Jaký máte iphone a jaký byste mi doporučili.

13.2.20 16:57

Jaký máte iphone a jaký by jste mi doporučili.

V blízké době bych si chťela koupit iphone, protože můj mobil se rozbil a nefunguje. Jaký máte vy a jaký by jste mi doporučili? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.2.20 17:09

Kdybych měla peníze já tak ten nejnovější :) ale protože je dost drahy tak mám jenom iPhone 7 ale všechny jdou dobrý ale už bych přála být tebou od 8 víš neboť pak na ty starší konci aktualizace a je po ptákách pak už na tom nic nejde měla jsem to s iphonem 4 přestali aktualizace a tel se sekal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
13.2.20 17:16
@Janette L. píše:
V blízké době bych si chťela koupit iphone, protože můj mobil se rozbil a nefunguje. Jaký máte vy a jaký by jste mi doporučili? :srdce:

Koupila bych si normální dotykáč za 2500,– Nějak nechápu co na těch Iphonech všichni vidí..Raději bych si za ty peníze zajela na týden do wellnes :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1689
13.2.20 17:22

Ja mam X a jsem spokojena, chlap ma z prace ten nejnovejsi a krom fotaku, kapacity, nevidim rozdil. Ale ja ho mam na sjizdeni netu, volani a psani a on tim ridi vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33069
13.2.20 17:26

Zadny. mam je jako pracovni, co1.5 roku mam novy a nesnasim to. Drahe, o nicem.
momentalne iPhone 11 Pro.
vadi mi tolik veci.
Nechapu, ze za to nekdo da penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 17:36

My máme s manželem už asi dva roky IPhone SE a já už bych jiný nechtěla :slight_smile: nejvíc mi vyhovuje velikost a to na něm dělám vše. Net, maily atd. a stačí :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 17:43

Když jsem se dívali na 11 pro a nelíbí se mi. Nechci mobilnítelefon, ktrý se mi nelíbí. Dále je tu 11, ale rámečky takhle velké nechci. Radši bych chťela x nebo xs :think: Ale nevím barvu a úložiště.

• Nahlásit
  • Citovat
4311
13.2.20 17:45

Tak spis ti doporučuji od te 8 a vys :), ja mam teda 8, muj pritel ma X a dcerka ma Xs max :).A jako rozdíly mezi nima jsou, ale nejaky super mega rozdíly to ne :lol:.a jake mas od iphonu požadavky?
Mne se treba libi, ze ta 8 ma jeste Touch ID ;) :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
13.2.20 17:47
@Anonymní píše:
Když jsem se dívali na 11 pro a nelíbí se mi. Nechci mobilnítelefon, ktrý se mi nelíbí. Dále je tu 11, ale rámečky takhle velké nechci. Radši bych chťela x nebo xs :think: Ale nevím barvu a úložiště.

Tak to uz zelezi jen na tebe. Barva zelezi jen na tvem vkusu a úložiště zalezi, jak ten mobil budes používat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 17:57

U barevný se pořád nemohu rozhodnout jestli zlatou, stříbrnou nebo v. šedou. A úložiště - hodně fotím (za půl roku zaplním 60 gb). Chci aby mi iphone vydržel alespoň 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 18:02

@Badboda taky jsem nechápala, dokud jsem neměla první Iphone :D je to fakt úplně jinde

měla jsem Iphone SE, teď mám 7 a jsem spokojená. V březnu má vyjít SE2, tak bych počkala s nákupem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 18:07

Zkusím tedy počkat do března. A pak uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 18:09

@Janette L. určitě :) i kdyby se ti nelíbil, tak minimálně srazí cenu těch ostatních :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.2.20 18:17

Šla bych být tebou do 8, protože je to poslední co má ještě tlačítko, já mám 7 a jsem s ní naprosto spokojená, úložiště určitě minimálně 128gb (mám po skoro 3 letech zaplněno půlku), no a barva to už je snad na vkusu :D já jsem si osobně kupovala (PRODUCT)RED, protože jsem nechtěla stříbrný/zlatý/černý jako má každý dnes :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
13.2.20 18:29
@AnnieXX píše: Šla bych být tebou do 8, protože je to poslední co má ještě tlačítko, já mám 7 a jsem s ní naprosto spokojená, úložiště určitě minimálně 128gb (mám po skoro 3 letech zaplněno půlku), no a barva to už je snad na vkusu :D já jsem si osobně kupovala (PRODUCT)RED, protože jsem nechtěla stříbrný/zlatý/černý jako má každý dnes :D

Taky mam rada Touch ID- kvuli zvyku :mrgreen:.
Ale tak od X mas zase odemikani na oblicej, a ldzy se chces dostat treba na plochu tak jenom ze zdola potahnes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama