Reklama

Jak máte vymalovaný dětský pokoj?

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 73 příspěvků 15.08.18 17:53
Jak mate vymalovany detsky pokoj ?

Ahoj, prosim o tipy na barvy ;-). Dekuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8055 příspěvků 15.08.18 17:59

Máme dvě stěny hráškově zelené, dvě bílé, k tomu tmavě hnědý koberec a nábytek borovicový :)

Tamtama
Extra třída :D 11717 příspěvků 15.08.18 18:00

voskovkama, pastelkama, fixama, propiskou, razítkama… ale to asi není očekávaná odpověď :mrgreen:

sissi001
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 15.08.18 18:03

Děti mají vymalováno bílou barvou. Nábytek mají v kombinaci světle hnědá a bílá. Nad postelí mají barevné nálepky (dcera hraje fotbal, takže kopačáky a syn miluje Medvídka Pú, tak má Púa a jeho kamarády).

unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 18:05

Mame bile steny.Barevny koberec,povle­ceni,nabytek,za­vesy.Vsude hracky.Barevne steny mi proto v detskem pokoji prijdou zbytecne preplacane.Jedine v hooodne velkem prostoru se mi to libi,ale my mame 18m a barvu bych tam nedala.Max svetle zluta ci lehce zelena (mame holku a kluka).

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 15.08.18 18:06

Holka ma 3 ruzove steny a 1 hnedou,nabytek bily a na steny jsem ji nakreslila oblibene princezny.
Kluk ma 3 steny matove a 1 sedou,nabytek bily a na steny jsem mu nakreslila vsechny zviratka z medvidka pu.

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 15.08.18 18:08

Bílou s černými vážkami na kousku jedné stěny. Barevny stěny mi do bytu nesmí, pak to VĚTŠINOU vypadá jak někde u cirkusáků.

lafelay
Stálice 62 příspěvků 15.08.18 18:12

Jedna cela stena na tyrkysovo, dalsi stena tyrkysovo bile prouzky, dalsi stena tapeta - seda s bilyma domeckama a posledni stena bila :D

Lenka_Hal
Závislačka 4836 příspěvků 15.08.18 18:14

Bile omyvatelne steny (mozna s malym nadechem bezove :think: , uplna beloba to neni), k tomu nabytek z masivu - orech. + Par plakatu idolu :D

Lenka_Hal
Závislačka 4836 příspěvků 15.08.18 18:15
@Tableta píše:
Bílou s černými vážkami na kousku jedné stěny. Barevny stěny mi do bytu nesmí, pak to VĚTŠINOU vypadá jak někde u cirkusáků.

S cernymi vazkami?? to zni dobre. Ulozim do pameti, az se bude porizovat pokoj male… :D

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 15.08.18 18:24
@Solni píše:
Ahoj, prosim o tipy na barvy ;-). Dekuji :)

Bílý, ať mají na co čmárat.

Káťa19
Kelišová 7103 příspěvků 36 inzerátů 15.08.18 18:28

Bily :mrgreen: a zarizuji postupne do namornickeho stylu klukovi a holce doplnky v barve mint a ruzove. Nabytek bily a kluk ma neco malo svetlounky, briza.
Inspirace na pinterestu :palec:
Budu mu ted hackovat koberec hvezdu, neco takoveho.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 15.08.18 18:30

Všude máme vymalováno bílou barvou, v pokojích mají barevné závěsy, kapsář, hračky, nálepky, obrázky, to stačí. Nábytek mají světlý buk.

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 15.08.18 18:37

@Lenka_Hal mne se to moc libi. Je to decentni, minimalisticky a troufam si rict i nadcasovy

35ja
Kecalka 402 příspěvků 15.08.18 18:40

@Tamtama :mrgreen: tak to je ten správný pokojíček

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >