Jak manželovi říct že ho už nemiluji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:27
Jak manželovi říct že ho už nemiluji

Dobrý den, můj manžel je ve výkonů trestu již po třetí když seděl v minulých letech to jsem s ním ještě nebyla, bohužel jsem mu uvěřila že bude dobrý chlap, začal fetovat kract psychicky mě neptal nedokázala jsem ho opustit mám v sobě takový blok máme spolu dceru 4 letou v říjnu 25 šel sedět dostal 43 měsíců a teď mám dokonce ještě nějakých 19 měsíců a říká jak se vše změní jak bude pracovat atd a že prý mají vězně propouštět nebo co ale moje city k němu už nejsou vůbec nevím jak mu to mám říct je na mě hodný ale už to nejde mám strach že to začne od znova ale problém je ze bydlíme s dcerou v jeho bytě chci se rozvést ale nevím jak mu to říct furt mi rika jak se polepší jak mě miluje atd ale mě to už nezajímá myslí si ze já ho taky miluju ale není to tak bohužel jsem ho i podvedla už nevím jak dál bojím se mu říct pravdu ze až ho pustí tak se mě pomsti :,(

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 21:31

narovinu? a bič a pryč, než se vrátí..

NikčaTrub
Stálice 62 příspěvků 21.09.18 21:33

večná slibotechna, to je stejné jako s mužem, kterej ženu mlátí, po každý, když ji uhodí, se potom omlouvá a slibuje že už to neudělá, ale udělá to znova a je to horší, pokud je to chronickej kriminálník, odejdi od něj, jdi třeba na azylák, svěř se nějaký sociální pracovnici, neboj malou ti nikdo neveme, vím že to zní hrozně , ale někde začít musíš :think:

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 21.09.18 21:35

Utíkej daleko pryč, hodně daleko. Ten se nezmění.

růžový achát
Kelišová 5059 příspěvků 21.09.18 21:38

Seber si igelitku, malou a běžte začít znovu jinam a ani mu neříkejte kam

mrav
Neúnavná pisatelka 19531 příspěvků 21.09.18 21:43

Uteč od něho a najdi si chlapa, který ho vyprovodí tam, kde slunce nesvítí. :mavam:

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 21.09.18 21:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, můj manžel je ve výkonů trestu již po třetí když seděl v minulých letech to jsem s ním ještě nebyla, bohužel jsem mu uvěřila že bude dobrý chlap, začal fetovat kract psychicky mě neptal nedokázala jsem ho opustit mám v sobě takový blok máme spolu dceru 4 letou v říjnu 25 šel sedět dostal 43 měsíců a teď mám dokonce ještě nějakých 19 měsíců a říká jak se vše změní jak bude pracovat atd a že prý mají vězně propouštět nebo co ale moje city k němu už nejsou vůbec nevím jak mu to mám říct je na mě hodný ale už to nejde mám strach že to začne od znova ale problém je ze bydlíme s dcerou v jeho bytě chci se rozvést ale nevím jak mu to říct furt mi rika jak se polepší jak mě miluje atd ale mě to už nezajímá myslí si ze já ho taky miluju ale není to tak bohužel jsem ho i podvedla už nevím jak dál bojím se mu říct pravdu ze až ho pustí tak se mě pomsti :,(

Už jednou sliboval a nesplnil to. Feťák a zloděj. Vybral si. Šla bych už dávno.

ivculka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 21.09.18 21:49

Ani bych mu to neříkala a byla bych fuč dávno :mavam:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18767 příspěvků 21.09.18 22:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, můj manžel je ve výkonů trestu již po třetí když seděl v minulých letech to jsem s ním ještě nebyla, bohužel jsem mu uvěřila že bude dobrý chlap, začal fetovat kract psychicky mě neptal nedokázala jsem ho opustit mám v sobě takový blok máme spolu dceru 4 letou v říjnu 25 šel sedět dostal 43 měsíců a teď mám dokonce ještě nějakých 19 měsíců a říká jak se vše změní jak bude pracovat atd a že prý mají vězně propouštět nebo co ale moje city k němu už nejsou vůbec nevím jak mu to mám říct je na mě hodný ale už to nejde mám strach že to začne od znova ale problém je ze bydlíme s dcerou v jeho bytě chci se rozvést ale nevím jak mu to říct furt mi rika jak se polepší jak mě miluje atd ale mě to už nezajímá myslí si ze já ho taky miluju ale není to tak bohužel jsem ho i podvedlauž nevím jak dál bojím se mu říct pravdu ze až ho pustí tak se mě pomsti :,(

Koukám, že ten tvůj blok se zázrakem rozplynul, když se našel jiný chlap. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >