Jak máte noční svícení

283
31.3.20 21:01

Jak máte noční svícení

Hezky vecer holky. Dnes jsme dali syna poprvé do postylky ze ktere mi muze sam vylézt. Jde mi ted o zajisteni jeho bezpečí a samozřejmě ho zase zbytečně nebudit. Je zvykly spat ve tmě, takze žádné noční svetylko nikdy neměl zapnuté. Bojim se, ze by ho to budilo, tak bych ani nechtěla. Chtěli bychom ale asi nejaké noční světlo na senzor pohybu. Dat senzor tak, aby když nedej bože sleze z postylky, tak aby se neco rozsvítilo a syn nemusel štrachat po tmě. Jak to mate řešené vy? Mate noční světlo? A pokud mate na senzor s jakym jste spokojene?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2506
31.3.20 21:17

My máme tuhle lampičku https://www.mall.cz/…svetlem-seda

Pokoj má den přes celý byt, takže jsem chtěla, aby si ji mohl kdyžtak brát s sebou. Miluje ji, ale v noci k nám chodí bez ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1925
31.3.20 21:46

Máme sovu od Zazu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3571
31.3.20 22:00

Mám chůvičku a dceru jsem učila že má volat a nikam nechodit v noci sama. Ona má schodiště hned přes malou chodbu. Volá mě nyní i ve čtyřech letech dokud nedojdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
1.4.20 07:58

Díky holky. Rada bych jestr i nrjake realce, jestli nekdo. Ma to svetlo na senzor. Každopádně ta ovecka i sovička vypadaji moc krasne. Ta sovicka se. Mi. Líbí ze je i na senzor zvuku. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama