mi je skoro líto, že se teď dva měsíce nebudete potkávat (až bych vracela dítě poslední den tatínkovi). A čekala bych, jestli se chytne. Úplně běžný vztah asi nemáte, potykat nebylo nutné. Spojení na tebe má, tak bych to asi jinak nechala na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
26.5.21 09:11

Ty uz jsi tu psala, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
26.5.21 09:16
@Urubamba píše:
Mne se z toho co píšeš, zda ze se mu libis, ale je opatrný kvůli dítěti - přece jen už má za sebou rozvod rodičů, pro dítě jsi taky blízký člověk jako jeho učitelka ve školce. Kdyby jste si něco začali a pak se rozešli, bude to pro dítě další zátěž. Byla bych s ohledem na to pořad milá a dávala na jevo své sympatie a zájem, ale další konkrétní kroky nechala na pánovi.

Nemyslim si, ze by chlapi takhle premysleli…hodne z nich nedohlidne ani za roh zhave konverzace, natoz aby preventivne (jeste se nic nestalo) mudrovali, co dite, az my se rozejdeme :lol: tohle je typicky zenska uvaha, chlap jede vic primo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
26.5.21 09:18

Přestaňte s ním komunikovat na úrovni se kterou s ním komunikujete a přejděte na úroveň komunikace jako s ostatními rodiči. Buď ho to rozhoupe, nebo ne. Možná se jen potřebuje vzpamatovat po rozvodu a nechce si nic začínat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
26.5.21 09:22

@FlorenceF Jenkins já myslím, ze to by na to dávno šel rychleji. Ale všichni jen spekulujeme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
26.5.21 09:25

Já bych zatím vyčkávala jestli se nějak rozhoupe on a někam tě pozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.5.21 09:55

Bohužel si myslím, že je to platonická láska. Je zranitelný po rozvodu, chlapi jsou po rozvodu mnohdy ublíženější než ženský. On zaregistroval váš zájem a šel tomu naproti, aby si trochu zvýšil sebevědomí. Kdyby tam byl skutečný zájem, tak už dávno něco udělá.
To je můj osobní názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat